Magazin:
İbrahim Tatlıses canlı yayında ilk kez şarkı söyledi! VİDEO İZLE
İbrahim Tatlıses Sibel Can'ın konuk olduğu Saba Tümer'le Bugun programına telefonla bağlandı ve gözyaşlarına engel olamadı..

İbrahim Tatlıses telefonu kapatmadan önce vurulduktan sonra ilk kez canlı yayında şarkı söyledi.. Tatlıses, Kazım Koyuncu'nun "Hayde" isimli şarkısını söyledi..

İbrahim Tatlıses, 'Mucize' adlı yeni albümü ile müzikseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Uğradığı silahlı saldırı sonucu uzun süre müzikten ayrı kalan İbrahim Tatlıses, 'Mucize' adlı yeni albümü ile müzikseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Poll Production By Polat Yağcı'nın yapımcılığında 'Mucize' adını verdiği albümünün şarkı seçimleri için okumalara başlayan İbrahim Tatlıses, mutluluğunu eşi Ayşegül Yıldız Tatlıses, prodüktörü Polat Yağcı, menajeri Eyüp Kanat ve ekibiyle pasta keserek kutladı.

"Allah'ın bana yaşattığı bu mucizeyi ben de sevenlerimle paylaşmak için gün sayıyorum." diyen Tatlıses, şu anda tüm motivasyonunun bu albüm olduğunu ve dinleyicilerinin beklediğine değecek bir albüm yaptıklarını söyledi.

Prodüktör Polat Yağcı ise, albümün 12 parçadan oluşacağını belirterek, Tatlıses'in moralinin çok iyi olduğunu ve yeni albümünde üç bestesiyle de yer alacağını dile getirdi. 'Mucize' Tatlıses'in 43. albümü olacak.


İBRAHİM TATLISES’İN “ÖFKE” KUSTUÐU VE “İYİLEÞİNCE GÖRÜRLER” DEDİÐİ “KİÞİLER” KİM?.. MAHSUN KIRMIZIGÜL MÜ NİHAT DOÐAN MI?..

BİLİNDİÐİ GİBİ İBO’NUN BU İKİ İSİMLE YIZDIZI BİR TÜRLÜ BARIÞMIYOR!.. SON DÖNEMDE, MAHSUN KIRMIZIGÜL, ADETA İBRAHİM TATLISES’İN BİR DÖNEM YAÞADIÐI YOLLARDAN GİDİP, ÞİMDİ “YÖNETMEN” OLARAK DA ÇOK ÖNEMLİ FİLM VE DİZİLERE İMZA ATMAYA BAÞLADI!.. ANCAK KIRMIZIGÜL, HASTANEDE İBO’YU ZİYARET EDENLER ARASINDAYDI!.. DİÐER AKLA GELEN İSİM NİHAT DOÐAN’SA HASTANEYE BİLE GİTMEMİÞTİ!.. ANCAK BİR DÖNEM YAÞADIÐI “İBO AMBARGOSU”NU KIRIP, YAPTIÐI AÇIKLAMALARLA OLAY ÜSTÜNE OLAY YARATMAYI BAÞARDI.

İbrahim Tatlıses’in canlı yayındaki açıklamalarında en çok dikkat çeken, öfke dolu olmasıydı.

İşte ilk akla gelen iki isimle ilgili bilgiler “başlıkta” yer alıyor.

Ve bu konuyu da ilk Erol Köse gündeme taşımış ve Twitter’a şöyle yazmıştı:


“TATLISES DEV BİR SES AMA STRATEJİ SIFIR. BİR BAKARSIN BEMBEYAZ SAÇLARIYLA DEDE GİBİ POZ VERİR, SONRA LACİVERT SAÇ YAPAR, ÞİMDİ DE SIFIR STRATEJİYLE CANLI YAYINLARA TELEFONLA BAÐLANIYOR.”

“İYİLEÞİR İYİLEÞMEZ DOSTLUK YAPMAYANLARI İFÞA EDİCEM MAHFEDİCEM DİYOR... YİNE O ESKİ ÖFKELİ SİNİRLİ İBO’YA DÖNÜÞÜYOR… KİN KUSUYOR AÐLIYOR. İNSAN ÖNCE BASIN TOPLANTISI İLE DUACISI OLAN HALKA TEÞEKKÜR EDER BİLGİLENDİRİR SONRA DA TLF BAÐLANIR…”

“STRATEJİ-GİZEM SIFIR YİNE HATA ÜSTÜNE HATA YAPIYOR YİNE ÖTEKİLEÞTİRMELER YAPIYOR YİNE KREDİSİNİ SABAH PROGRAMINDA FUTURSUZCA HARCIYOR... YİNE HERÞEYİ BİLEN KİBİRLİ ADAMI OYNUYOR...”

“YİNE HALKA OLAN VEFA BORCUNA TEÞEKKÜR ETMEDEN LAGA LUGA ALAKASIZCA SOHBETLİYOR. OYSA İLK BAÐLANTI PRIME TIME OLMALIYDI TURKİYE KİTLENMELİYDİ.”

“YAZIK YİNE DERS ALMADAN YÜRÜYOR… EKİBİNİ TAKMIYOR VE ORTAYA KARIÞIK TEHDİTLER SAVURUP HERKESİ KÜÇÜMSÜYOR DİNLEMEM ÞARKICI VS DİYOR.”

“TATLISES ÖNEMLİ BİR SES AMA STRATEJİK HATALAR DEVAM. AYNI AGRESİFLİKTE TV’YE BAÐLANDI. SEZEN DAHİL AJDA DAHİL KİMSEYİ DİNLEMEM DEMESİ AYIP BENCE.”

“BİZ KENDİSİNİ SEVDİÐİMİZDEN YILLARCA ÞAKÞAKÇI OLMADIK VE BAÞARILI OLDU… AMA AYNI HATALARLA DEVAM ETTİÐİNİ GÖRÜNCE UMUDUM AZALDI.”

“YAHU ARTIK KAVGA ETME ONLA BUNLA..İÞİNE BAK BE ABİCİM SAÐLIÐINA BAK... TVDEN “HERKESE GÜNÜNÜ GÖSTERECEÐİM VS” EDASINDAKİ LAFLAR DA NE OLUYOR.”

“UMARIZ İYİLEÞİR AMA SANIRIM MUHAKEME KABİLİYETİ BOZUK VE ANİ EVLİLİÐİ DE BUNA DELALET. SIRASI MIYDI?.. NEYSE, BİZE NE DEMEK KOLAY. ÞAKÞAKÇI DEÐİLİZ.”Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Şahan boşuna yapmadı o şarkıyı...
İrem Derici son zamanların en çok dinlenilen ismi oldu. Kalbimin Tek Sahibi dedi herkesi kendine hayran bıraktı....

Haberi Oku