GÜNÜN MANŞETLERİ


Fatih Terim Kovuldu Mu? Ünal Aysal, Fatih Terim'in Biletini Kesti!..

Fatih Terim Kovuldu Mu? Ünal Aysal, Fatih Terim'in Biletini Kesti!..

24.09.2013 19:40:45

Galatasaray'ın Teknik Direktörü Fatih Terim'in bileti kesildi. Galatasaray yönetim kurulu toplantısı sona erdi. Toplantıda Fatih Terim'in Galatasaray'dan gönderilmesine karar verildi.

Galatasaray'da uzun süredir gündemi meşgul eden teknik direktörü Fatih Terim ile yolların devam edip etmeyeceği ile ilgili kararların konuşulacağı bilinen yönetim kurulu toplantısı sona erdi. Henüz resmiyet kazanmayan iddialara göre Terim ile Galatasaray'ın yolları ayrıldı...

Galatasaray'da Fatih Terim'in sarı kırmızılı kulüple yola devam edip etmeyeceği ile ilgili olduğu belirtilen yönetim kurulu toplantısı sona erdi.
Toplantı sonucunda iddialara göre son günlerde merakla beklenen olayların ardından Fatih Terim'le yolların ayrıldığı iddia edilmeye başlandı.
Henüz resmiyet kazanmayan iddialara göre sözleşme uzatma teklifini kabul etmeyen Fatih Terim ile Galatasaray kulübünün yollarının ayrılacağı konuşulmaya başlandı.
Konuyla ilgili önümüzdeki dakikalarda Basın sözcüsü Şükrü Ergün'ün Fatih Terim ile ilgili süreci kulübün resmi televizyonunda canlı olarak aktaracağı ifade edildi.

AYSAL NE DEMİŞTİ?

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Basketbol takımının sponsorluk anlaşmasının basın toplantısında yaptığı açıklamada Terim ile yolların ayrılacağı iddiaları ile ilgili şu ifadeleri kullanmıştı:

"Önümüzdeki 24 veya 48 saat içinde bir karar alınacaktır. Hiçbir teknik direktörle görüşme yapmadık. Ancak bir karar alınırsa hemen görüşmeler yapılır. Gerekirse en iyi yerli ya da yabancı profesyoneller bulunabilir"

Etiketler : Fatih Terim Kovuldu

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR