Ekonomi:
2014 Altın yarım gram Çeyrek altın ne kadar olacak. 2 Nisan 2014 Altın fiyatları son durum
Altın fiyatlarında son durum ne olacak. Altının nabzına sitemizden ulaşabilirsiniz. Çeyrek altın ne kadar olacak. Altının nabzına sitemizden ulaşabilirsiniz. Çeyrek altın ne kadar olacak. 1 Nisan 2014 Altın fiyatları son durum ne olacak. Altının nabzına buradan sitemizden ulaşabilirsiniz. Son güncel altın fiyatları, altının nabzına ulaşmak için sitemizi takip etmeniz mümkün olacak. Altın fiyatlarının nabzı sitemiz haberevet.com'da olacak. Çeyrek altın ne kadar olacak. 1 Nisan 2014 Altın fiyatları son durum haberevet.com'da.
ÇEYREK ALTIN FİYATLARI ! GÜNCEL LİSTE İÇİN TIKLAYINIZ!

01 Nisan 2814 Salı günü altın fiyatlarında nasıl bir gelişme olacak. Altın Fiyatları inecek mi çıkacak mı bütün detaylar Mersinim.net’de. Bugün Çeyrek altın fiyatı ne kadar olacak? , Bugüne ait altın fiyatları? Tam altın, yarım altın, Çeyrek altın son durum nasıl? , İstanbul Kapalı çarşıda altın fiyatları ne durumda bu ve bunun gibi haberlerin hepsi sitemizde bu başlık altında yayınlanacaktır. Yalnız Dikkat etmeniz gereken şey altın fiyatlarını yayınladığımız tarih saat ile sizin bu fiyatlara baktığınız tarih saati kontrol etmenizdir. Arada zaman farkı olacağından ufak tefek de olsa oynamalar olacaktır. Siz okuyucularımızın zarar etmesini kesinlikle istemeyiz. Bol kazançlar.
Altının bu denli değer kaybetmesindeki başlıca neden, Amerikan Merkez Bankası Başkanı Janet Yellen’ın geçen haftaki Federal Açık Piyasa Komitesi toplantısı sonrasında yaptığı konuşma oldu. Fed’in, ekonomiyi canlandırmak için uygulamakta olduğu parasal gevşemeyi sona erdirdikten sonra, altı ay içinde faizleri yükseltebileceğini belirtmesi, kıymetli metalleri ileri sürükleyen rüzgarın aniden kesilmesine yol açtı.

Ukrayna ile Rusya arasındaki gerginlik şu an için durulmuşa benzese de, her an yeni bir kıvılcım çıkması mümkün. Açıkçası, son bir aydır bu tür jeopolitik gerginliklerden beslenen altın yatırımcısı şu an bu tür bir katalizör peşinde. Bu yeni başladığımız haftayla birlikte ayrıca senenin ilk çeyreği sona erdiği için fon yöneticileri, ilk üç ayda %15’ten fazla getiri sağlayan altın pozisyonlarını kapatarak kârlarını realize ediyorlar. Bu da fiyatların gerilemesinde etkili olan bir başka faktör.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Ro-Ro gemileri, 246 bin 531 araç taşıdı
KOCAELİ (AA) - Türkiye merkezli uluslararası Ro-Ro taşımacılığı kapsamında yılın 7 aylık döneminde...

Haberi Oku