Magazin:
Nejat Uygur Öldü Mü ? 18 kasım 2013
Tiyatro ve dizi sinema oyuncusu Nejat Uygur hayatını kaybetti. Nejat Uygur'un ölüm sebebi ne. Ekranların en çok takip edilen ve zamanın en iyi tiyatro oyuncularından olan Nejat Uygur hayatını kaybetti. Uzun zamandır hastanede tedavi altında olan başrılı sanatçı hayatını kaybetti. SEvenleri hastaneye akın ettiler. Nejat Uygur ölüm sebebi ne? İşte ayrıntılar haberevet.com adresinbde.


Nejat Uygur öldü.. Doktorların her an her şeye hazır olun lafı Uygur ailesini ve Türkiye'yi yasa boğdu. Ve Nejat Uygur hayatını kaybetti. Türkiye'den büyük bir yıdlz daha kaydı. Nejat Uygur'u bundan sonra eserleri ve mükemmel tiyatro oyuncları ile hatırlayacağız. Nejat Uygur öldü neden öldü kimdir? Nejat Uygur'un ölümü Türkiye'yi derinden sarstı. ÜNlü tiyatro oyuncusu Nejat Uygur hayatını kaybetti. Uzun zamandır aylardır hastanede tedavi altında olan Nejat Uygur'un ölüm haberi biraz önce verildi. Nejat Uygur'un hayatını kaybetmesi Türkiye'de büyük etki yarattı. Nejat Uygur neden öldü sebebi ne. İşte ayrıntılar haberevet.com adresinde.Türkiye’nin en çok sevilen Tiyatro oyuncularından Nejat Uygur hayatını kaybetti. Uzun zamandır tedavi altında olan Nejat Uygur’un ölümü adetya `şok etkisi yarattı. Doktorlar daha önceleri her şeye hazır olmaları gerektikleini açıklamıştı ve acı haber geldi. Nejat Uygu hayatını kaybetti. Herkesi güldüre bile güldürürken düşündüren bir yapıya sahip olan ünlü tiyatro oyuncusu  Nejat Uygur öldü mü? İşte son dakika Nejat Uygur hayatını kaybetti. Herkes yasta, yakınları ve sevenleri hastaneye akın etmiş durumda. Nejat Uygur’un ölümü sanat dünyasında şok etkisi yarattı. Nejat Uygur hayatını kaybetti. Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Nejat Uygur, rahatsızlığı sebebiyle Medistate Kavacık Hastanesi'ne kaldırılmıştı. Tedavi gördüğü hastaneden gelen bilgi doğrultusunda Nejat Uygur'un hayatını kaybettiği öğrenildi.Türk tiyatrosunun ünlü ismi Nejat Uygur hayatını kaybetti. Uygur, 10 Eylül 2007'de beyin damarlarında oluşan bir tıkanıklık nedeniyle vücudun sol tarafında kısmî felç geçirmiştir. Sağlık durumuna ilişkin yapılan basın toplantısında Uygur'un sol kolunu hareket ettiremediği, yüzünde kayma olduğu, bacağında biraz hareket olduğu, konuşmasının ise düzgün olduğu ifade edilmişti. Az önce ünlü tiyatrocunun vefat ettiği haberi basına duyuruldu

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Misafir Avatar
neslihan 2 yıl önce

çok geçmiş olsun yaradandan acil şifalar diliyoruz ve bir an önce sağlığınıza kavuşmanızı istiyoruz sizin yerinizi kimse tutamaz saygılar.

Misafir Avatar
yusuf çorum 2 yıl önce

Bugün aklıma geldi. Gelmiş geçmiş büyük tiyatrocu çok değerli bir usta Allah cc. şifalık versin

Misafir Avatar
bilgehan betu temiz 2 yıl önce

allah acil şifa versin nejat dede..

Ayaz ve Öykü'nün öpüşme sahnesi.. Kiraz...
Kiraz Mevsimi yeni bölümü ile bir kez daha izleyenleri ekranlara topladı. Ayaz ve Öykü beklenen öpüşmeyi...

Haberi Oku