Siyaset:
Oğuz Kaan Salıcı kimdir? Kemal Kılıçdaroğlu istifasını istedi!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı’nın istifasını istedi. Salıcı, Taksim’deki 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı töreni sırasında askerlere "Sizin korumanız gereken cumhuriyete biz sahip çıkıyoruz" demişti.
KEMAL KILIÇDAROĞLU İSTİFASINI İSTEDİ
Oğuz Kaan Salıcı'nın istifası istendi...
Oğuz Kaan Salıcı Kimdir?

Oğuz Kaan Salıcı istifa etti mi?
Oğuz Kaan Salıcı CHP İstanbul İl Başkanı seçildi..Oğuz Kaan Salıcı Kimdir?1972 Gaziantep doğumlu. Boğa
ziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu. 1990 yılında Demokrasi İçin Gençlik Platformu ve 1994 yılında Sosyal Demokrasi Vakfı kurucusu. İngilizce biliyor.Kılıçdaroğlu ile Gürsel tekin‘nde arasını açan adam olarakta bilinmektedir.Sonuç olarak Kılıçdaroğlunun desteklediği aday İstanbul İl Başkanı oldu.

CHP’den askere sitem
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Taksim Cumhuriyet Anıtı’na çelenk konulmasıyla başladı. Resmi törenin ardından CHP, DSP ve İşçi Partililer anıta çelenk koydu. CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı çelenkle anıta ilerlerken tören alanında bulunan askerlere, “Sizin korumanız gereken Cumhuriyet’e biz sahip çıkıyoruz” diye seslendi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Misafir Avatar
mehmet 2 yıl önce

Sayın ist başkanımızı tebrik ediyorum CHP yiyeniden dirilttiği için istifa etmesi gereken kılçtaroğlu ve onun gibi düşünen lerdir ve baykal gibi biz vatandaş olarak salıcı gibi temsilciler istiyoruz kıvıran siyasetçiler değil saygılarımla iyi çalışmalar dilerim.

Oğuzhan Koç iddialara bakın nasıl cevap verdi
Çok Güzel Hareketler Bunlar programıyla ünlenerek daha sonra bir çok dizi, film ve reklam projesinde yer...

Haberi Oku