Magazin:
BKM oyuncusu tazcizci e o kimdir? Tam adı ne? Beşiktaş Kültür Merkezi

Uzun süredir ekranlarda olan ve seyircilerden büyük beğeni toplayan BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar oyuncularından olan E.O.'nun tutuklandığı söyleniyor.
 

İddiaya göre olay şöyle gerçekleşti: BKM Mutfak oyuncularından biri dün gece bir bara eğlenmeye gitti. Barda sahneye çıkıp şarkılar da söyleyen bu oyuncu daha sonra oradaki bir kız ile tanıştı. Kız ile içki içip sohbeteden oyuncu BKM sahnesini göstermek için onu salona götürdü. Kulisleri gezerken kapıyı kitleyen oyuncu yere bir battaniye serdi. Bu durum üzerine kız çıplık attı ve tanıdıklarını çağırdı. Olay yerine gelen tanıdıkları. BKM Mutfak oyuncularını darp etti. Karakolluk olan taraflar birbirinden şikayetçi olunca durum mahkemeye taşındı. İstanbul Nöbetçi Sulh Ceza Mahkemesi'ne sevk edilen E. O. yargılanacak.  " Olay hakkında BKM yetkilileri veya Yılmaz Erdoğan'dan bir açıkalma gelmedi. BKM EO'nun kim oluduğu merak ediliyor. Vatandaşlar BKM'de tutuklanan E. O.'nun tam gerçöek adını öğrenmek için aramalar yapıyor. Kanunen bu oyuncunun adını veya resmini yayınalamak yasak olduğu için bunu sizinle paylaşamıyoruz. 

İstanbul'da 26 yaşındaki G.D. adlı genç kız, poliste verdiği ifadesinde, 19 Ekim gecesi eğlenmek için Taksim'de bir bara gittiğini söyledi. Burada sahneye çıkıp şarkı söyleyen G.D., BKM oyuncusu olduğunu öğrendiği E. O'nun yanına gidip içki içmeye davet ettiğini belirtti.

E.O: "ZORLA BİRŞEY YAPMAK İSTEMEDİM!"

Genç kızın telefonla haber vermesi üzerine olay yerine gelen yakınlarından dayak yiyen ve tedavisi yapıldıktan sonra adliyeye sevk edilen O. ise suçlamaları redderek her şeyin genç kızın rızasıyla olduğunu iddia etti.

Evli ve BKM oyuncusu olduğunu belirten O. genç kızın yanlarına gelip, birkaç kişi tarafından rahatsız edildiğini ve masalarına oturmak istediğini söylediğini ileri sürdü.

E. O., 'Beraber alkol aldık. Şahısların aynı yerde oturduğunu söyleyince isterse BKM'nin anahtarı olduğunu bir müddet orada bekleyebileceğini söyledim. Onu bırakıp arkadaşlarımın yanına döndüm. 15-20 dakika sonra gittiğimde oradaydı. Aramızda yakınlaşma oldu. Kısa süre sonra kapı vuruldu. Kapıyı açınca 5-6 kişi saldırdı. Kimseyi BKM'de zorla tutmadım, rızası dışında birlikte olmadım. İstese çıkıp gidebilirdi' diye konuştu.

BKM OYUNCUSU EO YARGILANACAK

İstanbul Nöbetçi Sulh Ceza Mahkemesi'ne sevk edilen O., 'cinsel saldırı' suçundan tutuklanıp cezaevine gönderildi. Oyuncu, hakkında dava açılırsa 12 yıla kadar hapisle yargılanacak.

Gazete Habertürk Canan İspir - KAYNAK

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Tüy kadar değerin yok!
Engin Altan Düzyatan 'dan ayrıldıktan sonra vücudundaki o dövme güzel oyuncuyu çok rahatsız etmişti....

Haberi Oku