GÜNÜN MANŞETLERİ


Derya Baykal bu formülle 40 kilo verdi!

Derya Baykal bu formülle 40 kilo verdi!

10.09.2013 14:01:52

Ünlü oyuncu Derya Baykal 40 kilo verdi. Oyunculuk yapmaya başlayan kızları Derya ve Ferhan Şensoy ile birlikte form tuttu. Baykal ve kızları karabuğday kürüyle toplamda 40 kilo verdi.

Kanaltürk ekranlarının sevilen ismi Derya Baykal yeni sezon öncesi 2 ayda 15 kilo verdi. Ünlülerin zayıflama koçu Şeyda Coşkun'la beraber çalışarak fazla kilolarından kurtulan sanatçı bu seferde kızlarıyla beraber kilo vermek için uğraştı. Baykal'ın kızları Derya ve Ferhan Şensoy'da annelerine eşlik etti. Baykal ve kızları toplamda 40 kilo vermeyi başardı. 
 
Kızlarıyla birlikte diyet yapmanın çok faydasını gördüğünü söyleyen ünlü sanatçı, “Derya 14 kilo, Ferhan 11 kilo verdi. Şeyda yiyeceklerimizi hazırlayıp getirdi. Biz de çok disiplinli davrandık. Karabuğday kürüyle istediğimiz kiloya indik” dedi. 
 
DİYETİSYENLER ÇOK PAHALI
 
Şeker hastası olduğu için yıllardır kilo vermekte zorlandığını söyleyen Derya Baykal, “Şimdi 29 beden pantolonlara giriyorum” diye konuştu. Diyetisyene gitmenin çok pahalı olduğunu söyleyen Baykal yaptığı açıklamada, “Evde yemek pişirmedik. Ne mutfak alışverişi yaptık ne de ocak yandı. Çok masrafsız bir iş. Üstüne bir de kilo verdik” dedi.
 
ZAYIFLATAN KARABUĞDAY KÜRÜ FORMÜLÜ
Ka­ra­buğ­da­yı di­ri ka­la­cak şe­kil­de haş­la­yın. Son­ra el­ma­yı ka­buk­la­rıy­la ren­de­le­yin. Üze­ri­ne 1 sil­me çay ka­şı­ğı tar­çın ila­ve et­tik­ten son­ra ka­rı­şı­mı ka­ra­buğ­da­ya ek­le­yin. Sa­bah­la­rı tü­ke­tin.


Etiketler : derya baykal,baykal,zayıflamak,nasıl zayıflarım,diyet,haber,haberi,haberler,

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR