Asker Diyarbakır'da çatışmaya girdi

Diyarbakır'ın merkez Sur İlçesi'nde PKK'nın gençlik yapılanması Yurtsever Devrimci Gençlik Hareketi (YDG-H) üyelerinin cadde ve sokaklara kazdığı hendekleri kapatıp, barikatları kaldırmaya giden polis ekiplerine teröristlerin ateş açması üzerine çatışma çıktı. Mahalle aralarında güvenlik güçleriyle teröristler arasında çatışmalar devam ederken, helikopterler uçuş yaptı.

Daha önce sokağa çıkma yasaklarının getirildiği merkez Sur İlçesi'nin birçok mahallesinde YDG-H'liler güvenlik güçlerinin girişlerini engellemek için hendekler kazıp, barikatlar kurdu. Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü ekipleri kazılan hendekleri kapatıp, barikatları kaldırmak için mahallelere zırhlı araçlar ve kepçelerle operasyon düzenledi. Özel harekat polisleri ile helikopterin de havadan destek verdiği operasyonda, PKK'lılarpolis ekiplerine ateş açtı. Açılan ateşlere polisinde karşılık vermesi üzerine çatışma çıktı.

 

Anahtar Kelimeler
ilk Montessori Eğitimini Özel Çağ Okulları veriyor">a class="> O kurumlar -->
ilk Montessori Eğitimini Özel Çağ Okulları veriyor">_dep:/_emyapmre_itaau_huma class="btn" hrGalatasaray...
ilk Montessori Eğitimini Özel Çağ Okulları veriyor">
hr4329berevet.com/istABDm/images/hfi cl /thumc="ma! Suçu Rus"hkrikÇinm/imagdan thelikte
ilk Montessori Eğitimini Özel Çağ Okulları veriyor">_hr43290_224erc="http://wABDm/images/hfi cl /thumc="ma! Suçu Rus"hkrikÇinm/imagdan theliktalt="İşte TaTarihABDm/images/hfi cl /thumc="ma! Suçu Rus"hkrikÇinm/imagdbul Fotoğraflarcon white googlohtmyla apa class="btn"> O kurumarihi Savarona...a class="b <-alt"> Facebook'ta Paylaşclass="btn" hrGalatasarayas
37 bin öapa class=">
un> un un_ un un

le,
İşte Fenerbahçe-Galatasaray>
2ig08Yorum tab">
İşte Tarihi Saverbahçe-Galatasaraybottast>

le,
İşte Fenerbahçe-Galatasaray>
1626Yorum tab">
Dm tab"> os "5 Gazela Manşt, barn "5 iv cl> y