GÜNÜN MANŞETLERİ


Nur Cennet Uçar O Ses Türkiye'ye Geri Döndü Video İzle

Nur Cennet Uçar O Ses Türkiye'ye Geri Döndü Video İzle

25.12.2012 09:55:25

Geçen ay katıldığı O Ses Türkiye yarışmasından kovulan Nur Cennet geri döndü. Nur Cennet Uçar katıldığı yarışmada jüriye saygısızlık yaptığı için Acun Ilıcalı tarafından kovulmuştu. Kovulan Nur Cennet Uçar tekrar O Ses Türkiye yarılmasına geldi. İşte o görüntüler.

NUR CENNET ÖNCE KOVULDU SONRA GELDİ
Yarışmada performansını sergiledikten sonra söylediği sözler ile jüriden ve Acun Ilıcalı’dan tepki alan Nur Cennet yarışmadan diskalifiye edilmişti.
 
Nur Cennet o günden itibaren hakkında yazılan haberlerden dolayı yanlış anlaşıldığını dile getirmek için Acun Ilıcalı’dan ricada bulunarak yayına çıkmak istedi.
 
Acun Ilıcalı bu isteği geri çevirmedi, Nur Cennet’e kendini ifade etmesi için bir şans verdi.
 
Elenen yarışmacının konuşmasının ardından Acun Ilıcalı da kendi düşüncelerini dile getirerek yarışmacıya bir sonraki sezonda yarışmaya tekrar katılabilme fırsatı sundu.

"HATA YAPTIĞIMI ANLADIM"
Yarışmadan sonra kendisine ve ailesine karşı ağır sözler söylendiği için buraya gelip özür dilemek istediğini belirten Nur Cennet Uçar "Her insanın frekans hatalarına düştüğü olmuştur, görüntüyü tekrar izlediğimde hata yaptığımı fark ettim. Ancak kötü niyetli değildim, o gün dediğim gibi bir yanlış anlaşılma oldu" dedi.
Etiketler : Nur Cennet Uçar O Ses Türkiye

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN

Bu yazıya yapılan yorumlar

VİDEO GALERİ


SİTE YAZARLARI

FOTO GALERİ

ALINTI YAZARLAR