GÜNÜN MANŞETLERİ


Faruk Çelik'ten Emeklilikte Yaşa Takılanlar Grubuna Güzel Haber 2013

Faruk Çelik'ten Emeklilikte Yaşa Takılanlar Grubuna Güzel Haber 2013

22.04.2013 11:28:28

Mehmet Şimşek ile Faruk Çelik arasındaki çelişki sürüyor. Emeklilikte Yaşa Takılanlar grubu gelen açıklamaları tüm dikkatiyle takip ediyor. Yaş mağdurları için Faruk Çelik'ten sevindirici açıklama geldi. Emeklilikte Yaşa Takılanlar'ın emekli edilmesi için çalışmaların sürdüğünü söyleyen Faruk Çelik, Emeklilikte Yaşa Takılanlar'ın yüzünü güldürdü

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik tartışılan Emeklilikte Yaşa Takılanlar sonusu hakkında yeni ve sevindirici bir açıklama yaptı. Bakan'dan yüreklere su serpen açıklama geldi. Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ile sürekli fikir ayrılığına düşen Çelik önemli açıklamalarda bulundu. 
 
 
 
Emeklilikte Yaşa Takılanlar eylemlerini sürdürüyor. Çalışma Bakanı Faruk Çelik'ten önemli açıklamalar geldi. Bakan Çelik, erken emeklilikle ilgili çalışmaların sürdüğünü söyledi. Dönemin koalisyon hükümetinin gece yarısı değişikliğiyle, vatandaşın emeklilik yaşının birden ileri attığını kaydeden Çelik, "Sıkıntıları dinledik. Çözümle ilgili önerilerin üzerinde bir mali projeksiyon çerçevesinde çalışalım. Çıkış yolu varsa paylaşırız, yoksa da yok deriz" şeklinde konuştu. Çelik, mali dengeleri bozacak bir yaklaşımda bulunamayacaklarını belirtti.
 
 
 
EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAR KONUSUNDA SONA GELİNDİ
 
Bakan Faruk Çelik, 4C'lilerin kadroya alınmaları çalışmasıyla ilgili olarak da, "Bu konuda sona yaklaştık. Personel rejimimizde yapılması gereken değişiklikler nedir, kararını yakında vereceğiz" dedi.


Etiketler : emeklilikte yaşa takılanlar, faruk çelik, mehmet şimşek

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR