Magazin:
Ah keşke Demet kim istemez ki...
Demet Akalın doğuma gün sayıyor. Ekranların çiçeği burnunda hamilesi Demet Akalın, bebeğini sezeryanla dünyaya getirecek. Keşke Erkek Olsaydım, hamilede kalmazdım diyen Demet Akalın, doğum yapmanın korkusunu yaşıyor. Demet Akalın açıklamalarını yaparken kırılan tartısınıda gözler önüne serdi. 

Yaklaşık 10 gün sonra hayalini kurduğu bebeği Hira'yı doğurarak kollarına alacak olan eski model olan şimdi de başarılı bir şarkıcı olan Demet Akalın zorlanmaya başladı.İlk defa hamile olan güzel şarkıcı anne olacak.Hamile olduğundan bu yana bunun zor bir süreç olduğunu ifade eden şarkıcı 8 Şubat'ta sezaryenle dünyaya getirecek.

Başarılı şarkıcı eşi ile birlikte Etiler Limonata çıkışında gazetecilere yakalandı.Güzel şarkıcı gazetecilere "İyi ki erkeksiniz, çok şanslısınız"diyerek şakalaştı.

Hamile Demet Akalın, kızı Hira’yı kucağına alacağı günün heyecanını yaşıyor.

De­met Aka­lın, sos­yal med­ya­yı en çok kul­la­nan sa­nat­çı­la­rın ba­şın­da ge­li­yor. Ha­ya­tıy­la il­gi­li her ay­rın­tı­yı Twit­ter ve Ins­tag­ra­m’­dan pay­la­şan De­met Aka­lın, ta­kip­çi sa­yı­sıy­la da Cem Yıl­ma­z’­dan son­ra Tür­ki­ye­’de en çok ta­kip edi­len sa­nat­çı un­va­nı­nı ta­şı­yor. Özel­lik­le ha­mi­le kal­dı­ğı gün­den bu ya­na do­ğa­cak be­be­ğiy­le il­gi­li her de­ta­yı pay­la­şan Aka­lı­n’­ın 3 mil­yo­nu aş­kın ta­kip­çi­si ün­lü sa­nat­çı­nın şu­bat ayın­da do­ğa­cak be­be­ği­nin fo­toğ­raf­la­rı­nı bek­li­yor­du.

KI­ZI­NI KO­RU­MAK İS­Tİ­YOR

An­cak sa­nat­çı­dan hay­ran­la­rı­na kö­tü ha­ber gel­di. Aka­lın, “Be­be­ği­mi­zin fo­toğ­raf­la­rı­nı pay­laş­ma­ya­ca­ğı­z” dedi. Sanatçı, bu kararı kızları Hira’yı korumak için eşi Okan Kur­t’­la birlikte al­dık­la­rı­nı söy­le­di.
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner118

banner113

Azra Akın'dan bebek müjdesi!
Atakan Koru ile evli olan ünlü güzel Azra Akın, anne olmaya hazırlanıyor.

Haberi Oku