Güncel:
X FACTOR Ferah Zeydan'ın  Çok Konuşulan Performansı
Ferahın 8 yaşından Beri hedefi ve İdeallerine Ulaşması Belkide Hayatın ona Vereceği Tek Bir Şansa yani X Factor'e bağlı.. (Ferah Zeydan izle)

Onun ideali Bir gün TV 'ye Çıkıp sesini Türkiye'ye Duyurmak. Ferahın 8 yaşından Beri hedefi ve İdeallerine Ulaşması Belkide Hayatın ona Vereceği Tek Bir Şansa Bağlı..

Ferah Zeydan kimdir? (Ferah Zeydan resimleri ve hayat hikâyesi)

20 Şubat 1994 Suriye Tartous Doğumlu. Kendisi hariç 2 erkek kardeşi olan Ferah Ailenin en küçük çocuğu. Müziğe 8 Yaşında başlayan Zeydan'ı keşfeden ilk insan, ilkokulundaki müzik öğretmeni Muzaffer Bey'dir.

Sesi keşfedildikten sonra gitar kursuna yazılmayı hayal ediyordu. Ailesinin maddi durumu elverişli olmadığı için bu hayalini hemen gerçekleştiremedi. Okulunda açılan bir gitar kursuna zoraki yazılabildi. Ardından ailesi ona büyük bir sürpriz yapıp istediği gitarı aldı.

Mersin'deki çoğu okulda konser veren Ferah ortaokuldan mezunu olduktan sonra Mersin Nevit Kodallı Güzel Sanatlar lisesinin müzik bölümünü kazandı.
Babasının şanssızlığından dolayı geçim sıkıntısı yaşayan Ferah bir gün gitarını alıp Mersin Forum'a gidip gitar kılıfını yere açarak şarkı söyledi ve büyük ilgi odağı haline gelmeyi başardı.

İki buçuk yıl sokak müzisyenliği yapan Ferah'ı, Mersin halkı zaten tanıyor.. Lise mezunu olan genç kız şu an geçimini bir barda sahne alarak sürdürüyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

2014 Clash of clans altın hilesi iksir hilesi...
Güncel Facebook oyun hileleri nasıl yapılır. İşte 2014 Clash of clans altın hilesi iksir hilesi süper...

Haberi Oku