Huzur Sokağı 37. Bölüm Fragmanı Sezon Finali İzle 31 Mayıs
Huzur Sokağı dizisi 37. bölüm fragmanı yayınlandı.Huzur Sokağı 37. bölümde neler oluyor? Huzur Sokağı'nada bu hafta Bila ile Feyza evleniyor. Huzur Sokağı sezon finali mi yapıyor. Huzur Sokağı 37. bölümde sezon finali.

Huzur Sokağı'nda Rezzan'ın kaçırıldığını öğrenen Bilal, Feyza'yla birlikte karakola giderken, evden iyi haber gelir: Rezzan eve dönmüştür. Feyza, bunu yapanların daha ileri gideceklerinden korkarak düğünlerini ertelemeyi istese de Bilal buna izin vermez.

Huzur Sokağı 37. Bölüm Fragmanı Sezon Finali İzle 31 Mayıs

Atv'de yayınlanan Huzur Sokağı dizisi sezon finali bölümüyle geliyor...

Necati'ye kaba davrandığını düşünen Şükran, ondan özür diler. Fakat yine de Bilal'e olan duygularına bir türlü engel olamamaktadır. Saadet ise, kızının Bilal yüzünden hayatını mahvettiğini düşünmektedir. Diğer taraftan; Rezzan'ın kaçırıldığını öğrenen Bilal, Feyza'yla birlikte karakola giderken, evden iyi haber gelir: Rezzan eve dönmüştür. Feyza, bunu yapanların daha ileri gideceklerinden korkarak düğünlerini ertelemeyi istese de Bilal buna izin vermez. Rezzan'ı kaçıran kişinin yakalanmasıyla evde herkes rahat bir nefes alır, ancak asıl tehlikeli olan kişi dışarıda serbest olarak dolaşmaktadır ve bu düğüne engel olmak için her şeyi göze almıştır. Bilal ve Feyza'nın düğünü, sadece kendilerinin değil, başkalarının da hayatında bir dönüm noktası olacaktır.

Huzur Sokağı 37. Bölümü ile sevenlerinin karşısına çıkıyor.

Yeni bölümde neler yaşanacak? Bilal için tehlike devam etmektedir. Kerim’i öldüren silahı taksiye koyan kişiyi öğrenebilecekler mi? Feyza’nın Bilal’in evinde kalmasına kızan Saadet Feyza’yı zor durumda bırakmak için her şeyi yapar. Selim ise Bilal ve Feyza’yı ayırmak için yeni bir plan yapar bu plan hiç beklenmedik biri dahil oluyor.

Huzur sokağı 37.bölümü ile 31 mayıs Cuma akşamı ATV ekranlarında.

Evlenmek için evden ayrılan Feyza ve Bilal amaçlarına ulaşabilecekler mi? Huzur Sokağı'nda bu hafta Bilal'in başına ne geliyor? Huzur Sokağı Bila ve fayza evleniyor mu?

Feyza ve Bilal’i neler bekliyor? Huzur Sokağı yeni bölümde heyecan dorukta. Yeni bölümde düğün telaşı var.

Huzur Sokağı sezon final bölümü ile 31 Mayıs Cuma akşamı ATV’de.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Uğur Dündar, Yılmaz Özdil'e çağrı
Son yazısı sansürlenen Hürriyet gazetesi yazarı Yılmaz Özdil'e, Sözcü'den gelen çağrıların son halkası...

Haberi Oku