GÜNÜN MANŞETLERİ


Başbakan istifa etti mi? Recep Tayyip Erdoğan istifa edecek mi?

Başbakan istifa etti mi? Recep Tayyip Erdoğan istifa edecek mi?

02.06.2013 03:31:44

Türkiye karıştı olaylar durmak bilmiyor çok sayıda yaralı var. Recep Tayyip Erdoğan istifa edecek mi? Başbakan istifaya çağrılıyor. Ülke karıştı Ankara Kızılay , İstanbul Taksim hareketli dakikalar geçiriyor. Recep Tayyip Erdoğan istifa edecek mi? Başbakan istifa etti mi? Ayrıntılar haberevet.com'da. Recep Tayyip Erdoğan istifa etti mi?

Türkiye İç karışıklığa süürükleniyor... Eğer olaylar durmazsa iç savaş çıkabilir. Recep Tayyip Erdoğan istifası gündem de! Hükümet düşecek mi? Ankara'da Kızılay , İstanbul'da Taksim savaş alanına döndü. Recep Tayyip Erdoğan istifa edecek mi? haberevet.com'dan takip edebilirsiniz... 
 
Yaşanan olaylardan sonra hükümetin istifa etmesi yani başbakanın görevden gitmesi bekleniyor. Direnişçilerin eylemlerinde attığı sloganlarda hükümet istifa, Tayyip istifa, AKP istifa gibi söylemler ağırlıkta. 
 
48 saat süresince direnişçiler polisle olan mücadeleyi kazanırsa hükümetin istifa etmesi beklenir. Ancak polisin civar illerden hatta Antalya dahil bir çok yerden destek aldığı düşünülecek olursa, polisin direnişçiler karşısında güçlü olduğu da bir gerçek. 
 
Tayyip Erdoğan İstifa Ederse Ne Olur? 
 
Sürecin bu kısmı yeni hükümetin kurulması ve seçim dönemine girmekle açıklanabilir. Türkiye iç savaş oyunlarına gelmeyecek kadar deneyimli ve bilinçli bir halka sahip.


Etiketler : Recep Tayyip Erdoğan Türkiye Karışıklık Taksim İstanbul Ankara Kızılay haber haberi.

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR