GÜNÜN MANŞETLERİ


O Ses Türkiye Güven Yüreği Sağ gösterip sol vurdu video

O Ses Türkiye Güven Yüreği Sağ gösterip sol vurdu video

15.10.2013 09:41:35

Dün gece yayınlanan O Ses Türkiiye'de yine yarışmacı kapma yarışı vardı. Hadise Murat Boz AThena Gökhan ve Ebru Gündeş beğendikleri seslere arkalarını döndüler ve onları kendi takımlarına çağırdılar. O Ses Türkiye'de Güven Yüreği adlı şarkıcıya Ebru Gündeş eşlik etti, fakat Güven Yüreği Hadise'nin takımında olmaktan yana karar verdi. İşte ses ya

O Ses Türkiye'de heyacan tüm hızlı ile devam ediyor. Yarışmacılar önce seslerini jüriye beğendirmek için yoğun çaba harcıyorlar. Jüriler arkalarını döndükten sonra yarışmacılar rahatlıyor fakat jüri üyeleri sesleri kapmaya ve kendi takımlarına almaya çalışıyor. İşte dün gece de bu anlardan biri yaşandı. O Ses Türkiye'nin Son zamanlardaki en büyük düellosu yaşandı.
 

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Güven Yüreği'ye Ebru Gündeş eşlik etti. Ama şarkı bitince Güven kararını Hadise'den yana verdi. İşte O Ses Türkiye'de yaşanan o anlar ve karar anı.

üri üyeliklerini Ebru Gündeş, Athena Gökhan,Hadise ve Murat Boz'un yaptığ O Ses Türkiye Yarışması'nda sahneye çıkan Kuşadalı Güven Yüreği, söylediği 'Ben Sevdalı Sen Belalı' isimli parçayla stüdyoyu ayağa kaldırdı. Güven ile ünlü sanatçı Ebru Güneş sahnede düet yaparken, Athena Gökhan,Murat Boz,Ebru Gündeş ve Hadise Güven Yüreği'yi kadrolarına katmak için yarışa girdi.

Güven Yüreği, Murat Boz'u seçti. Geçtiğimiz hafta O Ses Türkiye'ye Nazillili Yasin Ay katılmış ve Hadise'nin ekibine dahil olmuştu.

Acun Ilıcalı'nın sunduğu O Ses Türkiye'de harika anlar yaşanmaya devam ediyor. Sevilen program bu akşam yine herkesi ekran başına kilitledi. O Ses Türkiye yeni bölümüyle izleyecisinin karşısına çıktı. 

İŞTE O VİDEO:









Etiketler : O Ses Türkiye Güven Yüreği

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR