Magazin:
Güneşi Beklerken 39.bölüm (yeni bölüm) fragmanı neden yayınlanmadı? Bu hafta yeni bölüm yok mu?
Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı çoktan yayınlanması gerekiyordu ama hala yayınlanmadı. Bunun nedeni ise pazar günü yerel seçim olduğu için yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı cuma yada pazar akşamı yayınlanması bekleniyor..


Güneşi Beklerken pazar akşamına damga vurdu. Güneşi Beklerken yeni yepyeni bölümü ile ekranlara geldi. Güneşi Beklerken yeni bölümde neler oldu? Güneşi Beklerken 39.bölüm fragmanı her hafta olduğu gibi yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yerini alacaktır.

Kerem ve Aksel okulu savaş alanına çevirdi. Aksel babasının gücünü de arkasına aldı ve eşikiyalığa başladı. Sayer Koleji'nde büyük gündü. Güneşi Beklerken 39.bölüm fragmanı her hafta olduğu gibi sitemizde olacaktır. Güneşi Beklerken 39.bölüm fragmanı izle. Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı izle haberevet.com farkıyla..
GÜNEŞİ BEKLERKEN SON BÖLÜM İZLE..


Kerem ile Aksel arasında büyük bir hesaplaşma yaşanıyor.

Kerem, Zeynep’in söylediklerinden sonra çok kızgındır. Zeynep’i dolduranın Melis olduğunu öğrenir. Melis’e hak ettiği dersi vermek için kolları sıvar. Aksel ise Kerem’in bu hamlesine sessiz kalmaz. Aksel ile Kerem, okulu birbirine katarlar. Kavgayı ayırmak beklenmedik birine düşer.Güneşi Beklerken 39.bölüm fragmanı her hafta olduğu gibi sitemizde olacaktır. Güneşi Beklerken 39.bölüm fragmanı izle. Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı izle haberevet.com farkıyla..

Zeynep, hiç tanımadığı dedesini bir anda karşısında bulmanın şokunu atmakta zorlanır. Demet, babasına karşı nasıl davranacağını bilemez. Zeynep, dedesine çok sert bir tepki verir. Okulda ve özel hayatında yaşananlar, Cihan’ı iyice öfkelendirir. Cihan sonunda masaya yumruğunu vurur. Aldığı şok edici kararlar, Zeynep’i ve Melis’i derinden etkiler.


DİZİYDİ GERÇEK OLDU..

Güneşi Beklerken dizisinde Kerem karakterini canlandıran Kerem Bursin'le 'Melis'i oynayan Yağmur Tanrısevsin'den aşkın ilk pozu.

Sevgili oldukları iddia edilen ikiliden Tanrısevsin, sette çektirdikleri fotoğrafı Instagram'a yükledi.

Milliyet'in haberine göre reytingleri etkilememesi için ilişkilerini göz önünde yaşamadıkları iddia edilen çiftin, Bursin'in Beşiktaş'taki evinde buluştuğu öğrenildi.

YAĞMUR TANRISEVSİN KİMDİR?

Yağmur Tanrısevsin d 24 Ağustos 1990 Türk Dizi Oyuncusu. Kendisi aslen Mersinlidir. Marmara Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü öğrencisidir. Craft Oyunculuk Atöylesinde eğitim almaktadır.
İstanbul’a iki yıl önce üniversite sınavında Marmara Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü’nü kazanınca gelmiş. Hala İstanbul’a alışamadığını söyleyen Tanrısevsin, “Bu şehrin kalabalığı beni yoruyor. İki üç haftada bir mutlaka Mersin’e, ailemin yanına gidiyorum.” diyor. Oysa İstanbul’a alışması için güçlü bir nedeni var. Zira bu şehir ona şöhretin kapısını açtı.

Rol aldığı ilk dizi ‘Adını Feriha Koydum’da, Emir-Feriha aşkını bozan Ece karakteriyle şimdiden herkesin tanıdığı bir yüz oldu. Hatta diziye son sezonda girmesine rağmen, altı ay gibi kısa bir sürede ‘Ece’yi sevenler ve sevmeyenler’ olarak dizi izleyicisini ikiye bölmeyi başardı. Peki kısa sürede gelen ün, ona ne kazandırdı? “Karşılıklı sevgiyi öğrendim” diyor. Hızla gelişen bu duruma alışmaya çalışıyor. Arkadaşlarının “Sende kamera ışığı var”, “Yüzün ekrana çok yakışır” sözleri ile heveslenip Craft Oyunculuk Atöylesi’nde eğitim almaya başladığında, böyle bir çıkış yakalayabileceği aklına bile gelmemiş aslında. Bir yıl sonra bağlı olduğu ajanstan Ece karakteri için teklif gelince önce şaşırmış. İlk rol için epey iddialı bir başlangıç yapmış. Yağmur Tanrısevsin Temmuz 2013 ten Beri Kanal d de Yayınlanan Güneşi Beklerken Dizisinde Melis Karakterini Oynamaktadır.
Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Babası yaşındaki adam ile gününü gün ediyor...
Ali Ağaoğlu kendinden yaşça küçük yeni sevgilisiyle baş başbaşa geçirdikleri tatilin görüntüleri...

Haberi Oku