GÜNÜN MANŞETLERİ


08 11 2013. 8 Kasım Beyaz Show konukları. Beyaz Show'a kimler gelecek. 8 Kasım cuma. Talk Show izle

08 11 2013. 8 Kasım Beyaz Show konukları. Beyaz Show'a kimler gelecek. 8 Kasım cuma. Talk Show izle

08.11.2013 09:22:47

Kanal D ekranlarının en çok takip edilen programlarından olan Beyaz Show 8 Kasım 2013 Cuma günü yine ekranlarda olacak. 08 11 2013. 8 Kasım Beyaz Show konukları. Beyaz Show'a kimler gelecek. 8 Kasım cuma. Türkiye'nin en çok takip edilen Eğlence programı olan Beyaz Show'a bu hafta kimler gelecek?

Kanal Ekranlarının eğlenceli programı cuma akşamlarının vazgeçilmezi Beyaz Show bu haftada yine mükemmel gelecek. Beyaz Show'un bu haftaki konukları kimler olacak. Beyazıt ÖZtürk'ün sunuculuğunu yaptığı ve yaklaşık 16 yıldır ekranların vazgeçilmeyen programı olan Beyaz Show bu Cuma geceside yine evlerinizde konuk olacak. İşte Beyaz Show konukları Türkiye'de Beyaz Show Kanal D'de izlenir.. Peki 8 Kasım Cuma Beyaz Show konukları kim ler olacak işte . Beyaz Show konukları


Kanal D Ekranlarının sunuculuğunu Beyazıt Öztürk"ün yaptığı sevilen talk- show programı Beyaz Show Cuma akşamı 23.15'te canlı olarak yayınlanacak.

"Beyaz Show" kaçmaz!
 
Beyaz Show'a bu hafta Mete Horozoğlu, Aslı Enver, Erhan Can Kartal, Kadir Doğulu, Ivana Sert, Özgün ve İrem Derici konuk oluyor...
 
Kanal D"nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk"ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta; “Kayıp” dizinin başrol oyuncularından Mete Horozoğlu, Aslı Enver ve Erhan Can Kartal, genç oyuncu Kadir Doğulu, moda tasarımcısı Ivana Sert, müzik dünyasının sevilen isimlerinden Özgün ve müzik dünyasında hızlı bir çıkış yakalayan İrem Derici konuk oluyor.      
                                                                                                    
Sohbeti, eğlencesi, esprileri, skeçleri ve canlı yayın sürprizleriyle “Beyaz Show” bu hafta da yine şahane!

Sakın kaçırmayın!
Etiketler : Beyaz Show, Kanal D haber haberi haberleri.

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR