Güncel:
YGS 2014 açıklanan soru ve cevaplar. 2014 YGS açıklanmış sorular ve cevapları tıkla indir burada olacak son haber burada
Yüksek Öğretime geçiş sınavı çıkmış açıklanmış sorular ve cevapları burada haberevet.com'da. YGS 2014 çıkmış açıklanmış sorular ve cevaplar. 2014 YGS sınavlarının ayrıntılarına buradan sitemizden ulaşabilirsiniz. Yüksek öğretime geçiş sınavı için haberevet.com'u takip etmeniz mümkü olacaktır. YGS 2014 sınavında öğrenciler oldukça heyecanlı anlar yaşadılar. Ancak geneline göre sınav oldukça kolaydı. Yüksek Öğretime geçiş sınavından çoğu öğrenci mutlu ayrıldı. YGS sınav soru cevapları haberevet.com'da. Yüksek Öğretime geçiş sınavı için sadece ve sadece sitemizi takip edebilirsiniz...
 
YGS 2014 açıklanan soru ve cevaplar. 2014 YGS açıklanmış sorular ve cevapları

Sınav sonrasında yaptığınız sorularla ilgili değerlendirmeler konusunda uzmanların yanı sıra tahmini ‘Puan Hesaplama Sihirbazı’ ile tahmini netleriniz üzerinden kaç puan alabileceğinizi hesaplayabileceksiniz.
Bunu için tek yapacağınız şey ‘Uzmana Sor’ ve ‘Puan Hesaplama Sihirbazı’ sayfalarına girerek üye olmak.  Üye olduktan sonra uzmanlarımıza online olarak sorular yöneltebilecek, cevaplarını alabileceksiniz.

TIKLA YGS AÇIKLANMIŞ SORULAR


Yüksek Öğretime Geçiş sınavında ayrıntılara buradan sitemizden ulaşabilirsiniz. YGS 2014 sınavlarının ayrıntılarına sitemizden ulaşmanız için sadece ve sadece sitemizi takip edebilirsiniz. ayrıntılar ve daha fazlası burada olacak. Yüksek Öğretime Geçiş sınavı.

OSYM YGS sınavı soru ve cevapları açıklandı mı? 2014 OSYM YGS soru ve cevapları. YGS Temel Soru Kitapçığı ÖSYM. 2014 Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS), saat 10.00'da başladı.  YGS, Türkiye'de tüm il ve bazı ilçe merkezleri ile KKTC'nin başkenti Lefkoşa'da, 175 sınav merkezinde gerçekleştiriliyor. 160 dakika sürecek olan sınava 2 milyon 7 bin 685 kişi katılıyor. Adaylar, sınava girecekleri binanın kapısında, kimlik ve güvenlik kontrolleri ile salona giriş işlemlerinin zamanında yapılabilmesi için saat 09.00'da hazır bulundu. Sınav nedeniyle sıkı güvenlik önlemleri alınırken, sınavın yapıldığı her bir salona duvar saati, adayların sınavda kullanacakları kalem, silgi, kalemtıraş ile şekerleme ve peçete gibi malzemeler, ÖSYM tarafından sağlandı. Adaylar sınava şeffaf pet şişe içerisinde su getirebildi.  Sınavda, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenen ortak müfredata dayalı Türkçe testi, sosyal bilimler testi, temel matematik testi ve fen bilimleri testi yer aldı. YGS'de Türkçe'den 40, tarihten 15, coğrafyadan 12, felsefeden 8 ve din kültürü ve ahlak bilgisi veya ilave felsefe sorularından 5, temel matematikten 40, fizikten 14, kimyadan 13, biyolojiden ise 13 soru soruldu.  Bu arada, bugün sabah saat 07.00'den 10.00'a kadar il ve ilçelerdeki nüfus müdürlükleri açık tutuldu; böylece kimliğini kaybeden adayların nüfus cüzdanlarını edinebilmelerine imkan sağlandı.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

KYK vergi affı gelecek mi ? 2014 / Vergi affı...
Torba yasada en çok merak edilen konuların başında KYK vergi affı gelecek mi ? 2014 / Vergi affı torba yasa...

Haberi Oku