Güncel:
Adli Tatil ne zaman başlayacak? 2014 yılı adli tatili ne zaman başlıyor
Meclis Adalet, Komisyonu'nda adli tatilin her yıl 20 temmuz'da başlayığ 31 ağustos'ta sona ermesi ve yeni adli yılın 1 Eylül'de başlanması için ilişkin tasarı görüşülecek. Adli Tatilin 20 temmuz'da başlayacak ve 31 Ağustos'ta sona erecek. Adli Tatil ne zaman başlayacak? 2014 yılı adli tatili ne zaman başlıyor


Anayasa Mahkemesinin iptal kararı doğrultusunda, adli tatil süresi yeniden düzenleniyor. Meclis Adalet Komisyonu’nda, adli tatilin her yıl 20 Temmuz’da başlayıp, 31 Ağustos’ta sona ermesi ve yeni adli yılın 1 Eylül’de başlamasına ilişkin tasarı görüşülecek.

Meclis Adalet Komisyonu’nda 12 Haziran Çarşamba günü Yargılama Hizmetleri ile İlgili Olarak Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı görüşülecek. Yargı Hizmetleri İle İlgili Olarak Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı, Anayasa Mahkemesinin iptal kararı doğrultusunda, Askeri Yüksek İdare Mahkemesinin çalışmaya ara verme süresi yeniden düzenleniyor. Buna göre Adli tatil, her yıl 20 Temmuz’da başlayacak, 31 Ağustos’ta sona erecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Kalbimin tek sahibi komik şarkısı Full Şahan...
İrem Derici'nin izlenme ve dinlenme rekorları kıran parçası Kalbimin tek sahibi parçasına ünlü komedyen...

Haberi Oku