Güncel:
AK Parti Mardin mitingi canlı izle. AKP Erdoğan Mardin mitingini canlı izle. 12 03 2014
AK Parti Mardin mitingini canlı izle. Bugün Başbakan Erdoğan Mardin'de seçmenlerine seslenecek. Mardin mitinginde neler olacak.  Erdoğan Siirt ve mardin'de konuşacak. AK Parti Mardin mitingi canlı izle. AKP Erdoğan Mardin mitingini canlı izle. 12 03 2014. 


Bugün 12 Mart 2014 Çarşamba Mardin'de Erdoğan fırtınası esecek. Dün Türkiye'nin dört bir yanında eylemler yapıldı. Göstericiler otalığı savaş alanına kattılar. Berkin Elvan'ın ölümünün ardından Ankara Kızılay'da, İstanbul'da, İzmir'de, daha bir çok şehirmizde Berkin için yürüdüler. AK Parti Mardin mitingi canlı izle. AKP Erdoğan Mardin mitingini canlı izle. 12 03 2014.

TIKLA İZLE

Başbakan Recep Tayyip ERdoğan yerel seçimlere az bir süre kala miting çalışmalarına devam ediyor. Erdoğan mitingi canlı izle. Başbakan'ın Mardin mitingini sitemizden takip edebilirsiniz. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan bugün Mardin'de seçmenlerine seslenecek. Erdoğan Mardin mitingini canlı olarak buradan takip edebilirsiniz.

30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinde son sözü her zaman olduğu gibi halk, millet söyleyecek. Cevap sandık'ta verilecek. AK Parti Mardin mitingi canlı izle. AKP Erdoğan Mardin mitingini canlı izle. 12 03 2014.


Ak Parti mitimglerine Mardin ve Siirt ile devam edecek.12 Mart çarşamba mitinginde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Mardin ve Siirt'te halka hitap edecek.Dün Bitlis ve Bingöl'de miting yapan Başbakan bugünde Mardin ve Siirt ile devam edecek.AK Parti Mardin mitingini canlı izle Trt Haber izle,Ak Parti Siirt mitingi canlı yayın hd izle,AKP Mardin miti

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Türkiye'nin Yeni First Lady'si Sare Davutoğlu
Türkiye'nin yeni başbakanının Ahmet Davutoğlu olması ile birlikte eşi Sare Davutoğlu da yeni first lady...

Haberi Oku