Güncel:
AK Parti Gaziantep mitingi canlı izle. Başbakan Erdoğan Gaziantep mitingi maçı canlı izle. 14 03 2014. Son haber izle
Başbakan Erdoğan Gaziantep mitingi canlı izle. Yerel seçimlere az bir süre kala, Erdoğan şehir şehir gezmeye devam ediyorlar. AK Parti Gaziantep mitingi canlı izle. Başbakan Erdoğan Gaziantep mitingi maçı canlı izle. 14 03 2014 günü yayınlanacak olan bu dizinin ayrınıtlarına buradan sitemizden ulaşabilirsiniz. AK Parti mitinginin canlı yayınına buradan sitemizden ulaşabilirsiniz. Antep mitinginin canlı yayınına buradan ulaşabilirsiniz. AK Parti Antep mitingi canlı izle.


Recep Tayyip Erdoğan Gaziantep ve Batman'da konuşmalar yapacak. Erdoğan'ın açıklamaları ve konuşması canlı yayınla burada olacak. Antep mitingi canlı izle. AK Parti Gaziantep mitingi canlı izle. Başbakan Erdoğan Gaziantep mitingi maçı canlı izle. 14 03 2014.

TIKLA İZLE
 

Erdoğan Gaziantep ve Batman'da açıklamalarda bulunacak. AK Parti Antep ve Batman mitinginin canlı yayınlarına sitemizden ulaaşabilirsiniz.


Başbakan Erdoğan'ın 14 Mart 2014 Cuma günü programı nasıl olacak?

Ak Parti Miting programında cuma günü nerede miting düzenlenecek?

Erdoğan'ın 14 Mart 2014 Cuma Programı

SAAT 13:00 BATMAN ( Valilik önü)

SAAT 16:00 GAZİANTEP ( Demokrasi Meydanı )

BAŞBAKAN ERDOĞAN BUGÜN MERSİN'DE KONUŞTU

Başbakan Erdoğan'ın konuşmasının satır başları;


"ÇALIŞARAK TATİL YAPIYORUZ"

"Başbakan Mersin'e gelmeyecek diye dedikodu üretmişler. CHP ve MHP liderleri Mersin'e kaç kere geldi? Bu benim 13. ziyaretim.  Biz yan gelip yatan siyasetçilerden değiliz. Çalışarak tatil yapıyoruz.

"KILIÇDAROĞLU DÜRÜST OL"

CHP Genel Başkanı Mersin‘e Fransız kalmış. Kırkpınar'da Bakanlar ayağa kalkmadı diyen Kılıçdaroğlu, dürüst ol... Hakkari'de Türk bayrağı dalgalandıramadın.

"AK PARTİ GENÇLİĞİ SOKAKLARDA OLMAYACAK"

Devlet içerisinde devleti kabul etmiyoruz. Bunlara gereken cevabı vereceğiz. Anketlere göre milletimiz yine AK Parti diyor.  Partim birinci parti olmazsa genel başkanlığı bırakmaya hazırım. Kılıçdaroğlu, Bahçeli birinci olamazsa genel başkanlığı bırakır mı? AK Parti gençliği sokaklarda olmadı, olmayacak.

"PENSİLVANYA'DAKİ ZAT ORADAN SOKAKLARI KARIŞTIRMA ÇAĞRISI YAPIYOR"

Filistinli çocuk için gözyaşı dökmeyen, Mısır, Suriye için yüreği yanmayan Pensilvanya'daki zat oradan sokakları karıştırma çağrısı yapıyor. Ey MHP senin bu Gezicilerle ne işin var? O marjinal örgütlerle polise askere kurşun sıkan terör örgütleri ile nasıl işbirliği yapıyorsun? Marjinal sol örgütlerle aynı hizada durmak kanınıza dokunmuyor mu? 

"TÜRKİYE DÜŞMANLARIYLA İŞBİRLİĞİ YAPMAK MHP'YE Mİ DÜŞTÜ"

AK Parti gençliği sokaklarda olmadı, olmayacak.  Gezi ve 17 Aralık'ta başarılı olamayanlar sokakları ateşe vermek istiyor.  Ey MHP senin Gezicilerle ne işin var? Türkiye düşmanlarıyla işbirliği yapmak MHP'ye mi düştü?  CHP ve MHP ulusal güvenliğimizin tehdit edilmesine neden ses çıkarmıyor?

"SMS ATIYORLAR"

AK Parti'ye oy vermeyin diye SMS atıyorlar.  Türkiye eskisi gibi küçük olsun tepkisiz olsun diye uğraşıyorlar... Bu ülkeyi artık millet yönetiyor.  Milletin iradesini çalamayacaklar.  Pensilvanya'nın ablalarına gereken cevabı 30 Mart'ta sandıkta vereceksiniz.  Bunları bedduaları bumerang gibi onlara geri dönecek. Biz istismar siyasetiyle değil, eser siyasetiyle yürüyeceğiz.

"SÖZ VERİP UNUTANLARDAN OLMADIK" 

Sağlıkta 367 trilyon yatırım yaptık. Söz verip onu unatanlardan olmadık. 1250 yataklı şehir hastanesinin açılışını yaptık."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Necdet Paşa:2 bin yıllık bu şerefli formaya...
Genelkurmay Başkanı Necdet Özel bugün KKK Balıkesir Astsubay MYO'dan mezun olan astsubayların diploma törenine...

Haberi Oku