Magazin:
Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ'un Şok Sözleri Hakkında Konuştu

Tamer Karadağlı, rol arkadaşı Pınar Altuğ’un açıklamalarından yola çıkarak ‘Biz ne tarafa gidersek tokat yiyoruz’ dedi. Ünlü oyuncu ayrıca oyunu AK Parti'ye vermediğini de söyledi.

Pınar Altuğ'un bir televizyon kanalında yaptığı türban çıkışı oldukça konuşulmuştu. Ünlü oyuncu özellikle sosyal medyada tepki çekmiş ve eleştiri oklarının hedefi olmuştu. İşte Pınar Altuğ ile aynı dizide rol alan Tamer Karadağlı, sözleriyle geçen haftaya damga vuran rol arkadaşı ve onun açıklamalarıyla ilgili konuştu.

'NE TARAFA GİTSEK TOKAT YİYORUZ'

Yeri geldiğinde sanatçılara 'Sen oyuncusun sadece işini yap ' dendiğini yeri geldiğinde ise 'Sanatçılar toplumun ayasıdır. Sizin önden gitmeniz gerekir' dendiğini belirten Karadağlı, ‘Biz ne tarafa gidersek tokat yiyoruz’ dedi.

'OYUMU AK PARTİ 'YE VERMEDİM '

Kendi görüşünü ifade etme anlamında 'Apolitik bir insan olmam mümkün değil' diyen Karadağlı, 'Türkiye'de politikanın içinde olmamak mümkün değil' ifadelerini kullandı. Program sunucusu Cengiz Semercioğlu'nun, Halil Ergün'ün 'Oyumu AK Parti 'ye verdim' sözlerinden sonra sosyal medyada linç edildiğini söylemesi üzerine ise 'AK Parti 'ye oy vermek suç mu?' diyen Karadağlı, oyunu AK Parti 'ye vermediğini de kaydetti.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Mustafa Sandal çok sinirlendi !
Emina Sandal'ın klibini sansürleyen Mustafa Sandan klibi neden sansürledi,Mustafa Sandal eşinin çektiği...

Haberi Oku