Güncel:
Faruk Çelik'ten Emeklilikte Yaşa Takılanlar Grubuna Güzel Haber 2013
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik tartışılan Emeklilikte Yaşa Takılanlar sonusu hakkında yeni ve sevindirici bir açıklama yaptı. Bakan'dan yüreklere su serpen açıklama geldi. Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ile sürekli fikir ayrılığına düşen Çelik önemli açıklamalarda bulundu. 
 
 
 
Emeklilikte Yaşa Takılanlar eylemlerini sürdürüyor. Çalışma Bakanı Faruk Çelik'ten önemli açıklamalar geldi. Bakan Çelik, erken emeklilikle ilgili çalışmaların sürdüğünü söyledi. Dönemin koalisyon hükümetinin gece yarısı değişikliğiyle, vatandaşın emeklilik yaşının birden ileri attığını kaydeden Çelik, "Sıkıntıları dinledik. Çözümle ilgili önerilerin üzerinde bir mali projeksiyon çerçevesinde çalışalım. Çıkış yolu varsa paylaşırız, yoksa da yok deriz" şeklinde konuştu. Çelik, mali dengeleri bozacak bir yaklaşımda bulunamayacaklarını belirtti.
 
 
 
EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAR KONUSUNDA SONA GELİNDİ
 
Bakan Faruk Çelik, 4C'lilerin kadroya alınmaları çalışmasıyla ilgili olarak da, "Bu konuda sona yaklaştık. Personel rejimimizde yapılması gereken değişiklikler nedir, kararını yakında vereceğiz" dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Afşin'deki Korkunç Trafik Kazasında 1 Kişi...
Kahramanmaraş'ın Afşin ilçesinde iki otomobil kafa kafaya çarpıştı. Meydana gelen korkunç trafik kazasında...

Haberi Oku