Siyaset:
İşte Belediye Meclis Üyeleri tam listesi AK Parti, CHP, MHP 2014 Yerel Seçim
AK Parti Belediye Meclis Üye adayları tam liste, CHP Belediye Meclis Üye Adayları tam liste, MHP Belediye MEclis üye adayları tam liste AK Parti, CHP ve MHP Belediye MEclis Üye adayları tam liste. Yerel seçimler üye adayları Belediye Meclis Üye adayları, Belediye Meclis üye adaylarını öğren.

Adana:

AK PARTİ'NİN BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI

AK Parti Yerel Seçim Şarkısı, Uğur Işılak Dombra Video, Dombra Youtube video

Seyhan: Abdullah Ersöz, Kenan Şenbayrak, Aysun Kocabaş, Yalçın Limoncu, Abdullah Ersöz Muhammed Aksoy, Ali Çoşkun, Ahmet Aktürk, Mihdi Öztop, Serap Torun, Esef Şahin, Yelda Yurt, Özdemir Gökdemir, Mustafa Akdağ, Ahmet Yarar, Harun Cavlak, Hikmet Sonel, Mustafa Kaya, Mehmet Kaya, İlkay Öztoprak, Sedat Sefil, Muhyittin Güzel, Rojbin Büyükfidan, Mehmet Emin Aç, Mustafa Aydın, Ahmet Bolat, Halil Karabulut, Ahmet Sungur, Sultan Ayaz, Ercan Aslanel, Ramazan Balçık, Ahmet Albostanlı, Mehmet Demircan, Pınar Sözümert, Ali Rıza Birinci, Ahmet Morkoyun, Caner Kızılyaka, Halis Kassap, Salih Bayramoğlu, Mehmet Tekin ve Mahmut Bozkurt.  Abdullah Ersöz, Kenan Şenbayrak, Aysun Kocabaş, Yalçın Limoncu, Abdullah Ersöz Muhammed Aksoy, Ali Çoşkun, Ahmet Aktürk, Mihdi Öztop, Serap Torun, Esef Şahin, Yelda Yurt, Özdemir Gökdemir, Mustafa Akdağ, Ahmet Yarar, Harun Cavlak, Hikmet Sonel, Mustafa Kaya, Mehmet Kaya, İlkay Öztoprak, Sedat Sefil, Muhyittin Güzel, Rojbin Büyükfidan, Mehmet Emin Aç, Mustafa Aydın, Ahmet Bolat, Halil Karabulut, Ahmet Sungur, Sultan Ayaz, Ercan Aslanel, Ramazan Balçık, Ahmet Albostanlı, Mehmet Demircan, Pınar Sözümert, Ali Rıza Birinci, Ahmet Morkoyun, Caner Kızılyaka, Halis Kassap, Salih Bayramoğlu, Mehmet Tekin ve Mahmut Bozkurt.


Çukurova: Adil Yiğenler, Mehmet Saygın, Cumali Akkuş, Aslı Çelik, Cumali Orçun Sarıgül, Ali Cengiz Taşcı, Kasım Aras, Necip Fazıl Cengil, Zekeriya Yıldızoğlu, Mürüvet Akdoğan, Ömer Faruk Akkaş, Mustafa Uslu, Bülent Dalyan, Recep Özdemir, Eda Genç, Hamit Sütçü, Mehmet Gül, Serhan Güngör, Çetin Batu, Mustafa Akar, Hasan Güler, Mahmut Ekmekçi, Haşim Arlıer, Selçuk Çelik, Yıldıray Özbek, Abdurrahman Yer, Celalettin Güvel, Erkoç Özyürek, Derya Beyaz, Adnan Pampal, Alican Öcal, Ahmet Yılmaz ve Ahmet Tıraş.

Yüreğir: Ozan Gülaçtı, Ahmet Ali Bozkurt, Abdulkadir Karanalbant, Hüseyin Özaydın, Aslıhan Yavuz, Ömer Aygün, Celal Turan, Mustafa Kılıç, Ahmet Çözer, Yaşar Turan, Necim Tantik, Fatma Evcimik, Yusuf Can, Recep Kabaklı, Hüseyin Alagöz, Ömer Şayir, Bihter Eşelioğlu, Mahmut Kaya, Ali Müfit Ekici, Veli Seyhan, Müberra Kara, Nuh Sevgi, İbrahim Dölek, Mehmet Alp, Ulviye Önsel, Fuat Gündüz, Turgay Boztepe, Gülperi Alpboğa, Elmas Yozcu, Gaffar Pamuk, Halil Güher, İjlal Atay ve Sami Durmuş.

Sarıçam: Cumali Altınöz, Mehmet Akçalı, Vedat Karadağ, Gülsüm Yadsıbaş, Halil Türkmen, Ömer Kaya, Ertuğrul Aytekin, Cengiz Karabudak, Bayram Sert, Ahmet Çoşman, Gülhan Yılmaz, Ali Aksoy, Mustafa Bayram, Yunus Köse, Mahmut Çoşkun, Gürsoy Keklik, A.Fuat Şen, Cebrail Kara, Kamil Sarı, Mehmet Özler, Meryem Nurlu Ünlü, Ercan Dural, Veysel Çelik, Mehmet Tuluk, Osman Çay, Bekir Yıldırım, Mehmet Ali Farsak ve Cüneyt Kaya.

Ceyhan: Ahmet Nuri Sabuncu, Özcan Özal, Selahattin Güler, Zafer Topaloğlu, Z. Candan Karataş, Hanife Şumnu, Sami Özsoy, Uğur Aygül, Murat Yürük, Taner Cerit, Eyyüp İkidağ, Halil İbrahim Savaş, Umut Topal, Tuncer Karabey, Mustafa Elitaş, Habibe Turan, Hakan Uçaral, Sabri Güneş, Mahmut Memiş, Ahmet Bozgeyik, Mustafa Maharaç, Mahmut Kaplan, Hacı Tahir Kıllı, Erkan Yağcı, Alper Sıdar, Hakan Tanatar, Özcan Tanış ve Şeniz Keyf.

Kozan: Zafer Kara, Salim Akkoç, Arif Kütük, Ali Tüfekli, Fatma Tutar, Miktat Akçalı, Ali Baysal, Hüseyin Çetin, Abidin Kaymak, Ahmet Çankaya, Mürşit İnceler, Yurdagül Poyraz, İbrahim Bozkurt, Salih Kalın, Ferit Kökyıldırım, Salih Ayhan, Polat Kaya, İbrahim Tanrıverdi, Mehmet Has, Halit Kürşat Aktamış, Kemal Yıldırım, Hakan Özcan, Altan Şahin, Muhammet Çürümez, Fatma Durmuşoğlu, Selami Bozkurt, Emine Yüce ve Erkan İmen.

Karaisalı: Abdullah Sakarya, Abdulcelil Sak, Mustafa Ekici, Durdane Çopuroğlu, Osman Kurdak, Celalettin Sürme, Hasbi Özenir, Cavit Namdar, M. Akif Çoşgunoğlu, Fikret Güven, Mustafa Arıcı, Etem Koşcu ve Harun Aldatmaz.

Pozantı: İbrahim Doğan, Mahmut Sezer, Mehmet Yurtçu, Nigar Kartal, Mehmet Erdem, Ahmet Güven, Kamil Erbil, Mehmet Öz, Yaşar Bakan, Adnan Maden, Mahmut Tüfekçi, Mikail Erdem ve Salim Aşkın

Yumurtalık: Mithat Altunay, Refik Şen, Osman Güneği, Mustafa Kara, Osman Nennioğlu, Melike Güler, Recep Aşkar, Mesut Altınkayak, Kadir Seyhan ve Musa Atarcık.

Tufanbeyli: İbrahim Özen, Cuma Boğatekin, Mehmet Keçe, Ahmet Ünal, Oktay Ciper, Veli Alçı, Bekir Bakadur, Özal Yıldırımcan, Cuma Karan ve Bekir Birer.

Saimbeyli: Ali Çaldır, Yüksel Topal, Musa Yenen, Murat Özdamar, Yakup Altınsoy, Mehmet Emin Kekeç, Mahir Akbolat, İbrahim Akbulut, Mehmet Ay ve Şevki Işık

Aladağ: Halil Şahan, Mehmet Yapıcı, Aydın Soydan, Ahmet Canbulat, Fadime Ateş, Al Doğan, Yusuf Kırcılı, Mahmut Bulut, Ahmet Akçay ve Celil Yavaş

Feke: Burhan Şengün, Emrah İncer, Muharrem Bayar, Ahmet Akpınar, Nihat Şener, Sebahattin Gökdam, Şükriye Kızıloluk, Yaşar Karakoç, Ali Duran ve Mustafa Türker

İmamoğlu: Hasan Ali Çetin, Bülent Özer, Süleyman Sert, İsmail Sağlam, Ali Arı, Yusuf Aydın, İsmail Biçer, İshak Tatar, Ramazan Bargöz, Osman Akbaşlı, Faruk Akkeş, Rafi Düşünür ve Hakim Bakcan

Karataş: Mahir Sudi Karataş, Cengiz Çölkesen, Vedat Metin, Ozan Ferman Özcan, Rahmi Göçer, Namit Yılmaz, Mehmet Gangal, Murat Kumlu, Abdullah Küskün, Hüseyin İnce, Cemil Kakilli, Mehmet Çıngır ve Hasan Kaplan.

MHP'NİN ADANA  BELEDİYE MECLİS ÜYE ADAYLARI

Adana'da, MHP'nin belediye meclis üyesi adayları açıklandı.

MHP'nin, Kozan ve Ceyhan dışında belirlenen ilçelerin belediye meclis üyesi adayları şöyle:

Seyhan: Yalçın Akyol, Mahmut Doğru, Enver Kutlu Sönmez, Ercan Afşar, Şehmus Uçar, Nurol Feda İnep, Vakkas Kutlu, Murat Karatay, Rahmi Benli, Gökhan Tupa, Ahmet Salih Kaya, Bünyamin Avcı, Rıfat Yılmaz, Mustafa Eren, Aydın Özel, Murat Onaran, Mustafa Turgut, Ali Özel, Mehmet Hadi Aktaş, Cumali Fırat, Zeki Göçer, Dilara Bozkurt, Mehmet Fatih Talay, İsmet Cömert, Mahir Akın, Gültekin Parlak, Ayşe Tolay, Bülent Eren, Ahmet Süleyman Kocahan, Şahin Tuncay, Zeynep Özgen, Ali Çakmak, Gülşah Boğa, Necmettin Kahveci, Ali Doğan, Şerife Ekmekçi, Ergün Alakuş, Atakan Bayhan ve Zübeyde Ünlü

YÜREĞİR: Salih Gökçe, Murat Cevheribucak, Uğur İsa Ceylan, Ayhan Bulan, Müslüm Susar, Cemal Altundağ, Battal Alkan, Yıldırım Taşkaya, Gürhan Kütük, Mehmet Satar, Seyit Zünber, Süleyman Fidan, Fehmi Söker, Hasan Keser, Örsan Sarban, Bahtiyar Sağlamdemirel, Ali Apak, Murtaza Titiz, Osman Aydın, Hidayet Kurtulmuş, Oya Mavruk, Yunis Karahaliloğlu, Mustafa Aras, Salim Turgut, Mustafa Esenkaya, Mustafa Bolat, Ayşe Açıkgöz, Derya Dinç, Nimet Karaduman, Haydar Acar, Nimet Şahin ve Tufan Bıyıklı

Çukurova: Nazım Aldırmaz, Mehmet Gökoğlu, İsa Tuzcu, Batur Eroğlu, Tarık Kılıçarslan, Süleyman Buldur, Ahmet Delibalta, Cumali Bülent Gürışık, Ayça Katlav, İsmail Hakkı Gözübatık, Tayfun Altaş, Azime Kocacık, Necip Ermez, İzzet Vezir, Cengiz Tavşan, Ahmet İnanç, Yusuf Bozca, Mustafa Ünlükraner, Ömer Faruk Beyceoğlu, Ertuğrul Kişial, Gülem Sivri, Menzume Uğurluel, Kamerhan Dıblan, Abdullah Demirci, Durmuş Karaoğlan, Doğukan Sadak, Hacı Şahbaz, Mehmet Gedik, Neşet Durmuş, Savaş Cesur, Şaban Özdemir, Zafer Gören, Yüksel Bucak

Karataş: Cumali Portakal, Mehmet Gök, Kenan Erol, Mehmet Ece, İsmet Pehlivan, Ömer Köle, Yalçın Özcan, Cahit Tandoğan, Kadir Püsküllü, Tunay Tatar, Hakan Akacın, Hamit Gözüyeşil ve Onur Balıkçı

Feke: Mehmet Yasa, Mehmet Işık, Alim Keleş, Velittin Özel, Emrah Ersan, Galip İmir, Ramazan Eyvaz, Bayram Erol, Ziya Akcan ve Hakan Göçer

İmamoğlu: Ali Şimşek, İsmail Ünal, Mahmut Ballık, Osman Bolat, İlyas Demiralp, Mehmet Aydın Kangur, Hasan Bulut, Adnan Bolat, Ferruh Tatarlı, Ahmet Çabuk, Cabbar Demir, Ahmet Hüsmenoğlu ve Mesut Ersoy

YUMURTALIK: Mehmet Ali Erzin, Aydın Kütükoğlu, İlyas Aldatmaz, Hasan Aykan, Mehmet Tatlısoy, Saim Nennioğlu, Osman İsse, Saltuk Buğra Tülü, Hasan Demircan ve Hasan Çelik

SAİMBEYLİ: Muhammet Bayram, Hakan Yağbasan, Mıktat Uyanık, Hakkı Cengiz, Şükrü Baştürk, Ümmügülsüm Başıbüyük, Bünyamin Kekeç, Ahmet Çıngıl, Mustafa Akdoğan ve Fatih Öztaş

TUFANBEYLİ: Hasan Burak, Mahmut Karamıklı, Hasan Kılıç, Mehmet Soyhan, Ali Zorca, Hayrettin Aka, Mustafa Eke, Önder Burak ve Bayram Gürer

Aladağ: Hüseyin Arıka, Ahmet Dere, Hasan Gönüll, Ali Tonel, Abdurrahman Işık, Vergi Kaplan, Durmuş Demir, İmir Demir İsmet Güneş ve Selahaddin Altıntop

SARIÇAM: Ali Yaşar, Tahsin Şahin, Ramazan Akyürek, Sefer Tatlı, Melahat Ongun, Mehmet Dayanıklı, Adem Demirdüzen, Veysel Ünsal, Bilal Güngörmüş, İbrahim Yavuz, Mustafa Gündoğdu, Ercan Teberik, Halil Özdemir, Yusuf Sineren, Ahmet Konur, Ahmet Yavaş, Selami Kürbüz,Ahmet Gül, Mahmut Bora, Önder Kün, Süleyman Tufan, Salih Yıldırım, Murat Şahin, Tülin Kocatürk, Ömer Çelik, Kenan Mingan, Ali Akman ve Hüdaverdi Özdemir

KARAİSALI: Mustafa Durak, Rifat Köroğlu, Cumali Işıl, Esat Köse, İsa Davarcı, Hakan Arıcı, Etem Karakuş, Nabi Karacaoğlu, Ramazan Ünnü, Cumali Sapmaz, Müdami Eker, Aydın Nergiz ve İjlal Akgül

POZANTI: Mahmut Sami Baysal, Adil Çakmakçı, Zeki Bülbül, Ebru Doğucu, İsmail Çörekçi, Murat Kutlu, Ömer Avan, İbrahim Bircan, Ali Andız, Zeki Ünal, Celal Kozan, Yakup Yılmaz ve Samet Uğur - Adana

CHP ADANA BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI

SEYHAN BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY LİSTESİ

1-Ulaş Çetinkaya, 2-Askeri Dağlı, 3-Ercan Çetin, 4-Yusuf Akıncı, 5-Yasemin Çelik, 6-Ulaş Toros, 7-Mustafa Tunç, 8- Murat Zöhre, 9- İnci Çamurdan, 10- Hakan Burç, 11- İlhami Turan, 12- Muhittin Doğan, 13- Cemal Bilir, 14- Berfu Salıcı Yakıt, 15- Mehmet Adıgüzel, 16- Bayram Bilgin, 17- Mehmet Önder Kaypak, 18- Hasan Orhan, 19- Hacice Yılmaz, 20- Ahmet Ataş, 21- Nedim Demir, 22- Canşah Güler, 23- Sezai Tombul, 24- Mehmet Girici, 25- Mehmet Uruç, 26- Süleyman Aydoğan, 27- Kenan Tatan, 28- Necla Yılmaz, 29- Meryem Filiz Bahadırlı, 30- Kemal Çelik, 31- Molla Aran, 32- Hasibe Esra Terşak, 33- Serhan Dördü, 34- Sevim Alkan, 35- İsmail Hakkı Atal, 36- Ali Duysak, 37- Mehmet Hüsnü Eren, 38- Abuzer Kaplan, 39- Ali Cafer Kılan, 40- Emrah Kozay
KONTENJAN: 1- Aydın Uslupehlivan, 2- Ertan Karaoğlu


ÇUKUROVA BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY LİSTESİ
1- Serdar Seyhan, 2- Vahap Çolak, 3- Mehmet Esendemir, 4- Çiğdem Eren (Zeki Eren'in kızı), 5- Yılmaz Yakar, 6- Nuray Yılmaz, 7- Saim İnce, 8- Abdeydullah Kolcu, 9- Av. Hacı Hüseyin, 10- Burhanettin Bulut

İZMİR

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI

İşte AK Parti'nin ilçe ilçe meclis üyesi aday listeleri:

ALİAĞA: Kazım Ulaş, Zülfük Koçoğlu, Fatma Bayar, Aslan Erol Mete, Mehmet Yeşil, Engin Kolcu, Abdürrezzak Yaşar, Mustafa Uzunoğlu, Yaşar Gidici, Kerim Taşçı, Mustafa Macit, Rafet Ercan, Ümit Ertem, Veyis Erben, Fevzi Avcı, Cengiz Demir, İbrahim Erdemir, M.Emin Aydın, Zeki Küçükağtaş, Mehmet Tuncer, İzzettin Çelik, Ali Asker Erol. Kontenjan: İsmail Önal, Emre Erdem, Erdal Önal.

BALÇOVA: İbrahim Görücüoğlu, Sabahattin Soytemiz, Evrim Özen, Aşkın Akıncı, Meltem Ölmez, Fuat Hızarcı, Şemsettin Karataş, Nihat Karabulut, Abdullah Salkım, Hülya Çayır, Emrah Yıldız, Zuhal Ersöz, Orhan Akkoyunlu, Ayşe Bizkevelci, Seval Bağzıklı, A.Nusret Fenerci, Fatih Ersoy, Ahmet Akbulut, Kemal Aslan, Nazlı Özlem Yorgancıoğlu, Ali İrfan Altay, Edip Arslan. Kontenjan: Ferhat Eğinç, Aziz Babiş, Fahriye Devrim.

BAYINDIR: Mehmet Çıplaklı, Veysel Bakıcıol, İsmail Ekeroğlu, Yasemin Albaşoğlu, Ziya Güler, Veli Karsel, Mehmet Kurnaz, Mehmet İlkan, Halil İbrahim Malaş, Hüseyin Uygur, Mehmet Daşdı, Ahmet Kaya, Ayhan Totuk. Kontenjan: Mustafa Akdeniz, Kemal Ertürk.

BAYRAKLI: Ali Kökoğuz, Hasan Sürözü, Çağlar Haspolat, Kemal Büyükkesim, Mikail Bilici, Abdullah Aktaş, Rukiye Bayrak, Latif Aydemir, Tarkan Düzman, Mustafa Karaman, Adem Seçilmiş, İsmil Yağcı, Hayrettin Güngör, Ali Şenay, Fazlı Taşkıran, Aynur Çetin, Tahsin Ünal, Mustafa Yılmaz, Özgür Çaçan, Mustafa Atbaş, Metin Fitöz, Cesur Gülses, Merve Güney, Yalçın Yasa, Reşit Çelik, Gülcan karaca, Aydın Koç, Ramazan Akgün, Seyfullah Aydoğdu, Sabiha Oktay, Abdullah Ünal, Zeliha Coşkun, Abdurrahman Odabaş. Kontenjan: Bilal kırkpınar, Mehmet Ateş, Osman kalender, Osman Polat.

BERGAMA: Mustafa Durmaz, Esat Karacan, H.Mahir Yazıcı, Hakan koştu, Ayşe Gümüşkaşık Yazıcı, Ömer Sezginler, Hüseyin Batmaz, Ayşegül Karışma, Seyran Güzeloğulları, Gürhan Umut, Mustafa Duman, Mehmet Ali Efdal, Adem Turan, Cemal Agralı, Bilgin Tekeş, Akın Oral, Harun Günay, Tevfik Üreten, Burak Ayaz, Melih Sağlambaşoğlu, Mustafa Küçük, Kadir Şahan, Arzu Karamızrak, Nasuh Kural, İbrahim Yıldız, Musa Atacan, Cihat Mermerel, Şefik Tırman. Kontenjan: Feridun Ergün, Ömer Burcu, Gülşen Baran.

BEYDAĞ: Yakup Sert, Hüseyin Ay, Esin karlut, Süleyman Nadi, Yuhya Yumuşak, Asil Çakırer, Hayrullah Yıldırım, Mehmet Solak, Ruhi Irmak, Mehmet Dereli. Kontenjan: Nuri Karadaş.

BORNOVA: Özen Kızılırmak, Fatih Taştan, Sait Tatlı, Reyhan Küçükbay, Cevdet Çayır, İsmail Bedir, Dursun Çetin, Hamza Yavuz, Hasan Ali Karaman, Bora Koçu, Mehmet Arıcı, Cesim Çelik, Metin Akçay, Can Özyer, Tevfik Aguş, Muarem Şen, Saime Anbarcıoğlu, Emin Turan, Nihat Eren, Hıdır Karaduman, Sedat Anavatan, Maşallah Demir, Ahmet yıldız, Selda Gültekin, Celal Kurşun, Nurettin Yalçın, Ejderhan Baykız, Mehmet Koç, Metin Ceylan, Murat Öztütüncü, Tevfik Fikret Özkök, Şennur Altın, Ayhan Kurt. Kontenjan: Ahmet Türkyılmaz, Berna Ercan, Mustafa Değirmenci, Hüseyin Kocaman.

BUCA: Yusuf Kenan Çakar, Paşa Çelebi, Mustafa Güldalı, Ünal Ömür, Necati Özcan, Yeşim Gülhan, Serkan Elçi, Çeliker Gökçin, Zeynep Şen, Emrullah Duran, Kemal Altın, İsmail Akmeşe, Rakıp Becer, Sezgin Tiryakioğlu, Özalp ŞEvik, Hasan Gani, Muhsin Kahraman, İsan Nezir, Ergun Timarlı, Memduh Kaymaz, Fırat Yalçın, Gül Köyüstü, Necmi Dinç, Ufuk Aksoy, Cevdet Gökdoğan, Engin Can, Ayşegül Sarıçam Bayrak, Sebahat Orciner, İzzet Pilgir, Suphi Özlahlan, Ali Arpan, Şerif Yıldız, Arif Günyeli. Kontenjan: Mehmet Girgin, Ümit Kaymaz, Fahrettin Kocabıçak, Ekrem Gündoğdu.

ÇEŞME: Dursun Bülent Tercan, Kemal Aydoğdu, Halit Baykal, Yüksel Topal, Emin Yüce, Süleyman Tonga, Fatih Alıcı, Öznur Sunay, Abdullah Yılmaz, Yusuf Dağdelen, İbrahim Gören, Ali Gölcük, Ümit Dinçsoy" Kontenjan: Alparslan Koparan, Berna Cabbaroğlu.

ÇİĞLİ: "Mesut Demirkaya, Mesut Aslan, Erdal Polat, Bülent Tural, Fuat Çankaya, Atilla Atlı, Ayşe Küçük, Harun Dursun, Yeter Gören, Şenol Malkoç, Mecit Bozkurt, Ahmet Tok, Ekrem Ayaz, Seyfi Yıldırım, Erdal Ertan, Mahmut Erat, Abdülkadir Kolukısa, İsmail Meydi, Hakan Tekin, Kadriye Ürkmez, Menderes Ayçil, Saffet Özdemir, Doğan Tırpanoğlu, Eray Eroğlu, Neşe Bayır, Nedime Uzunoğlu, İmdat Gökçek. Kontenjan: Galip Öztürk, İlyas Eroğlu, Şule Selmanoğlu.

DİKİLİ: Mehmet Önder Akşengör, Ali İmren, Nasuh Sak, Yunus Temirtunç, Aysel Gözükara, Ahmet Adnan Okur, Yüksel Akgül, Türkan Kozak, Sitem Kara, Ali Evler, Sercan Özel, Fatih malaymar, Semra Kandemir. Kontenjan: Halil Zeytin, Murat Demir.

FOÇA: Yiğit Gönülcan, İrfan Çalışkan, Fatma Tilki, Ahmet Sinan Güler, Cüneyt Berberoğlu, Yavuz Bilir, İrfan Canseven, Mesut Saç, Nevzat Çağlın, Nazan Şaşal, Ömer Faruk Tunca, Ali Uslu, Murat Ekici. Kontenjan: Fehmi Kaçan, Mücahit Kılınç.

GAZİEMİR: AdnanYüksel, Selçuk Sert, Yılmaz Eroğlu, Yılmaz Akın, Erhan Cantürk, Aytül Taşçı, Hüseyin Arslan, Hüseyin Mazlum, Fatih Ertürk, Ali Türkan, Mehmet Gereme, Muhammet Çıplak, Davut Dinçer, Bülent Yazıcı, Hakan Otur, Fatih Ferel, Erdal Aktürk, Eren Baysal, Şaban Bölükbaşı, Fedai Kılıç, Murat Tok, Emin Bilgiç, Belgin Çiçeksever, Ramazan Şahin, Şenol Çoker, Yeliz Coşkun, Mehmet Selim Yaşar, Mehmet Acar, Kontenjan: Melih Göktanır, Gökçe Demirci, Mete Ülger.

GÜZELBAHÇE: Müjde Çelik, Zafer Yorgancı, Kemil Ersan, Mustafa Özdoğan, Özcan Azak, Leyla Cemil, Nevzat Özberk, Batıhan Kotooğlu, Abdullah Su, Hüseyin Eren, Tekin Hörgüşlüoğlu, Aylin Danişoğlu, İsmail Çetin. Kontenjan: Selim Yaşar, Tayfun Karabulut.

KARABURUN: İhsan Mete Ünal, Ahmet Değirmenci, Ahmet Akın, Fatma Saka San, Ercümlent Boyacıyılmaz, Abdülhamit Şahin, İlknur Demirkıran, Mehmet Naim Çillidağ. Kontenjan: Enver Turamanlar.

KARŞIYAKA: Abdullah Mertoğlu, Banu Sayan, Ersin Güngör, Ayşen Namlı, Müslüm Karakeçeli, Süleyman Demirkaya, Alpay Buzgan, Necla Çiçek, Kadir Akgün, Emre Aytar, Serdar Özkan, Memduh Sevinç, Nevzat Dokuzkardeş, Yusuf Görece, Zeliha Çakıroğlu, Abidal Basan, Sevgi Begeç, Sinem Aras, Ahmet Paçacı, Murat Yağcı, Fehmi Rüstem, Mehmet Küpeli, Hilmi Pehlivanoğlu, Kurtuluş Harmankaya, M.Fatih Özyurtlu, Nurettin Arıkan, Erkan Acargil, Özgür Ozan Köymen, Salih Eğilmez, İsmail Karadiken, Füsun Alpsoy, Tülay Şin, Umut Önder. Kontenjan: Özer Ertuna, Mustafa Özülke, Mustafa Yiğit, Kadir Yılmaz.

KEMALPAŞA: Mehmet Türkmen, Mustafa Köse, Bülent Aksakal, Nergis Karakelle, Veysel Ağmil, Mustafa Derdiyok, Macit Şimşek, Yılmaz Güneş, Adil Çapangül, Halil Hamarat, İsrafil Demirtaş, Hakan Yazar, Önder Yiğit, Raif Dincer, Murat Kurşun, Selahattin Eroğlu, Hatice Köktürk, Sevalm Çimi, Abdullah Öztürk, Halil Coşkun, Mehmet Zair Karadeniz, Sami Bulut. Kontenjan: Nazmi Aydın, Murat Eydemir, Ziya Balta.

KINIK: Ahsen Özçam, Ahmet Açıkgöz, Hasan Koçlular, Mustafa Sezgin, İbrahim Aktaş, Ayşe Kardaş, Muzaffer Coşkun, Ali Erman, Necmi Doğru, Oğuzkan Dere, Muzaffer Günaylı, Musa Yavaş, Mümin Sayar. Kontenjan: Cemalettin Yıldız, İhsan Şahan.

KİRAZ: Özcan kaymak, Hüseyin Bülbül, Orhan Şahin, Cengiz Sütçüoğlu, Ayşe Arslan, İsmail Çavuş, Osman Karatepe, Cengiz Candan, Fatih Gürgen, Raşit Çürükoğlu, Mehmet Palamut, İrfan Çelik, Ömer Gözüm. Kontenjan: Ünal Sevin, Ufuk Ekici.

KONAK: Bilal Doğan, Ünal Özsır, Ömür Şanlı, Abdullah Siyahkoç, Ertuğrul Doğuç, Ebru Aslıer, Tevfik Erdoğan, Sait Başdaş, Metin Özçeri, Halil Şerit, Nurdan Metin, Ali Yangir, Mustafa Türe, Mustafa Yıldırım, Hıdır Alptekin, Bahri Kara, Vesile Tenay Özcan, Şafak Yadigarbigün, Abdulgani Güleç, Ümit Aydın, Barış Tekin, Sevil Yüreklitürk Bıyıklı, Fikret Şencan, Edibe Makbule Şahbaz, Serhan Demirgil, Ceyda Akdemir, Ramazan Demirel, Levent Dündar, Mustafa Vurankaya, Yaşar Çalay, Güliz Güzeldiyar Borucu, Yakup Eker, Zuhal İşcen. Kontenjan: Rıza Evcim, Bilal Özen, Maksut Karaosman,Gültekin Hassepetçi.

MENDERES: Ayşegül Duran Türker, İrfan Keskin, Mehmet Çağlak, Mehmet Sinan, Tamer Duman, Mahir Alpkurt, Reyhan Kaçmaz, Ahmet Saylık, Mustafa Karaca, Mustafa Gür, Levent Mutlu, Turgay Aydoğan, Mehmet Pala, Metin Özkapu, Tayfun Arslantürk, Fatih Coşar, Cengiz Yılmaz, Erdoğan Bakışkan, Harun Özdin, Mümine Pınar, Celalettin Makas, Erol Alpat. Kontenjan: "Hasan Toklu, Hüseyin Güçlü, Hasan Sever.

MENEMEN: Arif Kuran, Hakkı Durmaz, Mustafa Koç, Naim Özdemir, Hülya Özenoğlu, Bayram Görer, Seyfo Ülker, Mehmet Gökhan Çelik, İsmet Tuna, Orhan Aktaş, Levent Kutluay, Sabri Nazlıgil, Mehmet Yıldız, Serkan Orun, Muhabbet Mmür, Lale Ertekin, Barış Deniz Şuay, Fatih Koç, Nurşah Uyar Balta, Hazime Tekin, İsmail Köseoğlu, Muharrem Tekin, İsmail Tosun, Fatma Şen, Hasan Balcı, Gül Günay, Serkan Orhan, Metehan Dağlargüler. Kontenjan: Ömer Faruk Turgut, Tekin Alptekin, Enver Büyüksu.

NARLIDERE: Tuğrul Yemişçi, Mehmet Hanifi Dumlu, İlknur Arslan, Rıdvan Hasgöçmen, Cihan Çetinok, Orhan Gültekin, Ümit Yılmaz, Eyüp Akın, Muammer Dumlubunar, Erkan Özkan, Şebnem Akçe, Süleyman Yılmaz, Erdal Turhan, Cüneyt Sarıbaş, Mehmet Ertaş, Sakine Verdi, Arif Yılmaz, Nurettin Ölmez, Sedat Çengel, Yusuf Bakal, Mehmet Ali Akerdem, Erkan Yardımcı. Kontenjan: Zülfikar Çelik, Adnan Gülver, Uğur Altay.

ÖDEMİŞ: Erkut Şenbaş, Halil Güler, Halil Deveci, Hayriye Özlem katırcı, Selahattin Kundak, İsmail Dadal, Yasemin Vural, Şakir Gelen, Hasan Gürgen, Serkan Erdem, Zekeriye Karabıyık, Abdülkadir karaerkek, Erdal Başar, Ali Bozkan, Serpil Kuzum, Mehmet Ali Aydın, Selim Akman, Mehmet Gürsel, Ceyda Ötün, Mahmut Köksal, Arzu Arslan, Ahmet Karadaş, Ünal Arı, Mutlu Tez, Hamit Boylu, Yaşar Ilgaz, Hülya Aşıcı. Kontenjan: Hayrettin Özbudak. İpek Yılmaz, Halil kartal.

SEFERİHİSAR: güler boler, kadir başlı, metin kale, ahmet taş, davut kesıcı, sadullah erdogmus, dilek gülbag, erkan kanlı, şerif ahmet gulgonul, abdullah alper turan, hamdi uğur, nuri ordukaya, yasar ece uyan. Kontenjan: deniz türer, cafer gülpınar.

SELÇUK: OSMAN BAŞTERZİ, BURHAN BECER, FUAT KIRITAK, ORHAN KARAGÜZEL, NALAN BAŞDEMİR, HAKAN BAYRAKLI, ERTAN SERBEST, SIDDIK DEMİRCAN, HALİL OLGUN, AYŞE ARKUN, SÖNMEZ AKBAŞ, SIDIKA YOLCU, MÜMİN TEKER. KONTENJAN: ZAHİDE İLKİ, BÜLENT CİNEL.

TİRE: 1- ALİ TAYKUT 2- ALİ AYYILDIZ 3- FATOŞ BANU YILDIRIR ŞEN 4- YAHYA SALDIK, 5- MUSTAFA MALTEPE 6- SELMAN İÇELLİ 7- İSMAİL TAPKIN 8- HÜSEYİN ÖZTÜRK, 9- ACİDE EBEOĞLU 10- MEHMET AYHAN IŞIK 11- MUSTAFA İSMAİL ÇETİNER, 12- OSMAN BOZKURT 13- ESRA BATMAZLAR 14- TUNCAY GÜNDEM 15- HÜSEYİN KOÇYİĞİT, 16- FATİH KAYA 17- MEHMET KARAMANLI 18- MUSTAFA TÜRKOĞLU 19- AHMED HAKAN KURTÇA 20- KEVSER UYMUR 21- SÜLEYMAN POLAT 22- SERKAN ARSLAN. KONTENJAN: 1-GÖKÇE OK 2- BİLGE ÇAPKINOĞLU 3- HALİL GENCOĞLU

TORBALI: 1- ÖZGÜR ERMAN ÇAĞLAR 2- GÖKSEL DİNÇER 3- NURHAN İNCE 4- HÜSEYİN SÖYLER 5- HÜSEYİN KARAMAN 6- KENAN AKTAŞ 7- ERDAL TÜRKSEVER 8- TURGUT BULUŞ 9- HAKAN ŞEN 10- BAYRAM MEMİŞ 11- SEDAT EREN 12- ŞENOL GÜLER 13- RAZİYE TEK 14- ÖMER AVİNÇ 15- ARİF AKYOL 16- İDRİS CESUR 17- SÜLEYMAN ALTIPARMAK 18- ÖZLEM YILDIZ 19- MUSA YUKARI 20- KAMİL SATIR 21- MESUDE TUNCAY 22- AYŞE TÜREGÜN 23- HAYATİ ALAN 24- MEHMET EMİN YAMAN 25- TÜLAY DİLBAZER 26- HASAN YAŞA 27- SEYİT AVCI 28- VELİ SÖĞÜT

KONTENJAN: 1- MEHMET NURİ BULUT 2- SEVİL DURAN 3- NUH AKTAŞ.

URLA: mehmet duman, raşit dur, serdar şener, zekiye tamer, ismail şengül, selahattin küpeli, safiye özcan çiçek, ali güler, ertuğrul apak, cemal aslan, bahattin öztürk, sevim görmen, mustafa sözügüzel, saliha erkaya, mustafa kara, bülent okuş, murat şendeğirmenci, ahmet balcılar, aydın eroğlu, hasan erkan bakırlı, nilgün tosun, savaş iskin. Kontenjan: tanju çolak, ramazan iskin, cengiz erdinç.


AK PARTİ İSTANBUL BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI LİSTESİ




AK Parti Esenler Belediyesi Meclis Üyesi Adayları

1- Ahmet Bilal Kıymaz - 1971/İstanbul

2- İdris Topdağ 1978/Malatya

3- Osman Gökçebaş 1979/Sinop

4- Çiğdem Öz 1978/Malatya

5- Murat Gülkıran 1977/Kırklareli

6- Burhan Şentürk 1987/İstanbul

7- Orhan Oğuz Türk 1976/Rize

8- Sabahattin Yiğit 1970/Sivas

9- Fatma Gündoğdu Şengül 1987/Balıkesir

10- Dursun Mısırlı 1964/Tokat

11- Mehmet Kazım Esen 1968/Bitlis

12- Abdullah Beyrek 1974/Ordu

13- Şubat Dalgalı 1973/Siirt

14- Yasin Üray 1983/Niğde

15- Çimen Sarıkaya 1976/Ardahan

16- Memet Necat İlhan 1979/Van

17- Sadık Öner 1979/Trabzon

18- Ayşe Çiğdem Kayausta 1972/Trabzon

19- Hacı Bayram Yılmaz 1974/Çorum

20- Ramazan Aksoy 1955/Adıyaman

21- Celil Ayan 1974/Sivas

22- Ekrem Acar 1973/Kastamonu

23- Temel Gödek 1975/Giresun

24- Aziz Damar 1971/Malatya

25- Mustafa Atılgan 1974/Kayseri

26- Süleyman Erden 1954/Yozgat

27- Mehmet Selmani 1981/İstanbul

28- İbrahim Ergün 1965/Sinop

29- Fatma Kayacık 1977/Bilecik

30- Musa Ada 1955/Zonguldak

31- Mehmet Sevinç 1965/Malatya

32- Dursun Ballı 1954/Erzurum

33- Ömer Baycar 1983/Siirt



AK Parti Üsküdar Belediyesi Meclis Üyesi Adayları

1. Hikmet Öztürk  2. Hamza Cebeci  3. Umut Ekşi 4. Abdullah Ayaz  5. Satıhanım Teloğlu  6.Cemal Gürsel Aycibin  7. Erdoğan Kılıç  8. Kemal Canikli  9. Hüseyin Yürük   10. Süleyman Gedikoğlu 11. Esat Kalay  12. İlyas Karayel   13. Zeki Bıyık  14. Sedat Ayyıldız  15. Vildan Çelik  16. Ali Rıza Şenbabaoğlu  17. Sadettin Karaca  18. Cevdet Keleş 19. Banu Çiçekli  20. Ali Turgut  21. Murat Yavuz 22. Celalettin Cingöz 23. Yalçın Dursun  24. Cemal Donat  25. Ahmet Yıldıran 26. Kemal Övün

27. Yavuz Özdemir 28. Melek Çakıroğlu 29. Erkan Acar 30. Fatih Kablan 31. Nurdan Kanbur 32.Ramazan Bulun 33. Mustafa Tiryaki 34. Şahabettin Kar  35. Yalçın Fakıoğlu 36. Hacı Arslan 37. Musa Öztürk 38. Gülsen Kazan 39. Nurdan Karapınar 40. Ahmet Karakaya

AK Parti Pendik Belediye Meclis üyesi adayları

1. Cevat Yaman

2. Bülent Aşkın

3. Hayriye Şirin Ünsel

4. Fatih Özeren

5. Remzi Şeker

6. Murat Tğrkyılmaz

7. Feriha Gülizar Kurt

8. Akın Böbür

9. Süleyman Pergel

10. Bekir Yondemir

11. Zehra Gökbudak

12. Gökhan Tekbıyık

13. Yahya Tunç

14. Ali Şirin

15. Asuman Sesışık

16. Şerafettin Taştan

17. Erhan Karataş

18. Nizamettin Çakır

19. Öner Aşık

20. Öznur Canayakın

21. Osman Uçak

22. Atakan Yüce

23. Ramazan Tunç

24. Emine Ramazanoğlu

25. Sinan Özer

26. Remzi Topçu

27. Ekrem Yıldırım

28. Ayhan Tuğlu

29. Ceyhun Özkan

30. Cihan Kökdemir

31. Ömer Faruk Başel

32. Murat İster

33. Bayram Bekar

34. Hüseyin Karapınar

35. Hasan Hüseyin Kılıçarslan

36. Ercan Köseer

37. Ercan Kumantaş

38. Cemal Maman

39. Abdullah Koçyiğit

40. Mehmet Mutlu

Sultanbeyli Belediye Meclis üyesi adayları

1. Mehmet Con

2. Nezir Tüysüz

3. Gönül Çolak

4. Fatih Poyraz

5. Mehmet Yaman

6. Abdurrahman Hiçyılmaz

7. Abdullah Balta

8. Hüseyin Sezer

9. Ahmet Demir

10. Gülten Teman

11. Ercan Turan

12. Yavuz Kolboyu

13. Ayhan Koç

14. Muhammed Çimen

15. Servet Ayhan

16. Sevra Özkan

17. Hüseyin Güner

18. Faruk Lafçı

19. Serpil Gençsoy

20. Abdurrahim Erez

21. Neşet Sönmez

22. Mehmet Hadi İlgören

23. Nuri Ertav

24. Ali Altaş

25. Fatih Adar

26. Ersin Çetin

27. Ahmet Savaş

28. Murat Çelebi

29. Resul Bzkurt

30. Tahir Emanet

31. Ali Aydoğan

32. Ali Kılıç

33. Yasin Caner

AK Parti Maltepe Belediye Meclis Üyesi Adayları

1- Adem Göktaş

2- Mehmet Erikçi

3- Enver Küçükvar

4- Hülya Turing

5- Serkan Bahadır

6- Nejat Tarhan

7- Tülay Mirzaloğlu

8- Ufuk Yıldız

9- Mehmet Karadeniz

10- Saime Özcan

11 -Yasin Taş

12- Nurbanu Elif Kökcan

13 -Mehmet Canaslan

14- Mahmut Yurduseven

15- Feyzullah Çelebi

16- Ruşen Aydın

17- Erdal Taşkın

18- Mehmet Erdoğan

19- Sadık Çakır

20- Burak Yurten

21- Hayati Canik

22- Vural Eyikan

23- Şuayip İçli

24- Sercan Şeneloğlu

25- Hasan Kaya

26- Çağdaş Sezgin

27- Adil Akgül

28- Ahmet Karabulut

29- Ercan Gümüş

30- Nilüfer Küçükoğlu



AK Parti Tuzla Belediye Meclis Üyesi Adayları

1-Soner Biber

2-Ahmet Çabuk

3-Derya Bacacı

4-Mehmet Al

5-Yakup Yılmaz

6-İlker Gökdemir

7-Çiğdem Arslan

8-İbrahim Deniz

9-Köksal Yüzbaşıoğlları

10-Nuri Özyavuz

11-Turgut Okur

12-Salih Gündoğdu

13-Mehmet Kinsiz

14-Bahrem Kuruağaç

15-Kasım Durmaz

16-Murat Kant

17-Şuaip Akman

18-Cevdet Akman

19-Hatice Üstün

20-Mehmet Irmak

21-Mehmet Uşen

22-Hasan Fehmi Usta

23-Murat Ergenç

24-Turgut Mengüloğlu

25-Cemil Evik

26-Fikri Akkaya

27-Şeref Ünal

28-Turan Kaya

Beylikdüzü İlçe Belediye Meclis Üyesi adayları

1. Seyithan İzsiz

2. Gürkan İzzet Paksoy

3. Ebru Habib

4. Aytaç Aydın

5. Serkan Küçük

6. Mutlu Yüksel

7. Mücahit Birinci

8. Eyüp Demirhan

9. Yavuz Demirci

10. Ali Gürsel Ovalı

11. Rukiye Doğruyol

12. Ömer Meşe

13. Nihat Kılıç

14. Ömer Duman

15. Gürhan İbracık

16. Turgut Sarpkaya

17. Recep Turgut

18. Musa İlhan

19. Ahmet Ersin Gülen

20. Ekram Kap

21. Özkan Bayar

22. Fevziye Ertuna

23. Cengiz Mendeşağu

24. Serdar Avduk

25. Sultan Yentur

26. Mehmet Aytaç Avcı

27. Yakup Alacalı

28. Yelda Aydemir

Kartal İlçe Belediye Meclis Üyesi adayları

1. Temel Yaz

2. Hüseyin Karakaya

3. Fatma Genç Ünay

4. Yunus Fırat Aydın

5. Ahmet Karakış

6. Müjdat Keçeli

7. Hüseyin Salihvatandaş

8. Muammer Bektaş

9. Nizametin Altıntaş

10. Fatma Filiz Elibol

11. Haydar Göksoy

12. Zekeriya Duranoğlu

13. Yüksel Gülhan

14. Nimet Çevik

15. Bayram Yönden

16. Metin Bektaş

17. Halil Koyun

18. Fetime Yolcu

19. Dursun Ali Şahin

20. Adem Gökçe

21. Aslan Pür

22. Turgut Çevik

23. Raziye Teğen

24. Mehmet Işıktaş

25. Sefer Yıldız

26. Şentürk Yeşil

27. Abdullah İmir

28. Nimet Gündoğdu

29. İsmail Tüfekçi

30. Olcay Karaot

31. Nuri Kaya

32. Mustafa Demirok

33. Faruk Kaya

AK Parti Esenyurt Belediye Meclis Üyesi Adayları

1- Harun Özer

2- Yasir Çelik

3- Pakize Yağcı

4- Ali Murat Alatepe

5- Osman Korkusuz

6- Gürbüz Süleymanoğlu

7- Yasemin Sarıcı Aytan

8- Gazanfer Karakaş

9- Eren Kaya

10- Mustafa Gevrek

11- Pınar Tekin

12- Zekeriya Yılmaz

13- Mehmet Kızıloğlu

14- Fethi Özger

15- Kenan Kula

16- Mercan Koç

17- Hayrettin Babahan

18- Ali Susuz

19- Murat Cebecioğlu

20- Hüseyin Kuruş

21- Metin Cin

22- Şerafettin Öztürk

23- Adem Saçin

24- Semih Makaracı

25- Abdurrahman Teymur

26- Filiz Kütükçü

27- Mehmet Mutlu

28- Engin Karaboz

29- Abdussamet Telimen

30- Seda Gören Bölük

31- Sefer Dinç

32- İsmail Ayaz

33- Salih Çıfkın

34- Hamit Şahin

35- Fazlı Avcı

36- Tayfun Öztürk

37- Yalçın Tuncay

38- Mustafa Tarım

39- Seracettin Yılmaz

40- Arif Kalmaz

AK Parti Arnavutköy Belediye Meclis Üyesi Adayları

1. Turgut Baran

2. Sıbgatullah Şahin

3. Yasemin Batur

4. Abubekir Taşyürek

5. Kenan Erci

6. Mesut Yavuz

7. Yusuf Ziya Hazır

8. Aslı Akın

9. Ahmet Güllük

10. Mustafa Dilbaz

11. Ali Işıkçı

12. Ayşe Baydar

13. Emrah Çeçen

14. İbrahim Üzüm

15. Nasrullah Balkaya

16. Selçuk Albayrak

17. Fatoş Deniz

18. Özcan Çakmakçı

19. Yaşar Eşit

20. Şaban Karasakal

21. Yusuf Coşkun

22. Selahattin Uğur

23. Becet Aksoy

24. Cebrail Binici

25. Mustafa Işın

26. Ömer Batan

27. Temel Zeki Yanar

28. Emre Topuk

AK Parti Bahçelievler Belediye Meclis Üyesi adayları

1. Habibe Güner

2. Erdoğan Şahin

3. Yasin Yıldız

4. Mehmet Mazi

5. Helin Görgül

6. İsmail Karabiber

7. Abdullah Alay

8. Mustafa Şahin

9. Veli Sarıkaya

10. İsmail Hakkı Özhan

11. Şeyma Ceviker

12. Ahan Kalkan

13. Apdullah Karabel

14. Mahir Göçer

15. Yeliz Alacaklı

16. Mehmet Mercan

17. Hikmet Tekiroğlu

18. Selahattin Harputlu

19. Şenel Savcı

20. Turan Ağ

21. Halim Özgün

22. Sıdıka İmran Tolacıoğlu

23. Yücel Yıldızhan

24. Bünyamin Yılmaz

25. Hıdır İncir

26. Nail Karaman

27. Murat Çağlar

28. Mustafa Açıkgöz

29. Ertan Tunçbilek

30.

31. Necmettin Bayram

32. Hamide Mercan

33. İlhan Müjdeci

34. Ayhan Alkan

35. Erol Ulaş

36. Gökhan Kaçtan

37. Murat Erçin

38. Nedim Kaya

39. Aydın Altun

40. Seher Alparslan

AK Parti Gaziosmanpaşa Belediyesi Meclis Üyesi Adayları

1. Oktay Birinci

2. Merve Çetin Çabuk

3. Özdemir İçin

4. Mehmet Selim Bilmen

5. Mahmut Yeter

6. Mercan Yılmaz

7. İsmail Sezer

8. Beşir Açıkca

9. Turgay Aşık

10. Serkan Acar

11. Aziz Demirtaş

12. Murat Durukan

13. Yılmaz Özkan

14. Şükran Balkanlı

15. Suat Alkan

16. Hidayet Erdöl

17. Abdullah Yılmaz

18. Hakan Kızıldağ

19. Yakup Şentürk

20. Seda Sönmez

21. Talat Çelik

22. Tuncay Topçu

23. Yakup İnce

24. Serdar Zeki Çoban

25. Ayşe Durmaz

26. İlknur Çavdar Kısacık

27. Sabahattin Can

28. Fatma Aydoğdu

29. Zeki Kemal

30. Mehmet Baş

31. Yavuz Aykutoğlu

32. Hüseyin Şirin

33. Muharrem Tekgöz




AK PARTİ TRABZON BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI LİSTESİ

AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Adnan Günnar, il seçim kuruluna Belediye meclis üyelerinin son halini teslim ederek basın açıklamasında bulundu. Günnar açıklamasında "Trabzon’umuzu partimizin ortaya koyduğu 2023 vizyonuna taşıma hedefindeyiz. Hepimize görev ve sorumluluk düşüyor. Listelerde ismi olmayanlar, ismi olanlardan bana göre daha büyük sorumluluk üstlenmiş durumda. Çünkü inanıyorum ki onlar; kimseye kızmadan, küsmeden, bir gün önce bu parti için nasıl fedakârca çalışıyor ve sokak sokak seçim çalışmasına destek veriyorsa, bugünden sonra da aynı fedakârlık duygusu ve parti sorumluluğuyla çalışmayı sürdürecek. Bizim partimizin görevlendirme işleyişi bellidir. Bu bir nöbet değişimi, bayrak yarışıdır. AK Parti Trabzon teşkilatları, bugünden itibaren tüm adaylarını milletin terazisine koymuş, milletin güven ve teveccühüne mazhar olmak için de kapı kapı, fert fert seçim çalışmasını yoğunlaştırmış durumdadır. Artık tüm teşkilat mensupları olarak beraberce 30 Mart`ta yeni bir zafer yaşamaya hazırız. Göreceksiniz, bu kadrolar bir kez daha milletin güvenine mazhar olacak ve büyükşehirle birlikte 18 belediyede AK Parti bayrağını dalgalandıracaktır. Belediye meclis üyeliği listelerimiz, tüm teşkilat mensuplarımıza, tüm adaylarımıza ve tüm Trabzon’a hayırlı olsun.” dedi.



Buna göre belediye meclis üyesi adayları şu şekilde oluştu.



ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

AKÇAABAT

1 EMRE AKGÜN

2 OSMAN NURİ EKİM

3 BÜNYAMİN GÜNER

4 MELİKE TURHAN

5 SERKAN ÖZDEMİR

6 CEVAT BİRİNCİ

7 ALİ ULUSOY

8 SULTAN MEMİŞ

9 MUHAMMET ALTINEL

10 SALİH TARAKÇI

11 ABDULLAH ERTEM

12 AHMET ÖZTÜRK

13 MUHAMMET KÖSE

14 ÖZKAN ÖZTÜRK

15 ALİ HAYDAR ÖZDEMİR

16 YÜCEL ÖZTÜRK .

17 ŞABAN GÜNAYDIN

18 DAVUT GERİGELMEZ

19 SAMİ ÜÇÜNCÜ

20 MAHMUT CİHAN

21 TAYFUN BALCI

22 CEVDET BAYRAKTAR

23 MEHMET KANDAZ

24 ADNAN HACISALİHOĞLU

25 HAVA SEYİS

26 MUSTAFA YILMAZ

27 MUAMMER AYTİN

28 SELAHATTİN SARALİ



KONTENJAN



1 ERHAN NADİR

2 OSMAN PARLAYAN

3 CEMİL KALKIŞIM



ARAKLI



1 KENAN BAĞÇİÇEK

2 MEHMET ÖZTÜRK ARAKLI

3 MUSTAFA KAHRAMAN

4 HASAN ÇEBİ

5 EKREM REİS

6 KEMAL DANIŞMAZ

7 MUSTAFA AKGÜN

8 SELAHATTİN KARABELA

9 ALİ GÜMÜŞTAŞ

10 EMİNE TANRIKULU

11 ADEM HALİL

12 MUHAMMET AKKANOĞLU

13 BAHATTİN KEREZ



KONTENJAN

1 HÜSEYİN KALAYCI

2 BURHAN AKYILDIZ

ARSİN

1 ZEKİ SARIALİOĞLU

2 METİN YILMAZ

3 HALİL İBRAHİM KEFELİOĞLU

4 HÜSEYİN ZENGİN

5 BEKİR ŞAHİN

6 RECEP MOLLAHÜSEYİNOĞLU

7 ARMAĞAN YAVUZ

8 AHMET AYDIN TAŞĞIN

9 AYŞE BEŞİR

10 MEHMET BAYRAKTAR

11 OSMAN UZUN

12 ENVER DURSUN

13 YUSUF HALDIZOĞLU



KONTENJAN

1 MUHAMMET SAİT GÜRSOY

2 NURİ ÖKSÜZOĞLU



BEŞİKDÜZÜ



1 CENGİZ DEMİR

2 OLGUN AYAR

3 MUSTAFA ÇANAKÇI

4 FAZLI ALGAN

5 ORHAN AL

6 ERDAL AKSOY

7 FATMA ARAS

8 KÖKSAL AYDIN

9 ÖMÜR GÜNDOĞDU

10 MÜMİN ŞENEL

11 KENAN GÜLTEPE

12 TURAN DEMİRCİ

13 GÜLTEN GÜLAY



KONTENJAN

1 TÜRKAY GÜDÜ

2 MURAT GÜLER

ÇARŞIBAŞI



1 HAKAN KOCAMAN

2 ABDULLAH KUL

3 HÜSEYİN YILMAZ

4 HATİCE KOBYA

5 ALİ OSMAN DEMİR

6 AHMET TOKUL

7 MEHMET KAYA

8 MUHAMMET YÜKSEK

9 ÖMER ŞAHİN

10 GÖKHAN ERDOĞAN



KONTENJAN

1 HÜSNÜ AKKAN

ÇAYKARA



1 HAMİT İNAN

2 İSMAİL HAKKI SİVAZ

3 REFİK ALBAYRAK

4 MUSTAFA HACIABDULLAHOĞLU

5 BETÜL ÖZER

6 AZİZ ÇİFTÇİ

7 BERAT TOSUN

8 KİBAR YILDIZ

9 İBRAHİM ÜSTÜN

10 SÜMEYRA SOYLU



KONTENJAN

1 MEHMET İRFAN COŞKUN

DERNEKPAZARI



1 ADNAN DÜZENLİ

2 RECEP YILDIZ

3 MUHAMMET SAYGILI

4 MEHMET KOÇA

5 ALİ OSMAN EKŞİ

6 ERSİN AKYOL

7 AHMET ERDOĞAN

8 ADEM AKGÜL





KONTENJAN

1 HÜSEYİN DERELİ

DÜZKÖY



1 MEHMET TAYAR

2 KAMURAN AKPINAR

3 MUHAMMET TOPALOĞLU

4 AYHAN SERDAR

5 AŞKIN İNCEHASAN

6 OSMAN BAHRAM

7 ERDOĞAN BABUŞCU

8 SÜLEYMAN KARBUZ

9 ABDULLAH BAYKUŞ

10 EMİN ALTINTAŞ



KONTENJAN

1 ÖMER BİRİNCİ

HAYRAT

1 EROL NURAL

2 İSMET HARBUTOĞLU

3 AHMET YEŞİLYURT

4 MURAT ÖZTÜRK

5 SERKAN KARAAHMETOĞLU

6 AZMİ ŞAHİN

7 İSMET SALTOĞLU

8 NAZIM BAŞ



KONTENJAN

1 AHMET ARSLANTÜRK

KÖPRÜBAŞI



1 HALİM AYAR

2 SABRİ SUSUZ

3 MEHMET AYDIN

4 ZEYNEP AYAR

5 SÜLEYMAN YURTBAY

6 NECMETTİN MALKOÇ

7 AHMET ÇELİKSOYDAN

8 MÜSLİM ÇOLAKOĞLU



KONTENJAN

1 MUSTAFA AYDIN



MAÇKA

1 SELİM YAVUZ YILMAZ

2 ADEM KILIÇ

3 HİKMET YILDIZ

4 NACİ TURNAGÖL

5 HÜSEYİN OKUMUŞ

6 MEHMET YEŞİLYURT

7 BİLAL YILDIZ

8 ZEKİ SARAL

9 ÖMER AKSOY

10 EMİNE OSMANOĞLU

11 HALİL İBRAHİM MURATOĞLU

12 UMAY SELVİ

13 AYHAN KONGUR



KONTENJAN

1 YILMAZ YAVUZ

2 HAKKI GÜNAYDIN



OF



1 EMİN BİLGİN

2 MEHMET ÖZTÜRK

3 FARUK ÖZTÜRK

4 AYLA SARAL BACAN

5 HALİL ALİREİSOĞLU

6 İDRİS YALÇINKAYA

7 İSMAİL MERCAN

8 ALİ OSMAN AYAZ

9 TELAT DEMİRCİOĞLU

10 OSMAN TOPÇUOĞLU

11 BAYRAM KONDEL

12 ALİ YİRİGÖZ

13 SİNAN KARAASLAN



KONTENJAN

1 HALİM KAYA

2 DURSUN YÜKSEL

ORTAHİSAR



1 FARUK KANCA

2 SEYFULLAH KINALI

3 HAVVA GÜMÜŞ

4 MEHMET KARAOĞLU

5 NUSRET ONUR

6 SÜLEYMAN AYDOĞDU

7 AHMET YILDIZ

8 KEMAL ÇOBAN

9 ASLIHAN BEZİRGANOĞLU TEMREN

10 FİRAR BAYRAK

11 ABDULLAH URALOĞLU

12 MUSTAFA DİNÇER

13 AYŞEGÜL YILMAZ

14 HALİL İBRAHİM AYDIN

15 HATİCE ÖZTÜRK

16 AHMET SARIALİOĞLU

17 AYDIN GÜRSOY

18 SEZGİN YILMAZ

19 HASAN YILMAZ

20 FATİH GÖKTAŞ

21 ABDULKADİR SOYTEMİZ

22 TURAN TERZİ

23 CEMAL TONYALI

24 HACİ KAYA

25 GÜLŞAH KURTOĞLU TURAN

26 HAKAN TURGUT

27 SALİM SERDAR KARABİNA

28 MURAT TÜRK

29 AYFER CİHAN

30 ADİL DUMAN

31 BURHAN GÜNER

32 YASİN ÇAKIROĞLU

33 ALİ RIZA EROĞLU



KONTENJAN

1 UFUK HOŞ

2 TAHSİN BAYRAK

3 SELAHADDİN ÇEBİ

4 GALİP HACIOĞLU



SÜRMENE



1 İSMAİL HAKKI KÜÇÜKALİ

2 İBRAHİM SEDEF

3 ALİ AYDIN

4 MEHMET EMRE SEYMEN

5 REFAYETTİN ÇEBİ

6 ORHAN TUNÇER

7 HAKKI ŞAHİN

8 OSMAN HACIOĞLU

9 HAYRETTİN SEKBAN

10 İRFAN HACIOĞLU

11 SÜLEYMAN YILDIZ

12 SÜLEYMAN SÜRMEN

13 ALAATTİN ESERTAŞ



KONTENJAN



1 HÜSEYİN AZİZOĞLU

2 YUSUF SAKA



ŞALPAZARI



1 FATİH YILMAZ

2 MEHMET MUHCU

3 ZEKİ ÇABUK

4 İLYAS OĞUZOĞLU

5 MUZAFFER ŞEKERCİ

6 YAŞAR KARAGÖZ

7 NECDET KÖSE

8 EMİNE ATALAR

9 MEHMET MADEN

10 NACİ YAVUZ





KONTENJAN

1 MUZAFFER BAYRAKTAR

TONYA



1 AHMET REFİK YILDIZ

2 SALİH KÖROĞLU

3 PEHLİVAN BAYRAK

4 SERVET BOZLAR

5 EROL TOKDEMİR

6 TALAT KARA

7 İSMAİL KURT

8 MUSTAFA İKİNCİ

9 MUHAMMET YÜKSEL

10 AYHAN DEMİR



KONTENJAN



1 HASAN TONYA



VAKFIKEBİR





1 ALİ BAYRAM TANRIVERDİ

2 EYÜP YAVUZ

3 METİN ALİ KARADENİZ

4 CAYİT KURT

5 YAVUZ SAYİN

6 EROL BAHADIR

7 HALİL İBRAHİM GARBETOĞLU

8 ŞERAFETTİN FURUNCU

9 ÖZER AKTAŞ

10 SONER BEKTAŞ

11 LOKMAN KILIÇ

12 SEVGİ YILMAZ ÖZKUL

13 SEZGİN TOPALOĞLU





KONTENJAN

1 AHMET SALİH BİRİNCİOĞLU

2 FATİH SİVRİ



YOMRA

1 SALİH YAVUZ

2 METİN ŞAHİN

3 ENVER ÇAKMAK

4 KAZIM SARIMEHMETOĞLU

5 ZEKİ ŞAHİN

6 AYHAN AYVAZ

7 MUSTAFA GÜMRÜKÇÜOĞLU

8 MEHMET AY

9 AVNİ ADANUR

10 HASAN DİLAVEROĞLU

11 AYDIN ŞİMŞEK

12 MUHAMMET BÜLBÜL

13 AYŞEGÜL ALHAS

KONTENJAN

1 MUSTAFA BAYINDIR

2 SABRİ SELİM

AK Parti Belediye Meclis Üye adayları tam liste, CHP Belediye Meclis Üye Adayları tam liste, MHP Belediye MEclis üye adayları tam liste AK Parti, CHP ve MHP Belediye MEclis Üye adayları tam liste. Yerel seçimler üye adayları Belediye Meclis Üye adayları, Belediye Meclis üye adaylarını öğren.

Adana:

AK PARTİ'NİN BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI
AK Parti Yerel Seçim Şarkısı, Uğur Işılak Dombra Video, Dombra Youtube video

Seyhan: Abdullah Ersöz, Kenan Şenbayrak, Aysun Kocabaş, Yalçın Limoncu, Abdullah Ersöz Muhammed Aksoy, Ali Çoşkun, Ahmet Aktürk, Mihdi Öztop, Serap Torun, Esef Şahin, Yelda Yurt, Özdemir Gökdemir, Mustafa Akdağ, Ahmet Yarar, Harun Cavlak, Hikmet Sonel, Mustafa Kaya, Mehmet Kaya, İlkay Öztoprak, Sedat Sefil, Muhyittin Güzel, Rojbin Büyükfidan, Mehmet Emin Aç, Mustafa Aydın, Ahmet Bolat, Halil Karabulut, Ahmet Sungur, Sultan Ayaz, Ercan Aslanel, Ramazan Balçık, Ahmet Albostanlı, Mehmet Demircan, Pınar Sözümert, Ali Rıza Birinci, Ahmet Morkoyun, Caner Kızılyaka, Halis Kassap, Salih Bayramoğlu, Mehmet Tekin ve Mahmut Bozkurt.

Abdullah Ersöz, Kenan Şenbayrak, Aysun Kocabaş, Yalçın Limoncu, Abdullah Ersöz Muhammed Aksoy, Ali Çoşkun, Ahmet Aktürk, Mihdi Öztop, Serap Torun, Esef Şahin, Yelda Yurt, Özdemir Gökdemir, Mustafa Akdağ, Ahmet Yarar, Harun Cavlak, Hikmet Sonel, Mustafa Kaya, Mehmet Kaya, İlkay Öztoprak, Sedat Sefil, Muhyittin Güzel, Rojbin Büyükfidan, Mehmet Emin Aç, Mustafa Aydın, Ahmet Bolat, Halil Karabulut, Ahmet Sungur, Sultan Ayaz, Ercan Aslanel, Ramazan Balçık, Ahmet Albostanlı, Mehmet Demircan, Pınar Sözümert, Ali Rıza Birinci, Ahmet Morkoyun, Caner Kızılyaka, Halis Kassap, Salih Bayramoğlu, Mehmet Tekin ve Mahmut Bozkurt.


Çukurova: Adil Yiğenler, Mehmet Saygın, Cumali Akkuş, Aslı Çelik, Cumali Orçun Sarıgül, Ali Cengiz Taşcı, Kasım Aras, Necip Fazıl Cengil, Zekeriya Yıldızoğlu, Mürüvet Akdoğan, Ömer Faruk Akkaş, Mustafa Uslu, Bülent Dalyan, Recep Özdemir, Eda Genç, Hamit Sütçü, Mehmet Gül, Serhan Güngör, Çetin Batu, Mustafa Akar, Hasan Güler, Mahmut Ekmekçi, Haşim Arlıer, Selçuk Çelik, Yıldıray Özbek, Abdurrahman Yer, Celalettin Güvel, Erkoç Özyürek, Derya Beyaz, Adnan Pampal, Alican Öcal, Ahmet Yılmaz ve Ahmet Tıraş.

Yüreğir: Ozan Gülaçtı, Ahmet Ali Bozkurt, Abdulkadir Karanalbant, Hüseyin Özaydın, Aslıhan Yavuz, Ömer Aygün, Celal Turan, Mustafa Kılıç, Ahmet Çözer, Yaşar Turan, Necim Tantik, Fatma Evcimik, Yusuf Can, Recep Kabaklı, Hüseyin Alagöz, Ömer Şayir, Bihter Eşelioğlu, Mahmut Kaya, Ali Müfit Ekici, Veli Seyhan, Müberra Kara, Nuh Sevgi, İbrahim Dölek, Mehmet Alp, Ulviye Önsel, Fuat Gündüz, Turgay Boztepe, Gülperi Alpboğa, Elmas Yozcu, Gaffar Pamuk, Halil Güher, İjlal Atay ve Sami Durmuş.

Sarıçam: Cumali Altınöz, Mehmet Akçalı, Vedat Karadağ, Gülsüm Yadsıbaş, Halil Türkmen, Ömer Kaya, Ertuğrul Aytekin, Cengiz Karabudak, Bayram Sert, Ahmet Çoşman, Gülhan Yılmaz, Ali Aksoy, Mustafa Bayram, Yunus Köse, Mahmut Çoşkun, Gürsoy Keklik, A.Fuat Şen, Cebrail Kara, Kamil Sarı, Mehmet Özler, Meryem Nurlu Ünlü, Ercan Dural, Veysel Çelik, Mehmet Tuluk, Osman Çay, Bekir Yıldırım, Mehmet Ali Farsak ve Cüneyt Kaya.

Ceyhan: Ahmet Nuri Sabuncu, Özcan Özal, Selahattin Güler, Zafer Topaloğlu, Z. Candan Karataş, Hanife Şumnu, Sami Özsoy, Uğur Aygül, Murat Yürük, Taner Cerit, Eyyüp İkidağ, Halil İbrahim Savaş, Umut Topal, Tuncer Karabey, Mustafa Elitaş, Habibe Turan, Hakan Uçaral, Sabri Güneş, Mahmut Memiş, Ahmet Bozgeyik, Mustafa Maharaç, Mahmut Kaplan, Hacı Tahir Kıllı, Erkan Yağcı, Alper Sıdar, Hakan Tanatar, Özcan Tanış ve Şeniz Keyf.

Kozan: Zafer Kara, Salim Akkoç, Arif Kütük, Ali Tüfekli, Fatma Tutar, Miktat Akçalı, Ali Baysal, Hüseyin Çetin, Abidin Kaymak, Ahmet Çankaya, Mürşit İnceler, Yurdagül Poyraz, İbrahim Bozkurt, Salih Kalın, Ferit Kökyıldırım, Salih Ayhan, Polat Kaya, İbrahim Tanrıverdi, Mehmet Has, Halit Kürşat Aktamış, Kemal Yıldırım, Hakan Özcan, Altan Şahin, Muhammet Çürümez, Fatma Durmuşoğlu, Selami Bozkurt, Emine Yüce ve Erkan İmen.

Karaisalı: Abdullah Sakarya, Abdulcelil Sak, Mustafa Ekici, Durdane Çopuroğlu, Osman Kurdak, Celalettin Sürme, Hasbi Özenir, Cavit Namdar, M. Akif Çoşgunoğlu, Fikret Güven, Mustafa Arıcı, Etem Koşcu ve Harun Aldatmaz.

Pozantı: İbrahim Doğan, Mahmut Sezer, Mehmet Yurtçu, Nigar Kartal, Mehmet Erdem, Ahmet Güven, Kamil Erbil, Mehmet Öz, Yaşar Bakan, Adnan Maden, Mahmut Tüfekçi, Mikail Erdem ve Salim Aşkın

Yumurtalık: Mithat Altunay, Refik Şen, Osman Güneği, Mustafa Kara, Osman Nennioğlu, Melike Güler, Recep Aşkar, Mesut Altınkayak, Kadir Seyhan ve Musa Atarcık.

Tufanbeyli: İbrahim Özen, Cuma Boğatekin, Mehmet Keçe, Ahmet Ünal, Oktay Ciper, Veli Alçı, Bekir Bakadur, Özal Yıldırımcan, Cuma Karan ve Bekir Birer.

Saimbeyli: Ali Çaldır, Yüksel Topal, Musa Yenen, Murat Özdamar, Yakup Altınsoy, Mehmet Emin Kekeç, Mahir Akbolat, İbrahim Akbulut, Mehmet Ay ve Şevki Işık

Aladağ: Halil Şahan, Mehmet Yapıcı, Aydın Soydan, Ahmet Canbulat, Fadime Ateş, Al Doğan, Yusuf Kırcılı, Mahmut Bulut, Ahmet Akçay ve Celil Yavaş

Feke: Burhan Şengün, Emrah İncer, Muharrem Bayar, Ahmet Akpınar, Nihat Şener, Sebahattin Gökdam, Şükriye Kızıloluk, Yaşar Karakoç, Ali Duran ve Mustafa Türker

İmamoğlu: Hasan Ali Çetin, Bülent Özer, Süleyman Sert, İsmail Sağlam, Ali Arı, Yusuf Aydın, İsmail Biçer, İshak Tatar, Ramazan Bargöz, Osman Akbaşlı, Faruk Akkeş, Rafi Düşünür ve Hakim Bakcan

Karataş: Mahir Sudi Karataş, Cengiz Çölkesen, Vedat Metin, Ozan Ferman Özcan, Rahmi Göçer, Namit Yılmaz, Mehmet Gangal, Murat Kumlu, Abdullah Küskün, Hüseyin İnce, Cemil Kakilli, Mehmet Çıngır ve Hasan Kaplan.

MHP'NİN ADANA BELEDİYE MECLİS ÜYE ADAYLARI

Adana'da, MHP'nin belediye meclis üyesi adayları açıklandı.

MHP'nin, Kozan ve Ceyhan dışında belirlenen ilçelerin belediye meclis üyesi adayları şöyle:

Seyhan: Yalçın Akyol, Mahmut Doğru, Enver Kutlu Sönmez, Ercan Afşar, Şehmus Uçar, Nurol Feda İnep, Vakkas Kutlu, Murat Karatay, Rahmi Benli, Gökhan Tupa, Ahmet Salih Kaya, Bünyamin Avcı, Rıfat Yılmaz, Mustafa Eren, Aydın Özel, Murat Onaran, Mustafa Turgut, Ali Özel, Mehmet Hadi Aktaş, Cumali Fırat, Zeki Göçer, Dilara Bozkurt, Mehmet Fatih Talay, İsmet Cömert, Mahir Akın, Gültekin Parlak, Ayşe Tolay, Bülent Eren, Ahmet Süleyman Kocahan, Şahin Tuncay, Zeynep Özgen, Ali Çakmak, Gülşah Boğa, Necmettin Kahveci, Ali Doğan, Şerife Ekmekçi, Ergün Alakuş, Atakan Bayhan ve Zübeyde Ünlü

YÜREĞİR: Salih Gökçe, Murat Cevheribucak, Uğur İsa Ceylan, Ayhan Bulan, Müslüm Susar, Cemal Altundağ, Battal Alkan, Yıldırım Taşkaya, Gürhan Kütük, Mehmet Satar, Seyit Zünber, Süleyman Fidan, Fehmi Söker, Hasan Keser, Örsan Sarban, Bahtiyar Sağlamdemirel, Ali Apak, Murtaza Titiz, Osman Aydın, Hidayet Kurtulmuş, Oya Mavruk, Yunis Karahaliloğlu, Mustafa Aras, Salim Turgut, Mustafa Esenkaya, Mustafa Bolat, Ayşe Açıkgöz, Derya Dinç, Nimet Karaduman, Haydar Acar, Nimet Şahin ve Tufan Bıyıklı

Çukurova: Nazım Aldırmaz, Mehmet Gökoğlu, İsa Tuzcu, Batur Eroğlu, Tarık Kılıçarslan, Süleyman Buldur, Ahmet Delibalta, Cumali Bülent Gürışık, Ayça Katlav, İsmail Hakkı Gözübatık, Tayfun Altaş, Azime Kocacık, Necip Ermez, İzzet Vezir, Cengiz Tavşan, Ahmet İnanç, Yusuf Bozca, Mustafa Ünlükraner, Ömer Faruk Beyceoğlu, Ertuğrul Kişial, Gülem Sivri, Menzume Uğurluel, Kamerhan Dıblan, Abdullah Demirci, Durmuş Karaoğlan, Doğukan Sadak, Hacı Şahbaz, Mehmet Gedik, Neşet Durmuş, Savaş Cesur, Şaban Özdemir, Zafer Gören, Yüksel Bucak

Karataş: Cumali Portakal, Mehmet Gök, Kenan Erol, Mehmet Ece, İsmet Pehlivan, Ömer Köle, Yalçın Özcan, Cahit Tandoğan, Kadir Püsküllü, Tunay Tatar, Hakan Akacın, Hamit Gözüyeşil ve Onur Balıkçı

Feke: Mehmet Yasa, Mehmet Işık, Alim Keleş, Velittin Özel, Emrah Ersan, Galip İmir, Ramazan Eyvaz, Bayram Erol, Ziya Akcan ve Hakan Göçer

İmamoğlu: Ali Şimşek, İsmail Ünal, Mahmut Ballık, Osman Bolat, İlyas Demiralp, Mehmet Aydın Kangur, Hasan Bulut, Adnan Bolat, Ferruh Tatarlı, Ahmet Çabuk, Cabbar Demir, Ahmet Hüsmenoğlu ve Mesut Ersoy

YUMURTALIK: Mehmet Ali Erzin, Aydın Kütükoğlu, İlyas Aldatmaz, Hasan Aykan, Mehmet Tatlısoy, Saim Nennioğlu, Osman İsse, Saltuk Buğra Tülü, Hasan Demircan ve Hasan Çelik

SAİMBEYLİ: Muhammet Bayram, Hakan Yağbasan, Mıktat Uyanık, Hakkı Cengiz, Şükrü Baştürk, Ümmügülsüm Başıbüyük, Bünyamin Kekeç, Ahmet Çıngıl, Mustafa Akdoğan ve Fatih Öztaş

TUFANBEYLİ: Hasan Burak, Mahmut Karamıklı, Hasan Kılıç, Mehmet Soyhan, Ali Zorca, Hayrettin Aka, Mustafa Eke, Önder Burak ve Bayram Gürer

Aladağ: Hüseyin Arıka, Ahmet Dere, Hasan Gönüll, Ali Tonel, Abdurrahman Işık, Vergi Kaplan, Durmuş Demir, İmir Demir İsmet Güneş ve Selahaddin Altıntop

SARIÇAM: Ali Yaşar, Tahsin Şahin, Ramazan Akyürek, Sefer Tatlı, Melahat Ongun, Mehmet Dayanıklı, Adem Demirdüzen, Veysel Ünsal, Bilal Güngörmüş, İbrahim Yavuz, Mustafa Gündoğdu, Ercan Teberik, Halil Özdemir, Yusuf Sineren, Ahmet Konur, Ahmet Yavaş, Selami Kürbüz,Ahmet Gül, Mahmut Bora, Önder Kün, Süleyman Tufan, Salih Yıldırım, Murat Şahin, Tülin Kocatürk, Ömer Çelik, Kenan Mingan, Ali Akman ve Hüdaverdi Özdemir

KARAİSALI: Mustafa Durak, Rifat Köroğlu, Cumali Işıl, Esat Köse, İsa Davarcı, Hakan Arıcı, Etem Karakuş, Nabi Karacaoğlu, Ramazan Ünnü, Cumali Sapmaz, Müdami Eker, Aydın Nergiz ve İjlal Akgül

POZANTI: Mahmut Sami Baysal, Adil Çakmakçı, Zeki Bülbül, Ebru Doğucu, İsmail Çörekçi, Murat Kutlu, Ömer Avan, İbrahim Bircan, Ali Andız, Zeki Ünal, Celal Kozan, Yakup Yılmaz ve Samet Uğur - Adana

CHP ADANA BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI

SEYHAN BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY LİSTESİ

1-Ulaş Çetinkaya, 2-Askeri Dağlı, 3-Ercan Çetin, 4-Yusuf Akıncı, 5-Yasemin Çelik, 6-Ulaş Toros, 7-Mustafa Tunç, 8- Murat Zöhre, 9- İnci Çamurdan, 10- Hakan Burç, 11- İlhami Turan, 12- Muhittin Doğan, 13- Cemal Bilir, 14- Berfu Salıcı Yakıt, 15- Mehmet Adıgüzel, 16- Bayram Bilgin, 17- Mehmet Önder Kaypak, 18- Hasan Orhan, 19- Hacice Yılmaz, 20- Ahmet Ataş, 21- Nedim Demir, 22- Canşah Güler, 23- Sezai Tombul, 24- Mehmet Girici, 25- Mehmet Uruç, 26- Süleyman Aydoğan, 27- Kenan Tatan, 28- Necla Yılmaz, 29- Meryem Filiz Bahadırlı, 30- Kemal Çelik, 31- Molla Aran, 32- Hasibe Esra Terşak, 33- Serhan Dördü, 34- Sevim Alkan, 35- İsmail Hakkı Atal, 36- Ali Duysak, 37- Mehmet Hüsnü Eren, 38- Abuzer Kaplan, 39- Ali Cafer Kılan, 40- Emrah Kozay
KONTENJAN: 1- Aydın Uslupehlivan, 2- Ertan Karaoğlu


ÇUKUROVA BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY LİSTESİ
1- Serdar Seyhan, 2- Vahap Çolak, 3- Mehmet Esendemir, 4- Çiğdem Eren (Zeki Eren'in kızı), 5- Yılmaz Yakar, 6- Nuray Yılmaz, 7- Saim İnce, 8- Abdeydullah Kolcu, 9- Av. Hacı Hüseyin, 10- Burhanettin Bulut

AK PARTİ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI
İZMİR

İşte AK Parti'nin ilçe ilçe meclis üyesi aday listeleri:

ALİAĞA: Kazım Ulaş, Zülfük Koçoğlu, Fatma Bayar, Aslan Erol Mete, Mehmet Yeşil, Engin Kolcu, Abdürrezzak Yaşar, Mustafa Uzunoğlu, Yaşar Gidici, Kerim Taşçı, Mustafa Macit, Rafet Ercan, Ümit Ertem, Veyis Erben, Fevzi Avcı, Cengiz Demir, İbrahim Erdemir, M.Emin Aydın, Zeki Küçükağtaş, Mehmet Tuncer, İzzettin Çelik, Ali Asker Erol. Kontenjan: İsmail Önal, Emre Erdem, Erdal Önal.

BALÇOVA: İbrahim Görücüoğlu, Sabahattin Soytemiz, Evrim Özen, Aşkın Akıncı, Meltem Ölmez, Fuat Hızarcı, Şemsettin Karataş, Nihat Karabulut, Abdullah Salkım, Hülya Çayır, Emrah Yıldız, Zuhal Ersöz, Orhan Akkoyunlu, Ayşe Bizkevelci, Seval Bağzıklı, A.Nusret Fenerci, Fatih Ersoy, Ahmet Akbulut, Kemal Aslan, Nazlı Özlem Yorgancıoğlu, Ali İrfan Altay, Edip Arslan. Kontenjan: Ferhat Eğinç, Aziz Babiş, Fahriye Devrim.

BAYINDIR: Mehmet Çıplaklı, Veysel Bakıcıol, İsmail Ekeroğlu, Yasemin Albaşoğlu, Ziya Güler, Veli Karsel, Mehmet Kurnaz, Mehmet İlkan, Halil İbrahim Malaş, Hüseyin Uygur, Mehmet Daşdı, Ahmet Kaya, Ayhan Totuk. Kontenjan: Mustafa Akdeniz, Kemal Ertürk.

BAYRAKLI: Ali Kökoğuz, Hasan Sürözü, Çağlar Haspolat, Kemal Büyükkesim, Mikail Bilici, Abdullah Aktaş, Rukiye Bayrak, Latif Aydemir, Tarkan Düzman, Mustafa Karaman, Adem Seçilmiş, İsmil Yağcı, Hayrettin Güngör, Ali Şenay, Fazlı Taşkıran, Aynur Çetin, Tahsin Ünal, Mustafa Yılmaz, Özgür Çaçan, Mustafa Atbaş, Metin Fitöz, Cesur Gülses, Merve Güney, Yalçın Yasa, Reşit Çelik, Gülcan karaca, Aydın Koç, Ramazan Akgün, Seyfullah Aydoğdu, Sabiha Oktay, Abdullah Ünal, Zeliha Coşkun, Abdurrahman Odabaş. Kontenjan: Bilal kırkpınar, Mehmet Ateş, Osman kalender, Osman Polat.

BERGAMA: Mustafa Durmaz, Esat Karacan, H.Mahir Yazıcı, Hakan koştu, Ayşe Gümüşkaşık Yazıcı, Ömer Sezginler, Hüseyin Batmaz, Ayşegül Karışma, Seyran Güzeloğulları, Gürhan Umut, Mustafa Duman, Mehmet Ali Efdal, Adem Turan, Cemal Agralı, Bilgin Tekeş, Akın Oral, Harun Günay, Tevfik Üreten, Burak Ayaz, Melih Sağlambaşoğlu, Mustafa Küçük, Kadir Şahan, Arzu Karamızrak, Nasuh Kural, İbrahim Yıldız, Musa Atacan, Cihat Mermerel, Şefik Tırman. Kontenjan: Feridun Ergün, Ömer Burcu, Gülşen Baran.

BEYDAĞ: Yakup Sert, Hüseyin Ay, Esin karlut, Süleyman Nadi, Yuhya Yumuşak, Asil Çakırer, Hayrullah Yıldırım, Mehmet Solak, Ruhi Irmak, Mehmet Dereli. Kontenjan: Nuri Karadaş.

BORNOVA: Özen Kızılırmak, Fatih Taştan, Sait Tatlı, Reyhan Küçükbay, Cevdet Çayır, İsmail Bedir, Dursun Çetin, Hamza Yavuz, Hasan Ali Karaman, Bora Koçu, Mehmet Arıcı, Cesim Çelik, Metin Akçay, Can Özyer, Tevfik Aguş, Muarem Şen, Saime Anbarcıoğlu, Emin Turan, Nihat Eren, Hıdır Karaduman, Sedat Anavatan, Maşallah Demir, Ahmet yıldız, Selda Gültekin, Celal Kurşun, Nurettin Yalçın, Ejderhan Baykız, Mehmet Koç, Metin Ceylan, Murat Öztütüncü, Tevfik Fikret Özkök, Şennur Altın, Ayhan Kurt. Kontenjan: Ahmet Türkyılmaz, Berna Ercan, Mustafa Değirmenci, Hüseyin Kocaman.

BUCA: Yusuf Kenan Çakar, Paşa Çelebi, Mustafa Güldalı, Ünal Ömür, Necati Özcan, Yeşim Gülhan, Serkan Elçi, Çeliker Gökçin, Zeynep Şen, Emrullah Duran, Kemal Altın, İsmail Akmeşe, Rakıp Becer, Sezgin Tiryakioğlu, Özalp ŞEvik, Hasan Gani, Muhsin Kahraman, İsan Nezir, Ergun Timarlı, Memduh Kaymaz, Fırat Yalçın, Gül Köyüstü, Necmi Dinç, Ufuk Aksoy, Cevdet Gökdoğan, Engin Can, Ayşegül Sarıçam Bayrak, Sebahat Orciner, İzzet Pilgir, Suphi Özlahlan, Ali Arpan, Şerif Yıldız, Arif Günyeli. Kontenjan: Mehmet Girgin, Ümit Kaymaz, Fahrettin Kocabıçak, Ekrem Gündoğdu.

ÇEŞME: Dursun Bülent Tercan, Kemal Aydoğdu, Halit Baykal, Yüksel Topal, Emin Yüce, Süleyman Tonga, Fatih Alıcı, Öznur Sunay, Abdullah Yılmaz, Yusuf Dağdelen, İbrahim Gören, Ali Gölcük, Ümit Dinçsoy" Kontenjan: Alparslan Koparan, Berna Cabbaroğlu.

ÇİĞLİ: "Mesut Demirkaya, Mesut Aslan, Erdal Polat, Bülent Tural, Fuat Çankaya, Atilla Atlı, Ayşe Küçük, Harun Dursun, Yeter Gören, Şenol Malkoç, Mecit Bozkurt, Ahmet Tok, Ekrem Ayaz, Seyfi Yıldırım, Erdal Ertan, Mahmut Erat, Abdülkadir Kolukısa, İsmail Meydi, Hakan Tekin, Kadriye Ürkmez, Menderes Ayçil, Saffet Özdemir, Doğan Tırpanoğlu, Eray Eroğlu, Neşe Bayır, Nedime Uzunoğlu, İmdat Gökçek. Kontenjan: Galip Öztürk, İlyas Eroğlu, Şule Selmanoğlu.

DİKİLİ: Mehmet Önder Akşengör, Ali İmren, Nasuh Sak, Yunus Temirtunç, Aysel Gözükara, Ahmet Adnan Okur, Yüksel Akgül, Türkan Kozak, Sitem Kara, Ali Evler, Sercan Özel, Fatih malaymar, Semra Kandemir. Kontenjan: Halil Zeytin, Murat Demir.

FOÇA: Yiğit Gönülcan, İrfan Çalışkan, Fatma Tilki, Ahmet Sinan Güler, Cüneyt Berberoğlu, Yavuz Bilir, İrfan Canseven, Mesut Saç, Nevzat Çağlın, Nazan Şaşal, Ömer Faruk Tunca, Ali Uslu, Murat Ekici. Kontenjan: Fehmi Kaçan, Mücahit Kılınç.

GAZİEMİR: AdnanYüksel, Selçuk Sert, Yılmaz Eroğlu, Yılmaz Akın, Erhan Cantürk, Aytül Taşçı, Hüseyin Arslan, Hüseyin Mazlum, Fatih Ertürk, Ali Türkan, Mehmet Gereme, Muhammet Çıplak, Davut Dinçer, Bülent Yazıcı, Hakan Otur, Fatih Ferel, Erdal Aktürk, Eren Baysal, Şaban Bölükbaşı, Fedai Kılıç, Murat Tok, Emin Bilgiç, Belgin Çiçeksever, Ramazan Şahin, Şenol Çoker, Yeliz Coşkun, Mehmet Selim Yaşar, Mehmet Acar, Kontenjan: Melih Göktanır, Gökçe Demirci, Mete Ülger.

GÜZELBAHÇE: Müjde Çelik, Zafer Yorgancı, Kemil Ersan, Mustafa Özdoğan, Özcan Azak, Leyla Cemil, Nevzat Özberk, Batıhan Kotooğlu, Abdullah Su, Hüseyin Eren, Tekin Hörgüşlüoğlu, Aylin Danişoğlu, İsmail Çetin. Kontenjan: Selim Yaşar, Tayfun Karabulut.

KARABURUN: İhsan Mete Ünal, Ahmet Değirmenci, Ahmet Akın, Fatma Saka San, Ercümlent Boyacıyılmaz, Abdülhamit Şahin, İlknur Demirkıran, Mehmet Naim Çillidağ. Kontenjan: Enver Turamanlar.

KARŞIYAKA: Abdullah Mertoğlu, Banu Sayan, Ersin Güngör, Ayşen Namlı, Müslüm Karakeçeli, Süleyman Demirkaya, Alpay Buzgan, Necla Çiçek, Kadir Akgün, Emre Aytar, Serdar Özkan, Memduh Sevinç, Nevzat Dokuzkardeş, Yusuf Görece, Zeliha Çakıroğlu, Abidal Basan, Sevgi Begeç, Sinem Aras, Ahmet Paçacı, Murat Yağcı, Fehmi Rüstem, Mehmet Küpeli, Hilmi Pehlivanoğlu, Kurtuluş Harmankaya, M.Fatih Özyurtlu, Nurettin Arıkan, Erkan Acargil, Özgür Ozan Köymen, Salih Eğilmez, İsmail Karadiken, Füsun Alpsoy, Tülay Şin, Umut Önder. Kontenjan: Özer Ertuna, Mustafa Özülke, Mustafa Yiğit, Kadir Yılmaz.

KEMALPAŞA: Mehmet Türkmen, Mustafa Köse, Bülent Aksakal, Nergis Karakelle, Veysel Ağmil, Mustafa Derdiyok, Macit Şimşek, Yılmaz Güneş, Adil Çapangül, Halil Hamarat, İsrafil Demirtaş, Hakan Yazar, Önder Yiğit, Raif Dincer, Murat Kurşun, Selahattin Eroğlu, Hatice Köktürk, Sevalm Çimi, Abdullah Öztürk, Halil Coşkun, Mehmet Zair Karadeniz, Sami Bulut. Kontenjan: Nazmi Aydın, Murat Eydemir, Ziya Balta.

KINIK: Ahsen Özçam, Ahmet Açıkgöz, Hasan Koçlular, Mustafa Sezgin, İbrahim Aktaş, Ayşe Kardaş, Muzaffer Coşkun, Ali Erman, Necmi Doğru, Oğuzkan Dere, Muzaffer Günaylı, Musa Yavaş, Mümin Sayar. Kontenjan: Cemalettin Yıldız, İhsan Şahan.

KİRAZ: Özcan kaymak, Hüseyin Bülbül, Orhan Şahin, Cengiz Sütçüoğlu, Ayşe Arslan, İsmail Çavuş, Osman Karatepe, Cengiz Candan, Fatih Gürgen, Raşit Çürükoğlu, Mehmet Palamut, İrfan Çelik, Ömer Gözüm. Kontenjan: Ünal Sevin, Ufuk Ekici.

KONAK: Bilal Doğan, Ünal Özsır, Ömür Şanlı, Abdullah Siyahkoç, Ertuğrul Doğuç, Ebru Aslıer, Tevfik Erdoğan, Sait Başdaş, Metin Özçeri, Halil Şerit, Nurdan Metin, Ali Yangir, Mustafa Türe, Mustafa Yıldırım, Hıdır Alptekin, Bahri Kara, Vesile Tenay Özcan, Şafak Yadigarbigün, Abdulgani Güleç, Ümit Aydın, Barış Tekin, Sevil Yüreklitürk Bıyıklı, Fikret Şencan, Edibe Makbule Şahbaz, Serhan Demirgil, Ceyda Akdemir, Ramazan Demirel, Levent Dündar, Mustafa Vurankaya, Yaşar Çalay, Güliz Güzeldiyar Borucu, Yakup Eker, Zuhal İşcen. Kontenjan: Rıza Evcim, Bilal Özen, Maksut Karaosman,Gültekin Hassepetçi.

MENDERES: Ayşegül Duran Türker, İrfan Keskin, Mehmet Çağlak, Mehmet Sinan, Tamer Duman, Mahir Alpkurt, Reyhan Kaçmaz, Ahmet Saylık, Mustafa Karaca, Mustafa Gür, Levent Mutlu, Turgay Aydoğan, Mehmet Pala, Metin Özkapu, Tayfun Arslantürk, Fatih Coşar, Cengiz Yılmaz, Erdoğan Bakışkan, Harun Özdin, Mümine Pınar, Celalettin Makas, Erol Alpat. Kontenjan: "Hasan Toklu, Hüseyin Güçlü, Hasan Sever.

MENEMEN: Arif Kuran, Hakkı Durmaz, Mustafa Koç, Naim Özdemir, Hülya Özenoğlu, Bayram Görer, Seyfo Ülker, Mehmet Gökhan Çelik, İsmet Tuna, Orhan Aktaş, Levent Kutluay, Sabri Nazlıgil, Mehmet Yıldız, Serkan Orun, Muhabbet Mmür, Lale Ertekin, Barış Deniz Şuay, Fatih Koç, Nurşah Uyar Balta, Hazime Tekin, İsmail Köseoğlu, Muharrem Tekin, İsmail Tosun, Fatma Şen, Hasan Balcı, Gül Günay, Serkan Orhan, Metehan Dağlargüler. Kontenjan: Ömer Faruk Turgut, Tekin Alptekin, Enver Büyüksu.

NARLIDERE: Tuğrul Yemişçi, Mehmet Hanifi Dumlu, İlknur Arslan, Rıdvan Hasgöçmen, Cihan Çetinok, Orhan Gültekin, Ümit Yılmaz, Eyüp Akın, Muammer Dumlubunar, Erkan Özkan, Şebnem Akçe, Süleyman Yılmaz, Erdal Turhan, Cüneyt Sarıbaş, Mehmet Ertaş, Sakine Verdi, Arif Yılmaz, Nurettin Ölmez, Sedat Çengel, Yusuf Bakal, Mehmet Ali Akerdem, Erkan Yardımcı. Kontenjan: Zülfikar Çelik, Adnan Gülver, Uğur Altay.

ÖDEMİŞ: Erkut Şenbaş, Halil Güler, Halil Deveci, Hayriye Özlem katırcı, Selahattin Kundak, İsmail Dadal, Yasemin Vural, Şakir Gelen, Hasan Gürgen, Serkan Erdem, Zekeriye Karabıyık, Abdülkadir karaerkek, Erdal Başar, Ali Bozkan, Serpil Kuzum, Mehmet Ali Aydın, Selim Akman, Mehmet Gürsel, Ceyda Ötün, Mahmut Köksal, Arzu Arslan, Ahmet Karadaş, Ünal Arı, Mutlu Tez, Hamit Boylu, Yaşar Ilgaz, Hülya Aşıcı. Kontenjan: Hayrettin Özbudak. İpek Yılmaz, Halil kartal.

SEFERİHİSAR: güler boler, kadir başlı, metin kale, ahmet taş, davut kesıcı, sadullah erdogmus, dilek gülbag, erkan kanlı, şerif ahmet gulgonul, abdullah alper turan, hamdi uğur, nuri ordukaya, yasar ece uyan. Kontenjan: deniz türer, cafer gülpınar.

SELÇUK: OSMAN BAŞTERZİ, BURHAN BECER, FUAT KIRITAK, ORHAN KARAGÜZEL, NALAN BAŞDEMİR, HAKAN BAYRAKLI, ERTAN SERBEST, SIDDIK DEMİRCAN, HALİL OLGUN, AYŞE ARKUN, SÖNMEZ AKBAŞ, SIDIKA YOLCU, MÜMİN TEKER. KONTENJAN: ZAHİDE İLKİ, BÜLENT CİNEL.

TİRE: 1- ALİ TAYKUT 2- ALİ AYYILDIZ 3- FATOŞ BANU YILDIRIR ŞEN 4- YAHYA SALDIK, 5- MUSTAFA MALTEPE 6- SELMAN İÇELLİ 7- İSMAİL TAPKIN 8- HÜSEYİN ÖZTÜRK, 9- ACİDE EBEOĞLU 10- MEHMET AYHAN IŞIK 11- MUSTAFA İSMAİL ÇETİNER, 12- OSMAN BOZKURT 13- ESRA BATMAZLAR 14- TUNCAY GÜNDEM 15- HÜSEYİN KOÇYİĞİT, 16- FATİH KAYA 17- MEHMET KARAMANLI 18- MUSTAFA TÜRKOĞLU 19- AHMED HAKAN KURTÇA 20- KEVSER UYMUR 21- SÜLEYMAN POLAT 22- SERKAN ARSLAN. KONTENJAN: 1-GÖKÇE OK 2- BİLGE ÇAPKINOĞLU 3- HALİL GENCOĞLU

TORBALI: 1- ÖZGÜR ERMAN ÇAĞLAR 2- GÖKSEL DİNÇER 3- NURHAN İNCE 4- HÜSEYİN SÖYLER 5- HÜSEYİN KARAMAN 6- KENAN AKTAŞ 7- ERDAL TÜRKSEVER 8- TURGUT BULUŞ 9- HAKAN ŞEN 10- BAYRAM MEMİŞ 11- SEDAT EREN 12- ŞENOL GÜLER 13- RAZİYE TEK 14- ÖMER AVİNÇ 15- ARİF AKYOL 16- İDRİS CESUR 17- SÜLEYMAN ALTIPARMAK 18- ÖZLEM YILDIZ 19- MUSA YUKARI 20- KAMİL SATIR 21- MESUDE TUNCAY 22- AYŞE TÜREGÜN 23- HAYATİ ALAN 24- MEHMET EMİN YAMAN 25- TÜLAY DİLBAZER 26- HASAN YAŞA 27- SEYİT AVCI 28- VELİ SÖĞÜT

KONTENJAN: 1- MEHMET NURİ BULUT 2- SEVİL DURAN 3- NUH AKTAŞ.

URLA: mehmet duman, raşit dur, serdar şener, zekiye tamer, ismail şengül, selahattin küpeli, safiye özcan çiçek, ali güler, ertuğrul apak, cemal aslan, bahattin öztürk, sevim görmen, mustafa sözügüzel, saliha erkaya, mustafa kara, bülent okuş, murat şendeğirmenci, ahmet balcılar, aydın eroğlu, hasan erkan bakırlı, nilgün tosun, savaş iskin. Kontenjan: tanju çolak, ramazan iskin, cengiz erdinç.


AK PARTİ İSTANBUL BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI LİSTESİ




AK Parti Esenler Belediyesi Meclis Üyesi Adayları

1- Ahmet Bilal Kıymaz - 1971/İstanbul

2- İdris Topdağ 1978/Malatya

3- Osman Gökçebaş 1979/Sinop

4- Çiğdem Öz 1978/Malatya

5- Murat Gülkıran 1977/Kırklareli

6- Burhan Şentürk 1987/İstanbul

7- Orhan Oğuz Türk 1976/Rize

8- Sabahattin Yiğit 1970/Sivas

9- Fatma Gündoğdu Şengül 1987/Balıkesir

10- Dursun Mısırlı 1964/Tokat

11- Mehmet Kazım Esen 1968/Bitlis

12- Abdullah Beyrek 1974/Ordu

13- Şubat Dalgalı 1973/Siirt

14- Yasin Üray 1983/Niğde

15- Çimen Sarıkaya 1976/Ardahan

16- Memet Necat İlhan 1979/Van

17- Sadık Öner 1979/Trabzon

18- Ayşe Çiğdem Kayausta 1972/Trabzon

19- Hacı Bayram Yılmaz 1974/Çorum

20- Ramazan Aksoy 1955/Adıyaman

21- Celil Ayan 1974/Sivas

22- Ekrem Acar 1973/Kastamonu

23- Temel Gödek 1975/Giresun

24- Aziz Damar 1971/Malatya

25- Mustafa Atılgan 1974/Kayseri

26- Süleyman Erden 1954/Yozgat

27- Mehmet Selmani 1981/İstanbul

28- İbrahim Ergün 1965/Sinop

29- Fatma Kayacık 1977/Bilecik

30- Musa Ada 1955/Zonguldak

31- Mehmet Sevinç 1965/Malatya

32- Dursun Ballı 1954/Erzurum

33- Ömer Baycar 1983/Siirt



AK Parti Üsküdar Belediyesi Meclis Üyesi Adayları

1. Hikmet Öztürk 2. Hamza Cebeci 3. Umut Ekşi 4. Abdullah Ayaz 5. Satıhanım Teloğlu 6.Cemal Gürsel Aycibin 7. Erdoğan Kılıç 8. Kemal Canikli 9. Hüseyin Yürük 10. Süleyman Gedikoğlu 11. Esat Kalay 12. İlyas Karayel 13. Zeki Bıyık 14. Sedat Ayyıldız 15. Vildan Çelik 16. Ali Rıza Şenbabaoğlu 17. Sadettin Karaca 18. Cevdet Keleş 19. Banu Çiçekli 20. Ali Turgut 21. Murat Yavuz 22. Celalettin Cingöz 23. Yalçın Dursun 24. Cemal Donat 25. Ahmet Yıldıran 26. Kemal Övün

27. Yavuz Özdemir 28. Melek Çakıroğlu 29. Erkan Acar 30. Fatih Kablan 31. Nurdan Kanbur 32.Ramazan Bulun 33. Mustafa Tiryaki 34. Şahabettin Kar 35. Yalçın Fakıoğlu 36. Hacı Arslan 37. Musa Öztürk 38. Gülsen Kazan 39. Nurdan Karapınar 40. Ahmet Karakaya

AK Parti Pendik Belediye Meclis üyesi adayları

1. Cevat Yaman

2. Bülent Aşkın

3. Hayriye Şirin Ünsel

4. Fatih Özeren

5. Remzi Şeker

6. Murat Tğrkyılmaz

7. Feriha Gülizar Kurt

8. Akın Böbür

9. Süleyman Pergel

10. Bekir Yondemir

11. Zehra Gökbudak

12. Gökhan Tekbıyık

13. Yahya Tunç

14. Ali Şirin

15. Asuman Sesışık

16. Şerafettin Taştan

17. Erhan Karataş

18. Nizamettin Çakır

19. Öner Aşık

20. Öznur Canayakın

21. Osman Uçak

22. Atakan Yüce

23. Ramazan Tunç

24. Emine Ramazanoğlu

25. Sinan Özer

26. Remzi Topçu

27. Ekrem Yıldırım

28. Ayhan Tuğlu

29. Ceyhun Özkan

30. Cihan Kökdemir

31. Ömer Faruk Başel

32. Murat İster

33. Bayram Bekar

34. Hüseyin Karapınar

35. Hasan Hüseyin Kılıçarslan

36. Ercan Köseer

37. Ercan Kumantaş

38. Cemal Maman

39. Abdullah Koçyiğit

40. Mehmet Mutlu

Sultanbeyli Belediye Meclis üyesi adayları

1. Mehmet Con

2. Nezir Tüysüz

3. Gönül Çolak

4. Fatih Poyraz

5. Mehmet Yaman

6. Abdurrahman Hiçyılmaz

7. Abdullah Balta

8. Hüseyin Sezer

9. Ahmet Demir

10. Gülten Teman

11. Ercan Turan

12. Yavuz Kolboyu

13. Ayhan Koç

14. Muhammed Çimen

15. Servet Ayhan

16. Sevra Özkan

17. Hüseyin Güner

18. Faruk Lafçı

19. Serpil Gençsoy

20. Abdurrahim Erez

21. Neşet Sönmez

22. Mehmet Hadi İlgören

23. Nuri Ertav

24. Ali Altaş

25. Fatih Adar

26. Ersin Çetin

27. Ahmet Savaş

28. Murat Çelebi

29. Resul Bzkurt

30. Tahir Emanet

31. Ali Aydoğan

32. Ali Kılıç

33. Yasin Caner

AK Parti Maltepe Belediye Meclis Üyesi Adayları

1- Adem Göktaş

2- Mehmet Erikçi

3- Enver Küçükvar

4- Hülya Turing

5- Serkan Bahadır

6- Nejat Tarhan

7- Tülay Mirzaloğlu

8- Ufuk Yıldız

9- Mehmet Karadeniz

10- Saime Özcan

11 -Yasin Taş

12- Nurbanu Elif Kökcan

13 -Mehmet Canaslan

14- Mahmut Yurduseven

15- Feyzullah Çelebi

16- Ruşen Aydın

17- Erdal Taşkın

18- Mehmet Erdoğan

19- Sadık Çakır

20- Burak Yurten

21- Hayati Canik

22- Vural Eyikan

23- Şuayip İçli

24- Sercan Şeneloğlu

25- Hasan Kaya

26- Çağdaş Sezgin

27- Adil Akgül

28- Ahmet Karabulut

29- Ercan Gümüş

30- Nilüfer Küçükoğlu



AK Parti Tuzla Belediye Meclis Üyesi Adayları

1-Soner Biber

2-Ahmet Çabuk

3-Derya Bacacı

4-Mehmet Al

5-Yakup Yılmaz

6-İlker Gökdemir

7-Çiğdem Arslan

8-İbrahim Deniz

9-Köksal Yüzbaşıoğlları

10-Nuri Özyavuz

11-Turgut Okur

12-Salih Gündoğdu

13-Mehmet Kinsiz

14-Bahrem Kuruağaç

15-Kasım Durmaz

16-Murat Kant

17-Şuaip Akman

18-Cevdet Akman

19-Hatice Üstün

20-Mehmet Irmak

21-Mehmet Uşen

22-Hasan Fehmi Usta

23-Murat Ergenç

24-Turgut Mengüloğlu

25-Cemil Evik

26-Fikri Akkaya

27-Şeref Ünal

28-Turan Kaya

Beylikdüzü İlçe Belediye Meclis Üyesi adayları

1. Seyithan İzsiz

2. Gürkan İzzet Paksoy

3. Ebru Habib

4. Aytaç Aydın

5. Serkan Küçük

6. Mutlu Yüksel

7. Mücahit Birinci

8. Eyüp Demirhan

9. Yavuz Demirci

10. Ali Gürsel Ovalı

11. Rukiye Doğruyol

12. Ömer Meşe

13. Nihat Kılıç

14. Ömer Duman

15. Gürhan İbracık

16. Turgut Sarpkaya

17. Recep Turgut

18. Musa İlhan

19. Ahmet Ersin Gülen

20. Ekram Kap

21. Özkan Bayar

22. Fevziye Ertuna

23. Cengiz Mendeşağu

24. Serdar Avduk

25. Sultan Yentur

26. Mehmet Aytaç Avcı

27. Yakup Alacalı

28. Yelda Aydemir

Kartal İlçe Belediye Meclis Üyesi adayları

1. Temel Yaz

2. Hüseyin Karakaya

3. Fatma Genç Ünay

4. Yunus Fırat Aydın

5. Ahmet Karakış

6. Müjdat Keçeli

7. Hüseyin Salihvatandaş

8. Muammer Bektaş

9. Nizametin Altıntaş

10. Fatma Filiz Elibol

11. Haydar Göksoy

12. Zekeriya Duranoğlu

13. Yüksel Gülhan

14. Nimet Çevik

15. Bayram Yönden

16. Metin Bektaş

17. Halil Koyun

18. Fetime Yolcu

19. Dursun Ali Şahin

20. Adem Gökçe

21. Aslan Pür

22. Turgut Çevik

23. Raziye Teğen

24. Mehmet Işıktaş

25. Sefer Yıldız

26. Şentürk Yeşil

27. Abdullah İmir

28. Nimet Gündoğdu

29. İsmail Tüfekçi

30. Olcay Karaot

31. Nuri Kaya

32. Mustafa Demirok

33. Faruk Kaya

AK Parti Esenyurt Belediye Meclis Üyesi Adayları

1- Harun Özer

2- Yasir Çelik

3- Pakize Yağcı

4- Ali Murat Alatepe

5- Osman Korkusuz

6- Gürbüz Süleymanoğlu

7- Yasemin Sarıcı Aytan

8- Gazanfer Karakaş

9- Eren Kaya

10- Mustafa Gevrek

11- Pınar Tekin

12- Zekeriya Yılmaz

13- Mehmet Kızıloğlu

14- Fethi Özger

15- Kenan Kula

16- Mercan Koç

17- Hayrettin Babahan

18- Ali Susuz

19- Murat Cebecioğlu

20- Hüseyin Kuruş

21- Metin Cin

22- Şerafettin Öztürk

23- Adem Saçin

24- Semih Makaracı

25- Abdurrahman Teymur

26- Filiz Kütükçü

27- Mehmet Mutlu

28- Engin Karaboz

29- Abdussamet Telimen

30- Seda Gören Bölük

31- Sefer Dinç

32- İsmail Ayaz

33- Salih Çıfkın

34- Hamit Şahin

35- Fazlı Avcı

36- Tayfun Öztürk

37- Yalçın Tuncay

38- Mustafa Tarım

39- Seracettin Yılmaz

40- Arif Kalmaz

AK Parti Arnavutköy Belediye Meclis Üyesi Adayları

1. Turgut Baran

2. Sıbgatullah Şahin

3. Yasemin Batur

4. Abubekir Taşyürek

5. Kenan Erci

6. Mesut Yavuz

7. Yusuf Ziya Hazır

8. Aslı Akın

9. Ahmet Güllük

10. Mustafa Dilbaz

11. Ali Işıkçı

12. Ayşe Baydar

13. Emrah Çeçen

14. İbrahim Üzüm

15. Nasrullah Balkaya

16. Selçuk Albayrak

17. Fatoş Deniz

18. Özcan Çakmakçı

19. Yaşar Eşit

20. Şaban Karasakal

21. Yusuf Coşkun

22. Selahattin Uğur

23. Becet Aksoy

24. Cebrail Binici

25. Mustafa Işın

26. Ömer Batan

27. Temel Zeki Yanar

28. Emre Topuk

AK Parti Bahçelievler Belediye Meclis Üyesi adayları

1. Habibe Güner

2. Erdoğan Şahin

3. Yasin Yıldız

4. Mehmet Mazi

5. Helin Görgül

6. İsmail Karabiber

7. Abdullah Alay

8. Mustafa Şahin

9. Veli Sarıkaya

10. İsmail Hakkı Özhan

11. Şeyma Ceviker

12. Ahan Kalkan

13. Apdullah Karabel

14. Mahir Göçer

15. Yeliz Alacaklı

16. Mehmet Mercan

17. Hikmet Tekiroğlu

18. Selahattin Harputlu

19. Şenel Savcı

20. Turan Ağ

21. Halim Özgün

22. Sıdıka İmran Tolacıoğlu

23. Yücel Yıldızhan

24. Bünyamin Yılmaz

25. Hıdır İncir

26. Nail Karaman

27. Murat Çağlar

28. Mustafa Açıkgöz

29. Ertan Tunçbilek

30.

31. Necmettin Bayram

32. Hamide Mercan

33. İlhan Müjdeci

34. Ayhan Alkan

35. Erol Ulaş

36. Gökhan Kaçtan

37. Murat Erçin

38. Nedim Kaya

39. Aydın Altun

40. Seher Alparslan

AK Parti Gaziosmanpaşa Belediyesi Meclis Üyesi Adayları

1. Oktay Birinci

2. Merve Çetin Çabuk

3. Özdemir İçin

4. Mehmet Selim Bilmen

5. Mahmut Yeter

6. Mercan Yılmaz

7. İsmail Sezer

8. Beşir Açıkca

9. Turgay Aşık

10. Serkan Acar

11. Aziz Demirtaş

12. Murat Durukan

13. Yılmaz Özkan

14. Şükran Balkanlı

15. Suat Alkan

16. Hidayet Erdöl

17. Abdullah Yılmaz

18. Hakan Kızıldağ

19. Yakup Şentürk

20. Seda Sönmez

21. Talat Çelik

22. Tuncay Topçu

23. Yakup İnce

24. Serdar Zeki Çoban

25. Ayşe Durmaz

26. İlknur Çavdar Kısacık

27. Sabahattin Can

28. Fatma Aydoğdu

29. Zeki Kemal

30. Mehmet Baş

31. Yavuz Aykutoğlu

32. Hüseyin Şirin

33. Muharrem Tekgöz




AK PARTİ TRABZON BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI LİSTESİ

AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Adnan Günnar, il seçim kuruluna Belediye meclis üyelerinin son halini teslim ederek basın açıklamasında bulundu. Günnar açıklamasında "Trabzon’umuzu partimizin ortaya koyduğu 2023 vizyonuna taşıma hedefindeyiz. Hepimize görev ve sorumluluk düşüyor. Listelerde ismi olmayanlar, ismi olanlardan bana göre daha büyük sorumluluk üstlenmiş durumda. Çünkü inanıyorum ki onlar; kimseye kızmadan, küsmeden, bir gün önce bu parti için nasıl fedakârca çalışıyor ve sokak sokak seçim çalışmasına destek veriyorsa, bugünden sonra da aynı fedakârlık duygusu ve parti sorumluluğuyla çalışmayı sürdürecek. Bizim partimizin görevlendirme işleyişi bellidir. Bu bir nöbet değişimi, bayrak yarışıdır. AK Parti Trabzon teşkilatları, bugünden itibaren tüm adaylarını milletin terazisine koymuş, milletin güven ve teveccühüne mazhar olmak için de kapı kapı, fert fert seçim çalışmasını yoğunlaştırmış durumdadır. Artık tüm teşkilat mensupları olarak beraberce 30 Mart`ta yeni bir zafer yaşamaya hazırız. Göreceksiniz, bu kadrolar bir kez daha milletin güvenine mazhar olacak ve büyükşehirle birlikte 18 belediyede AK Parti bayrağını dalgalandıracaktır. Belediye meclis üyeliği listelerimiz, tüm teşkilat mensuplarımıza, tüm adaylarımıza ve tüm Trabzon’a hayırlı olsun.” dedi.



Buna göre belediye meclis üyesi adayları şu şekilde oluştu.



ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

BELEDİYE MECLİSİ ÜYELİĞİ ADAY LİSTESİ

AKÇAABAT

1 EMRE AKGÜN

2 OSMAN NURİ EKİM

3 BÜNYAMİN GÜNER

4 MELİKE TURHAN

5 SERKAN ÖZDEMİR

6 CEVAT BİRİNCİ

7 ALİ ULUSOY

8 SULTAN MEMİŞ

9 MUHAMMET ALTINEL

10 SALİH TARAKÇI

11 ABDULLAH ERTEM

12 AHMET ÖZTÜRK

13 MUHAMMET KÖSE

14 ÖZKAN ÖZTÜRK

15 ALİ HAYDAR ÖZDEMİR

16 YÜCEL ÖZTÜRK .

17 ŞABAN GÜNAYDIN

18 DAVUT GERİGELMEZ

19 SAMİ ÜÇÜNCÜ

20 MAHMUT CİHAN

21 TAYFUN BALCI

22 CEVDET BAYRAKTAR

23 MEHMET KANDAZ

24 ADNAN HACISALİHOĞLU

25 HAVA SEYİS

26 MUSTAFA YILMAZ

27 MUAMMER AYTİN

28 SELAHATTİN SARALİ



KONTENJAN



1 ERHAN NADİR

2 OSMAN PARLAYAN

3 CEMİL KALKIŞIM



ARAKLI



1 KENAN BAĞÇİÇEK

2 MEHMET ÖZTÜRK ARAKLI

3 MUSTAFA KAHRAMAN

4 HASAN ÇEBİ

5 EKREM REİS

6 KEMAL DANIŞMAZ

7 MUSTAFA AKGÜN

8 SELAHATTİN KARABELA

9 ALİ GÜMÜŞTAŞ

10 EMİNE TANRIKULU

11 ADEM HALİL

12 MUHAMMET AKKANOĞLU

13 BAHATTİN KEREZ



KONTENJAN

1 HÜSEYİN KALAYCI

2 BURHAN AKYILDIZ

ARSİN

1 ZEKİ SARIALİOĞLU

2 METİN YILMAZ

3 HALİL İBRAHİM KEFELİOĞLU

4 HÜSEYİN ZENGİN

5 BEKİR ŞAHİN

6 RECEP MOLLAHÜSEYİNOĞLU

7 ARMAĞAN YAVUZ

8 AHMET AYDIN TAŞĞIN

9 AYŞE BEŞİR

10 MEHMET BAYRAKTAR

11 OSMAN UZUN

12 ENVER DURSUN

13 YUSUF HALDIZOĞLU



KONTENJAN

1 MUHAMMET SAİT GÜRSOY

2 NURİ ÖKSÜZOĞLU



BEŞİKDÜZÜ



1 CENGİZ DEMİR

2 OLGUN AYAR

3 MUSTAFA ÇANAKÇI

4 FAZLI ALGAN

5 ORHAN AL

6 ERDAL AKSOY

7 FATMA ARAS

8 KÖKSAL AYDIN

9 ÖMÜR GÜNDOĞDU

10 MÜMİN ŞENEL

11 KENAN GÜLTEPE

12 TURAN DEMİRCİ

13 GÜLTEN GÜLAY



KONTENJAN

1 TÜRKAY GÜDÜ

2 MURAT GÜLER

ÇARŞIBAŞI



1 HAKAN KOCAMAN

2 ABDULLAH KUL

3 HÜSEYİN YILMAZ

4 HATİCE KOBYA

5 ALİ OSMAN DEMİR

6 AHMET TOKUL

7 MEHMET KAYA

8 MUHAMMET YÜKSEK

9 ÖMER ŞAHİN

10 GÖKHAN ERDOĞAN



KONTENJAN

1 HÜSNÜ AKKAN

ÇAYKARA



1 HAMİT İNAN

2 İSMAİL HAKKI SİVAZ

3 REFİK ALBAYRAK

4 MUSTAFA HACIABDULLAHOĞLU

5 BETÜL ÖZER

6 AZİZ ÇİFTÇİ

7 BERAT TOSUN

8 KİBAR YILDIZ

9 İBRAHİM ÜSTÜN

10 SÜMEYRA SOYLU



KONTENJAN

1 MEHMET İRFAN COŞKUN

DERNEKPAZARI



1 ADNAN DÜZENLİ

2 RECEP YILDIZ

3 MUHAMMET SAYGILI

4 MEHMET KOÇA

5 ALİ OSMAN EKŞİ

6 ERSİN AKYOL

7 AHMET ERDOĞAN

8 ADEM AKGÜL





KONTENJAN

1 HÜSEYİN DERELİ

DÜZKÖY



1 MEHMET TAYAR

2 KAMURAN AKPINAR

3 MUHAMMET TOPALOĞLU

4 AYHAN SERDAR

5 AŞKIN İNCEHASAN

6 OSMAN BAHRAM

7 ERDOĞAN BABUŞCU

8 SÜLEYMAN KARBUZ

9 ABDULLAH BAYKUŞ

10 EMİN ALTINTAŞ



KONTENJAN

1 ÖMER BİRİNCİ

HAYRAT

1 EROL NURAL

2 İSMET HARBUTOĞLU

3 AHMET YEŞİLYURT

4 MURAT ÖZTÜRK

5 SERKAN KARAAHMETOĞLU

6 AZMİ ŞAHİN

7 İSMET SALTOĞLU

8 NAZIM BAŞ



KONTENJAN

1 AHMET ARSLANTÜRK

KÖPRÜBAŞI



1 HALİM AYAR

2 SABRİ SUSUZ

3 MEHMET AYDIN

4 ZEYNEP AYAR

5 SÜLEYMAN YURTBAY

6 NECMETTİN MALKOÇ

7 AHMET ÇELİKSOYDAN

8 MÜSLİM ÇOLAKOĞLU



KONTENJAN

1 MUSTAFA AYDIN



MAÇKA

1 SELİM YAVUZ YILMAZ

2 ADEM KILIÇ

3 HİKMET YILDIZ

4 NACİ TURNAGÖL

5 HÜSEYİN OKUMUŞ

6 MEHMET YEŞİLYURT

7 BİLAL YILDIZ

8 ZEKİ SARAL

9 ÖMER AKSOY

10 EMİNE OSMANOĞLU

11 HALİL İBRAHİM MURATOĞLU

12 UMAY SELVİ

13 AYHAN KONGUR



KONTENJAN

1 YILMAZ YAVUZ

2 HAKKI GÜNAYDIN



OF



1 EMİN BİLGİN

2 MEHMET ÖZTÜRK

3 FARUK ÖZTÜRK

4 AYLA SARAL BACAN

5 HALİL ALİREİSOĞLU

6 İDRİS YALÇINKAYA

7 İSMAİL MERCAN

8 ALİ OSMAN AYAZ

9 TELAT DEMİRCİOĞLU

10 OSMAN TOPÇUOĞLU

11 BAYRAM KONDEL

12 ALİ YİRİGÖZ

13 SİNAN KARAASLAN



KONTENJAN

1 HALİM KAYA

2 DURSUN YÜKSEL

ORTAHİSAR



1 FARUK KANCA

2 SEYFULLAH KINALI

3 HAVVA GÜMÜŞ

4 MEHMET KARAOĞLU

5 NUSRET ONUR

6 SÜLEYMAN AYDOĞDU

7 AHMET YILDIZ

8 KEMAL ÇOBAN

9 ASLIHAN BEZİRGANOĞLU TEMREN

10 FİRAR BAYRAK

11 ABDULLAH URALOĞLU

12 MUSTAFA DİNÇER

13 AYŞEGÜL YILMAZ

14 HALİL İBRAHİM AYDIN

15 HATİCE ÖZTÜRK

16 AHMET SARIALİOĞLU

17 AYDIN GÜRSOY

18 SEZGİN YILMAZ

19 HASAN YILMAZ

20 FATİH GÖKTAŞ

21 ABDULKADİR SOYTEMİZ

22 TURAN TERZİ

23 CEMAL TONYALI

24 HACİ KAYA

25 GÜLŞAH KURTOĞLU TURAN

26 HAKAN TURGUT

27 SALİM SERDAR KARABİNA

28 MURAT TÜRK

29 AYFER CİHAN

30 ADİL DUMAN

31 BURHAN GÜNER

32 YASİN ÇAKIROĞLU

33 ALİ RIZA EROĞLU



KONTENJAN

1 UFUK HOŞ

2 TAHSİN BAYRAK

3 SELAHADDİN ÇEBİ

4 GALİP HACIOĞLU



SÜRMENE



1 İSMAİL HAKKI KÜÇÜKALİ

2 İBRAHİM SEDEF

3 ALİ AYDIN

4 MEHMET EMRE SEYMEN

5 REFAYETTİN ÇEBİ

6 ORHAN TUNÇER

7 HAKKI ŞAHİN

8 OSMAN HACIOĞLU

9 HAYRETTİN SEKBAN

10 İRFAN HACIOĞLU

11 SÜLEYMAN YILDIZ

12 SÜLEYMAN SÜRMEN

13 ALAATTİN ESERTAŞ



KONTENJAN



1 HÜSEYİN AZİZOĞLU

2 YUSUF SAKA



ŞALPAZARI



1 FATİH YILMAZ

2 MEHMET MUHCU

3 ZEKİ ÇABUK

4 İLYAS OĞUZOĞLU

5 MUZAFFER ŞEKERCİ

6 YAŞAR KARAGÖZ

7 NECDET KÖSE

8 EMİNE ATALAR

9 MEHMET MADEN

10 NACİ YAVUZ





KONTENJAN

1 MUZAFFER BAYRAKTAR

TONYA



1 AHMET REFİK YILDIZ

2 SALİH KÖROĞLU

3 PEHLİVAN BAYRAK

4 SERVET BOZLAR

5 EROL TOKDEMİR

6 TALAT KARA

7 İSMAİL KURT

8 MUSTAFA İKİNCİ

9 MUHAMMET YÜKSEL

10 AYHAN DEMİR



KONTENJAN



1 HASAN TONYA



VAKFIKEBİR





1 ALİ BAYRAM TANRIVERDİ

2 EYÜP YAVUZ

3 METİN ALİ KARADENİZ

4 CAYİT KURT

5 YAVUZ SAYİN

6 EROL BAHADIR

7 HALİL İBRAHİM GARBETOĞLU

8 ŞERAFETTİN FURUNCU

9 ÖZER AKTAŞ

10 SONER BEKTAŞ

11 LOKMAN KILIÇ

12 SEVGİ YILMAZ ÖZKUL

13 SEZGİN TOPALOĞLU





KONTENJAN

1 AHMET SALİH BİRİNCİOĞLU

2 FATİH SİVRİ



YOMRA

1 SALİH YAVUZ

2 METİN ŞAHİN

3 ENVER ÇAKMAK

4 KAZIM SARIMEHMETOĞLU

5 ZEKİ ŞAHİN

6 AYHAN AYVAZ

7 MUSTAFA GÜMRÜKÇÜOĞLU

8 MEHMET AY

9 AVNİ ADANUR

10 HASAN DİLAVEROĞLU

11 AYDIN ŞİMŞEK

12 MUHAMMET BÜLBÜL

13 AYŞEGÜL ALHAS

KONTENJAN

1 MUSTAFA BAYINDIR

2 SABRİ SELİM

KONYA

AK PARTİ KONYA BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI

AK Parti İl Teşkilatı, Konya Büyükşehir ile 31 ilçe belediye başkanlığı ve belediye meclis üyeliği adaylarının kesin listesini İl ve İlçe Seçim Kurulları’na teslim etti.


İşte AK Parti'nin Selçuklu, Meram ve Karatay’daki Belediye Meclis Üyesi adayları...

AK Parti Selçuklu Belediye Meclis Üyesi adayları:

1 Serhan Güngör

2 Fatma Tuba Sarı

3 Gürsoy Bilgin

4 Sabri Çelik

5 Ertuğrul Uslu

6 Mehmet Yavaş

7 Meryem Altıntaş

8 Ömer Faruk Özcan

9 Faruk Ulular

10 Ali Altınkaya

11 Tahir Özer

12 Mehmet Kanmaz

13 Ahmet Uykusuz

14 Ferda Özsöz

15 Mustafa Turhan

16 Fikret Seyfi Kaçar

17 Ali Sönmez

18 Veli Ural

19 Mehmet Yaman

20 Osman Şimşek

21 Mevlüt Aydın

22 Dilek Yalçın

23 Bülent Gülveren

24 Ramazan Bozkurt

25 Ali Kül

26 Özlem Yılmaz

27 Taner Çolak

28 Ahmet Han Horasan

29 Ali Vural

30 Belma Güler

31 Kasım Çakır

32 Ali İmran Arıtman

33 Mustafa Küçüktoka

34 Kamil Oflaz

35 Abdullah Yayla

36 Feridun Göner

37 Ayşe Bayram

38 Hasan Aydın

39 Mehmet Zahid Görlülügil

40 Şaban Okka.



+++++++++++++++++



Karatay Belediye Meclis Üyesi adayları:

1 Yahya Ak

2 Mithat Büyükalim

3 Ethem Örge

4 Hasan Ali Ünlü

5 Kasım Küçüktosun

6 Ahmet Mıhçı

7 Fatma Kola Bozkurt

8 Yusuf Güden

9 Halis Nükte

10 Mürerrem Yıldırım

11 Mehmet Uzbaş

12 Ali Türk

13 Leyla Erdal

14 Ahmet Danış

15 Osman Şişman

16 İbrahim Ethem Çimen

17 Aynur Avşar

18 Necati Can

19 İbrahim Karataş

20 Şükrü Doğan

21 Hüseyin Torbalı

22 Mehmet Munlafalıoğlu

23 Mahmut Madenci

24 Hasan Aksakal

25 İzzet Yıldız

26 İsmet Kaya

27 Mustafa Küçükiplikçi

28 Ali Yıldırım

29 Yavuz Sözer

30 Saadet Tavşancı

31 Hayrettin İneci

32 Fazilet Oymak

33 Mustafa Apa



Meram Belediye Meclis Üyesi adayları:

1 Ali Selvi

2 Hülya Gök

3 Mehmet Çalık

4 Mahmut Sami Şahin

5 Mehmet Bahettin Kulu

6 Übeyit Aça

7 Abdullah Topatan

8 Mustafa Asım Güney

9 Özgür Uslu

10 Fatma Güllüoğlu Birer

11 Levent Tarhanlıoğlu

12 Hasan Küçükerkan

13 Hıfsı Soydemir

14 Mehmet Akseki

15 Kadriye Çimen

16 Mehmet Ali Arlı

17 Mustafa Gündüz

18 Mürivvet Dursun

19 Tuğba Tuncer Atar

20 Rıza Altuntaş

21 İbrahim Aladağ

22 Halit Karakurt

23 Kazım Büyükerkek

24 İhsan Yıldırım

25 M. Oktay Hekimoğlu

26 Hüseyin Saraç

27 Fahri Eken

28 Halit Bulut

29 Bahadır Arıcan

30 Yusuf Yöreli

31 Abdullah Çiftçi

32 Cihat Özkan

33 Murat Temir

+++++++

CİHANBEYLİ ADAYLARI

1 Nizamettin KENANOĞLU

2 Yakup DUMANLI

3 Mehmet ÇİMEN

4 Mehmet SATILMIŞ

5 Mehmet ÖZDEMİR

6 Mehmet KESEN

7 Özkan EKİNCİ

8 Tamer YILMAZ

9 Mehmet KARA

10 Bayram GENÇ

11 İsrafil ALP

12 İbrahim ÇİFÇİ

13 Bayram AKAN

14 Halil GÜREL

15Mahir KILIÇ

16 Rafet KIRKAN

17 İshak AYDIN

18 Muammer AKBULUT

19 Semi Sancar ÇİMEN

20 Emrah GEREDELİ

21 Kemal AKPOLAT

22 Mehmet ÜÇLER

KONTENJAN BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY

1 M.Ali DUYMAZ

2 Saat KAYA

3 Kadir ULUTAŞ

İSTANBUL
Ak Parti Zeytinburnu

1-Cemal Merdan ilçe ve İBB meclis üyesi Adayı
2-Av.Saffet Öz
3-Fatma Balcı İlçe ve İBB meclis Üyesi Adayı
4-Müberra İnal Arslan
5-Gökhan Kasap Kontejan Meclis üyesi Adayı Adayı
6-Sami Yapar
7-Bilal Akgül
8-Mehmet Şirin Çelik
9-Mehmet Altuntaş Meclis Üyesi Adayı
10-Cahit Bayram
11-Mahmut Şengül
12-Fevzi Altuğ
13-Ayşegül Eyibil
14-Semir Demirci
15-Hasan Hüseyin Keser
16-Fatma Yazıcı
17-Kadir Erbasan
18-Emin Yüce
19-Metin Develi
20-Adem Uluocak ü
21-Fikret Tuncer
22-Yunus Gülmek
23-Mehmet Çakır
24-Devlet Murat Çağrı
25-Fatma Özden Kılıç
26-Beytullah Bıyık
27-Adem Kızılcık
28-Ayfer Kubilay
29-Fatih Aydoğan
30-Muhterm Gül
31-Nurşen Örnek
32-Hüseyin Şenoğlu
33-Metin Dikmen

Kontejan

1-Havvanurr Yurtseven
2-Cüneyt Tezcan
3-Adulhakim Kaya
4-Mehmet Zafer Alsaç

Cumhuriyet Halk Partisi Zeytinburnu Belediye Meclis Üyeleri

MECLİS ÜYESİ ADAY LİSTESİ

1 ÖZGÜR AYDIN ÜNİVERSİTE İŞ ADAMI
2 ESİN HACIALİOĞLU ÜNİVERSİTE MİMAR
3 OSMAN GENÇ ÜNİVERSİTE DOKTOR
4 ERCAN ÇELİK LİSE İŞ ADAMI
5 CEMAL AYDAR LİSE EMEKLİ
6 SADETTİN ULUBAY ÜNİVERSİTE İŞ ADAMI
7 SATILMIŞ ORAL LİSE ESNAF
8 SELAMETTİN YENİYOL LİSE İŞ ADAMI
9 DÜZGÜN KAYA ÜNİVERSİTE İŞ ADAMI
10 HASAN HÜSEYİN ÜSKÜDAR LİSE ESNAF
11 İLKAY BİBER ÜNİVERSİTE ESNAF
12 CENGİZ PEKTAŞ ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ
13 ŞENOL GÜRELE LİSE ESNAF
14 RESMİYE GÖÇ ÜNİVERSİTE AVUKAT
15 MEHMET KOÇ ÜNİVERSİTE EMEKLİ ÖĞRETMEN
16 AYNUR ERBAŞ LİSE EV HANIMI
17 MEHMET YILMAZ ORTAOKUL EMEKLİ
18 ŞENOL KÜÇÜKPAZARCIK LİSE ESNAF
19 GÜLBAHAR ATASOY YÜKSEL LİSANS BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ
20 HÜSEYİN YILDIRIM ORTAOKUL EMEKLİ
21 SEÇKİN SAĞNAK ÜNİVERSİTE İŞ ADAMI
22 AYŞEGÜL TEMEL ÜNİVERSİTE KİMYA MÜHENDİSİ
23 ASUMAN DENİZ ÜNİVERSİTE AVUKAT
24 ÖZNUR ÇALIŞKAN ÜNİVERSİTE ECZACI
25 İBRAHİM HOŞGÖR ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ
26 EMRE GÖREN ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR
27 GAMZE KOÇ LİSE ÖN MUHASEBECİ
28 MÜGE YAVAŞ ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ
29 SİBEL ÖZTÜRK İLK OKUL EV HANIMI
30 AYSUN SATICI LİSE EV HANIMI
31 DENİZ ŞİMŞEK ORTAOKUL EMEKLİ
32 İDİL EZGİ ALTINTAŞ LİSE SERBEST
33 NERMİN KANDEMİR ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ


KONTENJAN

1 CENGİZHAN BAHÇEKAPILI ÜNİVERSİTE GAZETECİ
2 İSLAM SADIKER ÜNİVERSİTE KİMYA MÜHENDİSİ
3 MUZAFFER BAYRAM LİSE İŞ ADAMI
4 KEMAL ÇINAK LİSE EMEKLİ

İSTANBUL
MHP BAKIRKÖY
BAKIRKÖY İLÇESİ

MHP Bakırköy Belediye Başkan Adayı Mustafa Turan. Belediye Meclis Üyeleri Listeleri belirlendi.

KONTENJAN:
1 NERSES YERAMYAN
2 OSMAN FARUK BAŞOĞLU
3 MEHMET ALİ ÜSTÜNDAĞ

MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
1 ERŞAN AYGÜN
2 LÜTFİ EMİR KÜÇÜKDEVECİ
3 OKAN ATASOY
4 İLKER TURAN
5 ELMAS GIRAĞOS
6 İHSAN GÜL
7 İBRAHİM ÇETİNSOY
8 ADEM KABATAŞ
9 ALPER GERDANERİ
10 SERKAN BAŞDOĞAN
11 HÜLYA CEBECİ
12 SEMİH ERDOĞAN
13 SEMA ÖNER
14 REMZİ ERDOĞAN
15 HAKAN YÜKSEL SEKÜLÜ
16 HÜLYA İNAN
17 ERGUN SEVİMSOY
18 MURAT ŞAHİN
19 NURTEN TONBUL
20 YÜKSEL ORTAYOL
21 HURİYE BALLISOY
22 ÖMER BELLİYEL
23 MURAT KARA
24 MERT SARIYAR
25 TÜLAY YÜRÇ
26 OĞUZHAN AKPINAR
27 NEDİM UZUNOĞLU
28 SONER DOĞAN









Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Seçimler için sandıklar kuruluyor
Köşk seçiminde ilk defa yurtdışında sandıklar kurulacak. 54 ülkede 103 merkezde sandık kurulacağı bildiriliyor.

Haberi Oku