Muhteşem Yüzyıl Hilmi Cem Şehzade Mustafa suikast sahnesi video izle
Ekranların en çok reyting alan dizisi Muhteşem Yüzyıl dün akşam yine herkesi ekran başına kitledi. Sevilen dizinin dün akşam yayınlanan bölümünde neler oldu neler. Geçen hafta sezona başlayan ve geçen haftadan bu haftaya kadar konuşulan 104. bölümün ardından 105. bölüm adeta bir patlama yaptı. Diziye damgasını vuran sahne ise içinde Hilmi Cem'inde bulunduğu Şehzade Mustafaya yapılan suikast sahnesi oldu. Muhteşem Yüzyıl Hilmi Cem Şehzade Mustafa suikast sahnesi video izle haberevet.com'da. 
Muhteşem Yüzyıl, final sezonunda tüm heyecanıyla devam ediyor. Dün gecenin en flaş sahnesi, diziye yeni katılan Sarp Akkaya ve Survivor'dan tanıdığımız Hilmi Cem'in de yer aldığı suikast sahnesiydi.
 
ŞEHZADE MUSTAFA'YA SUİKAST SAHNESİ
 
Senaryoya göre, Hürrem Sultan ve Rüstem Paşa'nın adamları Şehzade Mustafa'nın kafilesine saldırı planlar. Bu sırada Şehzade'yi, kendisinin bile haberi olmadığın koruyan birileri daha vardır. Hızır Hayrettin Paşa'nın emri ile Mustafa'yı koruyan Atmaca ve arkadaşı, Rüstem'in adamlarını bir bir öldürerek Şehzade Mustafa'nın hayatını kurtarır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Uğur Dündar, Yılmaz Özdil'e çağrı
Son yazısı sansürlenen Hürriyet gazetesi yazarı Yılmaz Özdil'e, Sözcü'den gelen çağrıların son halkası...

Haberi Oku