Magazin:
Nagihan Kaşıkçı kimdir?

Nagehan Kaşıkçı doğum tarihi 1990’dır. Nagehan Kaşıkçı İstanbul ilimizde dünyaya gelmiştir. Nagehan Kaşıkçı magazin dünyasında sıkça görülen bir kişi olmadığından dolayı bu güne kadar kendisi hakkında detaylı bilgilere yer verilmemiştir. Nagehan Kaşıkçı 12.12.2012 tarihinde Necati şaşmaz beyle evlenmiştir. Nagehan Kaşıkçı Ömer Lütfi Mete’nin yeğenidir. 

Ömer Lütfi Mete Kurtlar Vadisinde senaryosuna katkı sağlamış ve dizide yapımcılık yapmıştır. Nagehan Kaşıkçı magazin dünyasında sıkça raslanan bir isim olmadığı için hakkında çok az bilgi bulunmaktadır.

NECATİ ŞAŞMAZ ÖNCE BESMELE ÇEKTİ

Az sayıdaki davetlinin katıldığı nikah töreninde, Nagehan Kaşıkçı'nın son derece şık ve sade bir gelinlik giydi.

Vadi ekibinin siyah takım elbiselerle katıldığı nikah töreninde Necati Şaşmaz, nikahı kıyan Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara'nın sorusuna 'EVET' demeden önce Besmele çekti. Nikahtan sonra mutluluğunu yakınlarıyla paylaşan Şaşmaz, annesinin elini 3 defa öptü.

GÖRÜCÜ USÜLÜ İLE EVLENDİLER... BALAYI MALDİVLER'DE...

Necati Şaşmaz ile Nagehan Kaşıkçı'nın görücü usülüyle evlendikleri öğrenildi. Çift, balayı için Maldivler'e gidecek ve dönüşlerinde İstanbul Beylerbeyi'ndeki evlerinde yaşayacaklar.Anahtar Kelimeler
Nagihan Kaşıkçı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Misafir Avatar
6 ay önce

Kerkükluler adına mutluluklar dileriz

Misafir Avatar
büşra 2 yıl önce

mutluklar dileriz

Misafir Avatar
burak 2 yıl önce

ALLAH Mutlu mesut eder inş necati abimiz bu sefer yaşlılardan izin aldımı bunun içinde bedel ödemesin kaldıramayız vallahi :)

Pascal Nouma dayak mı yedi?
Eski futbolcu Pascal Nouma ağzı burnu kanlar içindeki fotoğrafını sosyal paylaşım sitesinden paylaştı....

Haberi Oku