Siyaset:
Başbakan Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu ile fena dalga geçti
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Rize'de toplu açılış töreninde yaptığı konuşmasının son bölümünde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan kazandığı tazminatlarla ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

Kılıçdaroğlu'ndan daha çok para geleceğini dile getiren Başbakan Erdoğan, bundan sonra gelecek tazminatları ne yapacağını da açıkladı.

KILIÇDAROĞLU'NDAN DAHA FAZLA PARA KAZANDIĞIMDA "FAKİRİ SEVİNDİRELİM" DİYORUZ
"Her şey yargıda... CHP'nin Genel Başkanı'ndan 100 bine yakın tazminat kazandım şu ana kadar. Eski rakamla 100 milyar. Şimdi 100 bin... Biraz daha biriksin. Daha büyük rakamlara çıkacak. Fakiri Kılıçdaroğlu'ndan gelenlerle sevindirelim istiyoruz."

KILIÇDAROĞLU'NA TOKAT GİBİ CEVAP
"AK Parti'nin ilkelerinde etnik milliyetçilik yoktur, bizde dinsel milliyetçilik yoktur, bizde bölgesel milliyetçilik yoktur. Evet mi" diye sorup, kalabalıktan "evet" yanıtını aldıktan sonra, "Kılıçdaroğlu, biz 780 bin kilometrekarenin tamamında aynı şeyi söyleriz. Biz bir yerde başka, bir yerde başka olanlardan değiliz. Biz akşam başka sabah başka konuşanlardan değiliz. Biz yüreğimizin sesini duyarak konuşuruz. Çünkü fikrinin, düşüncesinin namusuna sahip olamayanlardan siyasetçi olmaz bunu böyle biliniz."

SENİ O MEYDANDA SALLANDIRIRLARDI
"Ey CHP 3 yaşındaki çocukların solgun yüzlerine bakabildiniz mi? Siz oralarda diktatör kelimesini söyleyebilir misin? Söylersen seni o meydanda sallandırırlar. Sen Türkiye'de bana diktatör diyeceksin. Özgürlükleri yaşayacaksın sonrada Türkiye'de özgürlük yok diyeceksin. Anamuhalefet partisinin sorumlularına soruyorum gazetelerde, televizyonlarda yeni doğmuş bebeklerin, 3 yaşında 5 yaşında o masum çocukların solgun yüzlerine bakabildiniz mi Destek verdiğiniz sırtını sıvazladığınız o zalimin insanlık dışı katliamıyla gururlandınız mı kendi ülkesinin başbakanını diktatörlükle itham edenler, kendi ülkesinin başbakanını dünyaya şikayet edenler, acaba sırtını sıvazladıkları Esed için diktatör sıfatını kullanabilecek cesarete sahipler mi?"

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Misafir Avatar
Özcan ERDIKLER 1 yıl önce

Sayın Başbakan muhalefet Partisi Genel başkanı Kemal KILIÇTAROGLU'ndan 100.000,-TL hakaret tazminatı kazanmış, Dogrudur helal olsun, Helal olsun derken, şu soruyu sormadan da geçemeyecegim, Neden her davada Sayın Başbakan haklı çıkıyor, veya acaba Çıkarılıyormu?

Ahmet Sever, Gül ile Geldim, Gül ile Gidiyorum
Ahmet Sever, 28 Ağustos Perşembe günü Köşk'te yapılacak devir-teslim töreninden önce Cumhurbaşkanlığı...

Haberi Oku