GÜNÜN MANŞETLERİ


Kerem Bursin Güneşi Beklerken dizisinden ayrılıyor mu?

Kerem Bursin Güneşi Beklerken dizisinden ayrılıyor mu?

24.10.2013 21:54:19

Güneşi Beklerken dizisinin sevilen oyuncusu Kerem Bursin'in diziden ayrılacağı iddia edildi. Bu iddia dizininin fenomenleri tarafından tepkiyle karşılandı.

Güneşi Beklerken başlarda o kadar büyük bir beğeni alacağı düşünülmemişti dizinin ama şimdilerde reyting rekorlarını alt üst ediyor. Her pazar büyük heyecan içinde bekleniyor. Her bölümü olay her anı tt olan bi dizi. Dizinin başarısı elbette birbirinden başarılı oyuncuların muhteşem oyunculuğu ama bir isim var ki o daha da ön plana geçti. Kerem Bursin...

Kerem Bursin ilk kez bir dizide yer aldı. Kötü karakter olmasına arğmen çok sevildi.Bir anda hayranları oluştu, reklam filminde oynadı.. Türkiye'nin gündemi oldu. Kerem Bursin ile ilgili bir iddia atıldı ortaya. Kerem Bursin Güneşi Beklerken dizisinden ayrılacağı iddia edildi. Güneşi Beklerken oyuncusu Kerem Bürsin yapımcıyla anlaşamadığından dolayı diziden ayrılacağı dedikoduları etrafta dolanmaya başlamıştır.

KEREM BURSİN KİMDİR?


2002'de henüz on beş yaşındayken Amerika'ya yerleşmiştir. Hayatının çoğunu Teksas'ta geçirdikten sonra üniversite eğitimi için Boston'a gidip orada Emerson College'da eğitim görmüştür. Her zaman oyunculuğa ilgisi olan Kerem, eğitimini tamamladıktan sonra Los Angeles'a taşınıp orada Oscar'lı yapımcı Roger Corman'ın keşfedildiği bu oyuncu, daha sonra Roger Corman'nın Sharktopus ve Ghost of the Imperial Palace filmlerinde oynadı.


Amerika'da yaşayan Kerem Bürsin, Boston Emerson Collage'dan sonra üniversite eğitimini tamamladı. Daha sonra Los Angeles'a taşınarak oyunculuk kariyerinede başlamış oldu
Carolyn Pickman ve Eric Morris'ten oyunculuk eğitimi alan Bürsin, Gaye Sökmen Ajans'la anlaşarak Türkiye'de de oyunculuk yapmaya başladı. Kerem Bürsin, Eric Morris Technique'te Eric Morris'ten 2 yıl oyunculuk eğitimi almıştır. İyi derece İngilizce, orta derecede Fransızca bilmektedir.
Bürsin binicilik, yüzme, Amerikan futbolu ve ağırlık eğitimi almıştır. Basketbol, tenis ve lakros oynamaktadır.
Halen Güneşi Beklerken isimli dizide, Kerem Sayer karakterini canlandırmaktadır

Etiketler : Kerem Bursin Güneşi Beklerken dizisinden ayrılıyor mu?

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

/
29 Ekim 2013 Salı - 13:38

yazık oldu çocuğa birisi onun yerine geçerse onun yerini hiç tutmaz

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR