GÜNÜN MANŞETLERİ


Afyon'da Köpekler Tarafından Parçalanmış Bebek Cesedi

Afyon'da Köpekler Tarafından Parçalanmış Bebek Cesedi

21.12.2013 18:35:08

Afyonkarahisar'da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Boş arazide kısmen köpekler tarafından parçalanmış bir bebek cesedi bulundu. Bebek cesedi öğrenci yurdunun bulunduğu bölgede bulundu.

Afyonkarahisar'da akşam saatlerinde boş bir arazide, bir haftalık olduğu ve kısmen köpekler tarafından parçalandığı bildirilen bir bebek cesedi bulundu.

Edinilen bilgilere göre, Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Ahmet Necdet Sezer (ANS) Kampüsü ile özel bir öğrenci yurdu arasındaki boş bir arazide, kimliği ve cinsiyeti henüz tespit edilemeyen bir bebek cesedi bulundu. Öğrenci yurdunda kalan öğrencilerin iddialarına göre, yurt güvenlik görevlileri tarafından bulunan cesedin, köpekler tarafından vücudunun çeşitli yerlerinin parçalandığı kaydedildi. Köpeklerin bebeğin koluna ait parçaları yurdun önüne getirdiği ve daha sonra da güvenlik görevlisinin cesedi görerek polise ihbar ettiğini söyleyen öğrenciler, daha sonra kampüse gelen ekiplerin olay yerinde detaylı bir inceleme yaptıklarını söyledi. Polis ekiplerinin yaptıkları incelemelerin ardından cenaze aracı ile Afyonkarahisar Devlet Hastanesi morguna götürülen ve yaklaşık bir haftalık olduğu tahmin edilen bebeğe, burada otopsi yapılacağı belirtildi.

Öte yandan, bebeğin cinsiyetiyle ilgili herhangi bir bilgi alınmazken, gayri resmi kaynaklardan alınan bilgilerde, bebeğin cesedinin köpekler tarafından parçalanması ile cinsiyet tespitinin şu anda yapılamadığı öğrenildi.

Olayla ilgili başlatılan geniş çaplı soruşturmanın sürdüğü bildirildi.


Etiketler : Afyon, Köpek, Bebek, Cesed

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR