Magazin:
Karadayı 68.bölüm fragmanı izle 21 Nisan yeni bölüm fragmanı izle .. Karadayı 67.bölüm izle tek parça FULL hd izle
Mahir ve Feride nasıl evlenecek? Karadayı'da heyecan içinde bu bölüm bekleniyordu ama ne yazık ki yine Mahir ve Feride kavuşamadı. Allah'ın emri diye gittikleri kapıdan elleri boş döndü Kara ailesi. Feride bu kez babasına nasıl karşı koyacak? Karadayı 68.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Karadayı yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberevet.com farkıyla sitemizde yerini alacak..18.04.2014


Karadayı son bölümde büyük heyecan vardı. Karadayı her pazartesi olduğu gibi kemikleşen bir seyirci kitlesi var ve Karadayı'yı ne olursa olsun kaçırmıyor. Ama bu durum haricinde Karadayı son bölümü kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için linkimiz haberevet.com farkıyla sitemizde yerini aldı. 18.04.2014

KARADAYI SON BÖLÜM İZLE


Kimin kime denk olduğunu, ama onun hangi harçla yoğrulduğunu kimse bilemez! Senin ardına düşen gölgen büyüktür; benim yüreğim…


Nazif Kara'nın masumiyetini ispatlamak için canını ortaya koyan Mahir, babasına, ailesine sevdasına verdiği sözü tutmuş, geç de olsa adaletin yerine gelmesini sağlamıştır. Sırtından aldığı yara zerre kadar umurunda olmayan Mahir'in artık tek düşüncesi müjdeli haberi babasına ulaştırabilmektedir. Aylardır hasretle umutla beklediği bu anı babasının gözlerinin içine bakarak yaşamak istemektedir. Mahir için endişelenen Feride ona engel olamaz ve birlikte hapishaneye giderler. Nazif Kara güzel haberi oğlu ve Feride'den alır. Özgürlüğüne kavuşacak olan Nazif Kara'nın mutluluğunun tamamlanması için Feride ve Mahir'in de kavuşması gerekmektedir. İlk adım atılacak ve Feride babasından istenecektir. Vuslata erme sırası Mahir ve Feride'ye gelmiştir.

Babasının kurtulduğu haberini alan Orhan hapiste tebrikleri kabul eder. Orhan'ın Seyis'le işbirliğinden habersiz olan Yılan Berdan Orhan'ı ziyarete gider. Birkaç hafta sonra özgürlüğüne kavuşur kavuşmaz onu öldüreceğini söyler. Orhan restini görür. Yılan ve Orhan arasındaki kan davası büyümektedir.

Necdet'i kaybetmek istemeyen Ayten içini kemiren şüpheye rağmen olayı büyütmeme kararı alır. Necdet'ten özür diler ve barışırlar. Yuvasına sahip çıkmayı seçen Ayten'i günün sonunda bambaşka bir sürpriz beklemektedir.

Mehmet Saim Turgut'un yerine geçmesi için Necdet'i seçmiştir. Her ikisi de bu ortaklıktan memnundur. Yakın zamanda yapılacak büyük bir silah sevkiyatı için anlaşmaya varırlar. Ama bu sevkiyatı bekleyen başka biri daha vardır.  Karadayı 68.bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yerini alacaktır.


KARADAYI 66.BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Mahir ve Feride ifadeyi, delili aldıklarını düşündükleri anda büyük bir sürprizle karşılaşırlar. Çantayı açtıklarında Sinan'ın onlara yeni bir oyun oynadığını anlarlar. Arabasıyla hızla uzaklaşan Sinan'ı yakalamak ve Nazif Kara'yı özgürlüğüne kavuşturacak delile ulaşmak zorundadırlar. Bu dakikadan itibaren Mahir ve Sinan arasında amansız bir mücadele başlar. Sinan Feride'yi elde edebilmek için her şeyi göze almıştır ama babası ve sevdası uğruna ölümü göze alan Mahir'le mücadele etmenin hiç de kolay olmadığını yaşayarak anlayacaktır.

İdam kararı meclis tarafından onaylanan Nazif için hapishanede infaz hazırlıkları yapılmaya başlar. Hazırlıkları büyük bir metanetle karşılayan Nazif Kara için asıl yıkım Orhan hakkındaki gerçeği öğrendiği anda olur. Nazif oğlunu girdiği yoldan döndürmeye çalışsa da Orhan'ın vazgeçmeye niyeti yoktur. Ünü hapishane sınırlarını aşmış olan Orhan babasının sözünü çiğneyerek kabadayı olma yolunda büyük bir adım daha atar. Karadayı 68.bölüm fragmanı izle haberevet.com farkıyla.

Necdet, Ayten'i Süeda'yla herhangi bir münasebeti olmadığına inandırmaya çalışır. Ayten inanmış görünse de içini kemiren şüphe ve kıskançlık duygusuna yenilir ve soluğu Süeda'nı evinde alır. Süeda Ayten'in düşündüğünden daha dişli bir rakiptir ve son hamlesiyle Ayten'in çileden çıkmasına neden olur. Ayten hesap sormak için bir kez daha Necdet'in karşısına çıkar. Karadayı 68.bölüm fragmanı burada yerini alacaktır.

Bazıları kahraman doğar bazıları sonradan kahraman olur. Mahir her ikisi...1970'lerde Beyazıt'ta mutlu bir aile... Bir nişan günü her şey değişti... İşlemediği bir cinayet yüzünden Kara ailesinin babası, Nazif idam hükmü aldı... Mahir o gün vazgeçti kendinden, hayatından, sevdalarından, yarınlarından... Tek yolu vardı artık. Gerçek katili bulup, adaleti sağlamak ve babasını darağacından kurtarmak. Darağacına giden bu yolda önünde bir de imkansız bir aşk var.
Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Fatih Harbiye yeni sezon bu hafta mı başlayacak?...
Fatih Harbiye yeni sezon bu hafta başlayacak mı? Fatih Harbiye yeni sezonuyla bomba gibi geliyor. Fatih Harbiye...

Haberi Oku