Magazin:
O Ses Türkiye Güven Yüreği Sağ gösterip sol vurdu video

O Ses Türkiye'de heyacan tüm hızlı ile devam ediyor. Yarışmacılar önce seslerini jüriye beğendirmek için yoğun çaba harcıyorlar. Jüriler arkalarını döndükten sonra yarışmacılar rahatlıyor fakat jüri üyeleri sesleri kapmaya ve kendi takımlarına almaya çalışıyor. İşte dün gece de bu anlardan biri yaşandı. O Ses Türkiye'nin Son zamanlardaki en büyük düellosu yaşandı.
 

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Güven Yüreği'ye Ebru Gündeş eşlik etti. Ama şarkı bitince Güven kararını Hadise'den yana verdi. İşte O Ses Türkiye'de yaşanan o anlar ve karar anı.

üri üyeliklerini Ebru Gündeş, Athena Gökhan,Hadise ve Murat Boz'un yaptığ O Ses Türkiye Yarışması'nda sahneye çıkan Kuşadalı Güven Yüreği, söylediği 'Ben Sevdalı Sen Belalı' isimli parçayla stüdyoyu ayağa kaldırdı. Güven ile ünlü sanatçı Ebru Güneş sahnede düet yaparken, Athena Gökhan,Murat Boz,Ebru Gündeş ve Hadise Güven Yüreği'yi kadrolarına katmak için yarışa girdi.

Güven Yüreği, Murat Boz'u seçti. Geçtiğimiz hafta O Ses Türkiye'ye Nazillili Yasin Ay katılmış ve Hadise'nin ekibine dahil olmuştu.

Acun Ilıcalı'nın sunduğu O Ses Türkiye'de harika anlar yaşanmaya devam ediyor. Sevilen program bu akşam yine herkesi ekran başına kilitledi. O Ses Türkiye yeni bölümüyle izleyecisinin karşısına çıktı. 

İŞTE O VİDEO:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Jennifer Lawrence Çıplak fotolar Rihanna çıplak...
Jennifer Lawrence çıplak fotoları 01.09.2014. Jennifer Lawrence'ın çıplak fotolarını kim yayınladı?...

Haberi Oku