Bank Asya'da 4 haftanın programı
Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, Bank Asya 1. Lig'de 6, 7, 8 ve 9. hafta maçlarının programı şöyle:

6. Hafta:

14 Ekim Cuma:

20.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Sakaryaspor (Kamil Ocak)

15 Ekim Cumartesi:

13.30 Kayseri Erciyesspor-Çaykur Rizespor (Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Saha)

16.00 Bucaspor-Denizlispor (Yeni Bucaspor)

19.00 Adanaspor-Akhisar Belediyespor (Adana 5 Ocak)

16 Ekim Pazar:

13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Karşıyaka (Tavşanlı Ada)

16.00 Kasımpaşa-İstanbul Güngörenspor (Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Elazığspor-Giresunspor (Elazığ Atatürk)

16.00 Konyaspor-Kartalspor (Büyükşehir Belediye Atatürk)

19.00 Göztepe-Boluspor (Atatürk)

7. Hafta:

19 Ekim Çarşamba:

13.30 İstanbul Güngörenspor-Kayseri Erciyesspor (Mimar Yahya Baş)

13.30 Akhisar Belediyespor-Göztepe (Akhisar Belediye)

17.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Adanaspor (Kamil Ocak)

17.45 Sakaryaspor-Kartalspor (Sakarya Atatürk)

20.00 Denizlispor-Konyaspor (Denizli Atatürk)

20 Ekim Perşembe:

13.30 Giresunspor-Kasımpaşa (Giresun Atatürk)

13.30 Boluspor-Elazığspor (Bolu Atatürk)

17.45 Karşıyaka-Bucaspor (Altay Alsancak)

20.00 Çaykur Rizespor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Yeni Rize Þehir)

8. Hafta:

22 Ekim Cumartesi:

13.30 Kartalspor-Denizlispor (Kartal İlçe)

19.00 Göztepe-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Atatürk)

23 Ekim Pazar:

13.30 Adanaspor-Sakaryaspor (Adana 5 Ocak)

13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-İstanbul Güngörenspor (Tavşanlı Ada)

13.30 Elazığspor-Akhisar Belediyespor (Elazığ Atatürk)

16.00 Konyaspor-Karşıyaka (Büyükşehir Belediye Atatürk)

19.00 Bucaspor-Çaykur Rizespor (Yeni Buca Stadı)

24 Ekim Pazartesi:

13.30 Kayseri Erciyesspor-Giresunspor (Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Saha)

20.00 Kasımpaşa-Boluspor (Recep Tayyip Erdoğan)

9. Hafta:

29 Ekim Cumartesi:

13.30 Boluspor-Kayseri Erciyesspor (Bolu Atatürk)

16.00 Karşıyaka-Kartalspor (Altay Alsancak)

19.00 Sakaryaspor-Denizlispor (Sakarya Atatürk)

30 Ekim Pazar:

13.30 Çaykur Rizespor-Konyaspor (Yeni Rize Þehir)

13.30 Akhisar Belediyespor-Kasımpaşa (Akhisar Belediye)

13.30 Giresunspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Giresun Atatürk)

13.30 İstanbul Güngörenspor-Bucaspor (Mimar Yahya Baş)

16.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Elazığspor (Kamil Ocak)

19.00 Adanaspor-Göztepe (Adana 5 Ocak)
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner118

banner113

Samuel Eto'o aldığı teklifi açıkladı!
Konyaspor ile yollarını ayrılan Samuel Eto'o, Fransa'dan teklifler aldığını ve iki sezon daha...

Haberi Oku