Siyaset:
CHP Aydın Mitingi
Kılıçdaroğlu’nun Aydın’da yaptığı miting konuşmasından satır başları;

Tariş’i Ege’de güçlü kılacagız. Fiskobirlik’i Karadeniz’de, Çaykur’u Rize’de güçlü kılacağız. Çünkü halkın partisi emekten, alınterinden yana bir partidir. Çünkü biz cebimizi değil, halkı düşüneceğiz. Siyasetçinin değil, halkın zengin olmasını düşüneceğiz.Biz devlet mitingi yapmıyoruz onu AKP yapıyor. Bütün resmi araçları, belediye araçları bedava götürüyorlar. Memurları mitinglere gitmeye zorluyorlar.Nevşehir valiliği özel kalem yayınlamış; resmi plakalı araçları tahsis edeceksiniz, plakaları sökecek sivil plaka takacak recep beyin mitingine göndereceksiniz demiş.Ne yaparlarsa yapsınlar CHP’nin oyları yükseliyor. Tanık istiyorlarsa Aydın Meydanı’na baksınlar.Çiftçimize mazotu litresi 1,5TL’den vereceğiz ve çiftçilerimizin elektrik borçlarını sileceğiz.Türkiye 12 Haziran’da Aydın ile gurur duyacak.Biz devlet mitingi yapmıyoruz, Belediye otobüsleri bedava oluyor, memurları zorla mitinge götürüyorlar,yandaşlar o gün iş yerlerini kapatıyorlar işçileri zorla götürüyorlar. Bakın Bir belge var Nevşehir Valisi talimat veriyor resmi araçlar tahsil edilecek AKP mitingi için.

Ne yaparlarsa yapsınlar CHP yükseliyor tanık istiyorlarsa Aydın Meydanı’na baksınlar.Size hakareti görev bilen Recep Tayyip Erdoğan’a 12 Haziran’da gereken dersi verin.

Zonguldak Üniversitesi o daha siyasete girmeden kurulmasına rağmen ben kurdum diyor dili varsa 1453′te de biz vardık diyecek.

Peygamberimizin karikatürleri yapıldı ve çıkıp dedi ki ben gereken cevabı vereceğim ve Rassmusen’i seçilmesini engelleyeceğim dedi fakat gidip seçti. Sizin duygularınızı sömürdüler.

9 Milyon emeklinin 9 Milyonunda oyunu istiyorum.Oyunuzu verin ve onurlu bir yaşama hakkına kavuşun.İntibak yasanız çıkarılacak ve sizlere milli gelir artışından pay verilecek.Umudumuz Gençler, Geleceğimiz Olan Gençler;Size Türkiye’yi teslim edeceğiz. Yurt Sorununuzu en geç 2 yıl içerisinde çözeceğiz.

Askerlik süresini önce 9 aya sonra 6 aya indireceğiz.Biz bunu söylediğimizde Recep Bey çıkıp memleketi kim savunacak dedi. Senin oğlun 21 Gün Burdur’da askerlik yaparken hiç aklına geldi mi memleket savunması.

2-B arazilerini orman köylüsüne ücretsiz vereceğiz.Toprak İşleyenin Su Kullananındır demişti Rahmetli Ecevit biz de bunu gerçekleştireceğiz.”Angusu da getiren, ithal kurbanlık koyunda getiren üreticiyi de perişan eden Recep Bey’dir.

Taşeronluk Kölesine son vereceğiz. Biz demokrasiden, özgürlükten, insan haklarından, örgütlü ve güçlü toplumdan yanayız.Aile Sigortası ile yoksulluğu tarihe gömeceğiz.

Aydın’da ‘Halkın İktidarı’nı kurdunuz. Sizin çocuğunuz, evladınız Özlem Çerçioğlu’na yetki verdiniz.Efeler Diyarından sesleniyorum Recep Bey kendini yetersiz görüyorsan bakanlar kurulunu al gel ben tek olacağım.Efeler Meydanı burada gel buraya burada hesaplaşalım.

Cumhuriyet’i kuranlar, alın teri dökenlere, şehitlerimize şükran borcumuz var.

Hepinize en içten sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum. Var Olun Sağ Olun.

Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Emine Erdoğan kimdir? Emine Erdoğan kaç yaşında?...
Emine Erdoğan kimdir? Başbakan Erdoğan'ın resmi olmayan sonuçlara göre Cumhurbaşkanı seçilmesinin ardından...

Haberi Oku