GÜNÜN MANŞETLERİ


Med Cezir 7. bölüm fragmanı izle ihale Yaman'a mı kalacak?

Med Cezir 7. bölüm fragmanı izle ihale Yaman'a mı kalacak?

27.10.2013 14:13:26

Uzun süredir ilgi ve merak ile izlenen dizisini son bölümü göz kırpılmadan izlendi. Med Cezir 87. bölüm fragmanı izle. Star TV canlı izle ekranların çok seyredilen ve büyük ilgi gören dizi-filmlerinden olan Med Cezir'in yeni bölümü merak ile bekleniyor.

Yaman Mira'nın hastalandığını öğrenince koşarak hastaneye gitti. Uzun süredir Mira ile adı konmamış bir şeyler yaşayan Yaman sınava girmek yerine sınav salonu yerine hastane koridorlarını seçti. Medcezir dizisi 7. bölümde Yaman okula girebilecek mi? Faragman izle diziyi full izle ve seyret. Detaylar ve dizi hakkındaki videolar haberevet.com'da...

Bir süredir çalıştığı üniversite sınavından iyi puan alan ve Asım Şekip Kaya Üniversitesi'nden tam burs almak için çabalayan bu fırsatı tepmişti. Yaman Mira'nın iyileşmesi için dua eder. Bayılan Mira'nın beynindeki bir damarda baloncuk çıktı. Bu haberevet baloncuk küçük bir oprerasyonla alındı. Mira'da hastanede uykusunda Yaman'ı sayıklaması Orkun'u deli etti.
 

Orkun Yaman'ın ayak altından çekilmesini istiyordu. Yaman'ın üvey babasnı para ile kandırıp tuzak kurdu. Yaman'ı Mira'gilin evine girerek hırsız gibi para çalmış gibi gösteren Orkun Yaman'ın hırsız olduğuna herkesi inandırmaya çalıştı. Yaman eve geldiğinde inanılmaz bir şokla karşılaştı ve parayı kendisinin çalmadığını söyledi. Yaman'ın bu söylediklerine kimse inanmadı. Daha önce hırsızlıktan sabıkası olan Yaman bakalım ne yapacak. Med Cezir 7. bölüm fragmanı izle. Star TV Med Cezir full izle. Yeni bölümün tüm detaylarını sayfamızdan takip edebileceksiniz.

 

Zaten Yaman'ın kendileri ile yaşamamasını isteyen zengin mahalle sakinleri bu sefer tümden Yaman'a düşman oldular. Bakalım Serez Ailesi Yaman'ın arkasında durmaya devam edecekler mi? Orkun'a sinirlenen Yaman polislerin önünde onu yumrukladıç Odasından tomarla para çıkan Yaman'ın son zamanlarda parasızlık çekmesi, telefonunu satması 2. bir iş bularak garsonluk yapacak olması polislerin fikini değiştirir mi? Selim Bey ve Ender Hanım Yaman'a destek oalcak mı yoksa mahalleliye karşı koyamayacaklar mı?

Etiketler : Med Cezir 7. bölüm fragmanı izle

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR