Magazin:
Eski karı koca kanserin pençesine düştü. Kaderleri aynı

Filmlerde ve dizilerde izlemeye alışkın olduğumuz Vahide Gördüm ve Altan Gördüm kanser hastalığı ile uğraşıyorlar. Ünlü iki oyuncu da hastalandı.
 

İki yıl önce (2011) göğüs kanserine yakalanan ve iyileşen Vahide Gördüm'ün eski eşi Altan Gördüm'ün sol göz kapağında çıkan et beni görünümlü kiste Liv Hospital'de yapılan ilk tetkikler sonunda deri kanseri teşhisi konuldu.

Dün ameliyat edilen Gördüm, şu açıklamayı yaptı: "Şu an için diziye devam edip etmeyeceğim belli değil. Her şey bundan sonra netleşecek.

ALTAN GÖRDÜM KİMDİR?

1978 yılında, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'ne girdi. 1979-1980 sezonunda Ankara Sanat Tiyatrosu'nun kurslarına katıldı. 1995-1996 sezonuna kadar, AST'de, oyuncu, yönetmen, yönetici ve eğitmen olarak görev yaptı. 1996-2000 yılları arasında özel nedenlerden dolayı, İzmir'de yaşadı. 2000 yılında Devlet Tiyatrosu'ndan aldığı davetle, yetişmiş sanatçı kontenjanından, Ankara Devlet Tiyatrosu kadrosuna katıldı. Ankara Sanat Tiyatrosu'ndaki pek çok oyunda rol aldı. Sesli ve görüntülü olmak üzere televizyon çalışmalarını sürdürmekte. Kendisi gibi tiyatro sanatçısı olan Vahide Perçin'le evli olan Gördüm, 2013 senesinde eşi ile boşanmıştır. 1994 doğumlu Alize isminde bir kızları var. Altan Gördüm, Hayat Bilgisi dizisinde Panzer Emin Hoca karakterine, Kavak Yelleri dizisinde Kamil karakterine hayat verdi. Son olarak 2011 yılında yayınlanan Canım Babam dizisinde rol almıştır.
 

Vahide Gördüm Kimdir?

13 Haziran 1965 yılında İzmir’de dünyaya geldi. 1. 78 m boyundadır. Aslen Yunanistan göçmenidir. 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Okuldaki başarısı ve güzelliği ile hep ön planda olan Vahide, Altan Gördüm ile evlenir ve okul bittikten sonra eşiyle Ankara’ya yerleşir. Okul bittikten sonra bir dönem Devlet Tiyatrolarında çalışır. İlk oyunculuk hayatına Bir İstanbul Masalı dizisinde Suzan Kozan karakteri ile başlar. Ardından Hırsız Polis, Annem, Adını Feriha Koydum, Merhaba Hayat adlı dizilerde rol aldı.Vahide Gördüm kim, Vahide Gördüm biyografi, Vahide Gördüm resimleri, Vahide Gördüm fotoğrafları

 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Akif Manaf ve Haydar Dümen Canlı Yayında Atıştı
Haydar Dümen, ünlü Yoga eğitmeni Prof. Dr. Akif Manaf'ı ve yogacıları sert bir dille eleştirdi. Bunların...

Haberi Oku