Magazin:
Survivor'da Berna ve Sahra kavgası video.. Berna diskalifiye mi oldu? Survivor Berna Canbeldek kimdir? Sıra Yiğit'te mi?
Survivor Gönüllüler takımından Berna diskalife oldu. Survivor'da yarışmacıların güvenliği bizim için çok önemli diyen Acun Ilıcalı Berna'nın diskalifiye olduğunu açıkladı. 08.04.2014


Survivor'da büyük şok yaşandı. Oldukça başarılı bir isim olan Berna yarışmadan diskalifiye oldu. Berna ve Sahra'nın kavgası Berna'nın dikalifiye olmasına neden oldu. Berna ile Sahra'nın sözlü tartışması kavgaya dönüştü. Sinirlerine hakim olamayan Berna Sahra'yı itince olan oldu ve yarışmadan elendi. 08.04.2014

SURVİVOR BERNA KİMDİR?

Berna Canbeldek Türkiye’den Almanya’ya göç eden ailesiyle birlikte Berlin’de yaşıyor. Berna Canbeldek, 2012-2013 yılları arasında Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu 4. sezon “Yetenek sizsiniz” yarışmasına da katıldı. 08.04.2014
 
Küçük yaşlardan bu yana dansa ve dans etmeye meraklı ve boş zamanlarında spor yapmayı, sörf yapmayı ve arkadaşları ile sohbet etmeyi çok seven Berna Canbeldek, 1.69 boyunda ve 56 kilo.

 

Survivor Berna, Survivor'ın son bölümünde rakibine yaptığı hareketten dolayı Yarışmadan diskalifiye edilen Berna kimdir. Survivor Berna ile ilgili bilgileri sizler için bir araya getirdik.


Berna Canbeldek kimdir?Survivor güzeli Berna Canbeldek kimdir(Biyografisi) Berna Canbeldek kimdir?Survivor güzeli Berna Canbeldek kimdir...(Biyografi) Berna Canbeldek kimdir?Survivor Berna Canbeldek kimdir...(Biyografi) Survivor’da gönüllüler takımında yarışan Berna Canbeldek kimdir?Berna Canbeldek hakkında tüm bilgileri sizler için derledik



Acun Ilıcalının reytingleri alt üst eden yarışma programı Survivor yeni yarışmacılarının tamamı belli oldu. İşte Survivor Gönüllüler yeni yarışmacısı Yetenek Sizsiniz’den Berna Canbeldek dikkat çeken isimlerden.Berna Canbeldek Yetenek Sizsiniz Türkiye’de yarışan bir yarışmacıdır.

Türkiye’den Almanya’ya göç eden ailesiyle birlikte Berlin’de yaşamaktadır.
Berna Canbeldek, 2012-2013 yılları arasında Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu 4. sezon “Yetenek sizsiniz” yarışmasına da katılmıştır.

Küçük yaşlardan bu yana dansa ve dans etmeye meraklı ve boş zamanlarında spor yapmayı, sörf yapmayı ve arkadaşları ile sohbet etmeyi çok seven Berna Canbeldek, 169 cm boyunda ve 56 kilodur.

2014 yılının Mart ayında başlayan, Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor yarışmasında Berna Canbeldek de “gönüllüler” takımında yarışıyor.

 
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Pascal Nouma dayak mı yedi?
Eski futbolcu Pascal Nouma ağzı burnu kanlar içindeki fotoğrafını sosyal paylaşım sitesinden paylaştı....

Haberi Oku