Atalay Demirci'nin Yetenek Sizsiniz Gösterisi İzle Full - Yarı Final
Yetenek Sizsiniz'de cumartesi günü yarı finale kimler çıktı? TIKLA OKU 


Atalay Demirci Kimdir?
Yetenek Sizsiniz, ortalama 4.5 dakika sahnede kalınan bir yarışmadır. Kendisi sahnede tam 25 dakika kaldı. Acun Ilıcalı “Bu sene en etkilendiğim yarışmacı” dedi. Kendisine önce “Hayır” diyen Hülya Avşar’a kararını değiştirtti, kalem fırlattırdı! Atalay Demirci sadece ekrandakilerin değil jürinin bile kimyasını bozdu. Rakamlar yalan söylemez... Kaba bir reyting hesabıyla, o sahnedeyken 25 milyon kişi ekran başındaymış.
 
Bitmedi! Sadece acunn.com’da tıklanma sayısı birkaç günde 1 milyonu geçti. Acaba bu patlamayı nasıl kullanacak Atalay Demirci? Ekrandan çok güzel bir enerji veriyor. Sıcak, komplekssiz ama bir o kadar da sıradan. Bence bir komedyende, komik olması dışında aranan her şey var onda. “Nesi komik” diyenler olabilir. Kuzenlerinizi, halanızı, dayınızı güldürdükten sonra siz çıkın o jürinin ve seyircinin karşısına, komik olun bakalım! Neyse... Atalay Demirci’nin ilk röportajı bu. “İnşallah birinci olursam yine yaparız” diyor. Bence olmasa bile, o olmuş...
 
Nerede,  nasıl doğdunuz?
 
Ankara’nın Nallıhan İlçesi’nde, normal doğumla. Ankara’da yaşıyorum. I I Nasıl bir çocukluk geçirdiniz? Nispeten sıkıntılı...
 
Aa, neden?
 
Pek küçüklükten bahsetmek istemiyorum...
 
“Nasıl bir çocuktunuz” diye sorabilir miyim?
 
O olur... İnce, zayıf, durgun ama çok hareketli...
 
Küçükken de etrafınıza çocukları toplayıp güldürür müydünüz?
 
Ortaokuldan itibaren evet. Arkadaşlarım ve öğretmenlerimi eğlendirirdim. Aslında çok konuşmazdım ama ta şı ge di ği ne ko yun ca da çok gülerlerdi.
 
Anne, babanız sağ mı? Neredeler? Kardeşiniz var mı?
 
Babam ben 3 yaşındayken vefat etmiş. Annemle 35 sene sonra, yeni buluştuk. O hikâye şimdilik bende kalsın... Bir ağabeyim var Mersin’de, öğretmenlik yapıyor.
 
Peki okuyabildiniz mi?
 
Ticaret meslek lisesi mezunuyum, muhasebe bölümü ama hiç anlamam.
 
‘NO PANİC:)’
 
Çevrenizden ne tepkiler geldi yarışmadan sonra? Hayatınız değişmeye başladı mı?
 
Vallahi bir anda değişti ama yıllardır hayatımı sahneye çıkıp gösteri yaparak kazanıyorum. Tepkiler çok olumlu. Tabii tavrı değişenler de var, eskisi gibi olanlar da... Açıkçası çok önemsemiyorum. Önemli olan benim tavırlarımın değişmemesi.
 
Gösterinin ne kadarı doğaçlama, ne kadarı çalışılmıştı?
 
Doğaçlamalar zaten hissedildi. Hikâyeler benim yıllardır anlattıklarım. Bu arada nisan ayına yeni gösteri yazıyorum; no panic:)
 
Acun Ilıcalı sizin için “Finale çıkabilir” dedi. Bundan sonra Yetenek Sizsiniz’ in götürdüğü yolda mı iler leyeceksiniz yoksa bir B planı var mı?
 
Kısmetse, bu turu da geçersem, 3 defa daha ekrana bu programda çıkarım ve inşallah finale kadar yürürüm. Sonrasına halk karar verecek. Kazanırsam çok güzel olur. Açıkçası şimdiden plan yapmıyorum. Gelişmelere göre hareket edeceğim.
 
Hülya Avşar’la da gösteri içinde gösteri yaşattınız. Önce “Hayır” dedi, sonra neden döndü? “Başlarda kötüydün” dediğinde haklı mıydı?
 
Kötü değildim ama Metin Şentürk esprileri çok yapıldığından oraya takılmış, söyledi sonradan.
 
Acele mi etti?
 
Evet bence öyle çünkü bu iş için bir süreye ihtiyaç var. Dünyanın en zor işlerinden biri seyirciyi espri yaparak kazanmak.
 
Neden kalem attığını da söyledi mi?
 
Sevgisini göstermiş. Ben de onu seviyorum ve bir dahaki turda ilginç bir şekilde göstereceğim sevgimi kendisine; sürpriz olsun...

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Uğur Dündar, Yılmaz Özdil'e çağrı
Son yazısı sansürlenen Hürriyet gazetesi yazarı Yılmaz Özdil'e, Sözcü'den gelen çağrıların son halkası...

Haberi Oku