Güncel:
PMYO için YGS şartı nedir? PMYO şartları nelerdir? Polis olmak için 2014 YGS'de kaç almak gerekir? Polislik için kaç puan gerekiyor? 2014 YGS PUANI
Yükseköğretime Giriş Sınaı açıklanır açıklanmaz polis olmak isteyen adayların yolu açıldı. Peki polis olmak isteyenler için baraj puanı ne kadar olacak? Polis Meslek Yüsek Okulu (PMYO)'na girmek isteyen adaylar için 2014 YGS baraj puanı ne kadar olmalı?

Yükseköğretim Geçiş Sınav sonuçları geçtiğimiz günlerde açıklandı üniversiteli değil polis olamak isteyen adaylar bu haberi bekliyor. Polis Meslek Yüksekokulun'da eğitimine devam edip polis olmak isteyen adaylar nasıl bir yol deneyecekler?

POLİSLİK İÇİN YGS PUANI İÇİN TIKLAYINIZ..

2014 Yılı PMYO giriş şartları henüz resmi olarak duyurulmadı. 2014 YGS sınavı açıklandıktan sonra iyi puan alanlar 2014 yılında PMYO sınavına girmek istiyor. Fakat 2014 PMYO giriş puanı ve giriş şartları henüz resmi olarak açıklanmadı.

2014 PMYO giriş şartları 7 nisan 2014 günü açıklanacağına dair duyuru gelmişti.

2014 PMYO giriş şartları açıklanıp açıklanmadığını kontrol etmek için haberimizin içinde yer alan linki tıklamanız yeterli olacaktır.

Polis Meslek Yüksek Okulları resmi internet sitesi 2014 Mart ayı içerisinde 2014 PMYO giriş şartları ve 2014 PMYO giriş puanını açıklanacağını belirtmiştir. Mart ayının bitmesine sayılı günler kala PMYO resmi sitesinin PMYO giriş şartlarını açıklaması bekleniyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Survivor yeni sezon kanalı hangisi ?2014-2015...
Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor yeni sezon kanalı hangisi ?2015 Survivor hangi kanalda yayınlanacak...

Haberi Oku