Magazin:
Kenan Işık öldü mü? Kenan Işık beyin kanaması mı geçirdi? Kenan Işık son durum 21.03.2014
Kenan Işık öldü mü? Kenan Işık'ın sağlık durumu nasıl? Kenan Işık kimdir? Kenan Işık yoğun bakımda.. Kenan Işık kimdir? Kenan Işık hangi hastaneye kaldırıldı? Kenan Işık iyileşecek mi? Kenan Işık ne zaman hastaneye kaldırıldı? Kenan Işık'ın son sağlık durumu nedir?

Tiyatro Dergisi'nin haberine göre; Devlet Tiyatroları Yönetmeni, İ.B.B. Şehir Tiyatroları Eski Genel Sanat Yönetmeni Kenan Işık, Amerikan Hastanesi yoğun bakımına kaldırıldı.

Kenan Işık'ın sağlık durumu nasıl?

Beyin kanaması geçirdiği ifade edilen Kenan Işık’ın düşerek yaralandığı ifade ediliyor. Amerikan Hastanesi yetkilileri şu aşamada açıklama yapmaktan kaçınıyor. Kenan Işık’ın nasıl düştüğü ya da başka bir biçimde mi yaralandığı bilinmiyor.

Kenan Işık düzenli gittiği spor sonrası, saunadan çıktıktan sonra fenalaşarak düştüğü, düşerken de başını duvara çarparak yaralandığı belirtildi. Hızla hastaneye yetiştirilen Işık, 1 saatten fazladır (17.00) ameliyatta ve ameliyatı devam ediyor.

Kenan Işık beyin kanaması geçirdi! Ünlü oyuncu ve sunucu Kenan Işık yoğun bakıma alındı TIKLA

Kenan Işık kimdir?

1947 yılında Yeşilyurt, Malatya'da doğdu. Devlet Demiryollarından emekli bir memur çocuğu. Ailesinde sanatla uğraşan kimse olmamasına rağmen ilkokulda müsamerelerden başlayarak hep tiyatro ile ilgili oldu.

Şiirler okudu, piyeslerde başrolü aldı. Ortaokuldayken Malatya Halkevi'nde amatör tiyatro yapmaya başladı. Ankara'da liseyi okurken ise Meydan Sahnesi'ne girdi. 17 yaşında profesyonel tiyatrocu olan Işık, Gazi Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu.

1972 yılında Devlet Tiyatrosu sanatçısı oldu. Onlarca oyun yazdı, sahneye koydu. Oyuncu, yazar yönetmen ve seslendirme sanatçısı olarak 30'un üzerinde ödül aldı. Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmenliği yaptı. Eski adıyla Kim Beş Yüz Milyar İster? olan Kim Beş Yüz Bin İster? yarışma programının sunucusu olarak daha geniş kitle tarafından tanındı.

GÖREV ALDIĞI TİYATRO OYUNLARINDAN BAZILARI

Huzur (Yön.)
Aşk Hastası (Yön.)

Sihirli Flüt

 

Yarışmacının anıları Kenan Işık'ı çok güldürdü
Kim Milyoner'e damga vuran yarışmacı

Zeynep Bayraktar isimli yarışmacı, başarı hikayesi ve anlattıklarıyla herkesi kendine hayran bıraktı.

ATV ekranlarının ilgiyle izlenen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster'in Salı akşamı yayınlanan bölümüne Zeynep Bayraktar damga vurdu.

HEMŞİRELİK OKULUNU BIRAKTI

İlginç tarzı ve hayat hikayesiyle dikkati çeken Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü öğrencisi olan yarışmacı Zeynep Bayraktar, anlattıklarıyla Kenan Işık'ı da çok güldürdü. Daha önce hemşirelik okulunu bırakan 30 yaşındaki yarışmacının amacı 30 bin lira kazanarak ailesine destek olmaktı.

"BABAM KÖTÜ YOLA DÜŞMEMDEN KORKTU"


Sinema ve televizyon alanına gönül vermesine Gümüşhane'de yaşayan ailesinin izin vermediğini söyleyen Zeynep Bayraktar, magazin izleyen babasının kötü yola düşecek endişesiyle televizyon okumasını istemediğini söyledi. Konuşma şekli ve anlattıkları herkesin sempatisini kazananan yarışmacı Zeynep Bayraktar, yarışmada büyük bir başarı gösterdi.


125 BİN LİRA KAZANDI

Yarışmada büyük riskler alarak 125 bin lira kazanan Zeynep Bayraktar, 250 bin liralık soruyu gördükten sonra yarışmadan çekildi.
 

 

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının deneyimli sunucusu Kenan Işık'ın bugün hastaneye kaldırıldığı bildirildi. Tiyatronun duayyen ismi Kenan Işık'ın beyin kanaması geçirdiği bunun sonucunda hastaneye kaldırıldığı gelen bilgiler arasında.Devlet Tiyatroları Yönetmeni, İ.B.B. Şehir Tiyatroları Eski Genel Sanat Yönetmeni Kenan Işık, Amerikan Hastanesi yoğun bakımına kaldırıldı.


Beyin kanaması geçirdiği ifade edilen Kenan Işık'ın düşerek yaralandığı ifade ediliyor. Amerikan Hastanesi yetkilileri şu aşamada açıklama yapmaktan kaçınıyor.

Kenan Işık'ın nasıl düştüğü ya da başka bir biçimde mi yaralandığı bilinmiyor.

Bir iddiaya göre; Kenan Işık'ın düzenli gittiği spor sonrası, saunadan çıktıktan sonra fenalaşarak düştüğü, düşerken de başını duvara çarparak yaralandığı belirtildi.Kenan Işık kimdir? Kenan Işık neden hastaneye kaldırıldı? Kenan Işık'ın hastalığı nedir? Kenan Işık'ın son sağlık durumu nasıl? Kenan Işık iyileşecek mi? Kenan Işık hangi hastaneye kaldırıldı? Kenan Işık ne zaman hastaneden çıkacak? Kenan Işık neden hastalandı?

Tiyatro Dergisi'nin haberine göre; Devlet Tiyatroları Yönetmeni, İ.B.B. Şehir Tiyatroları Eski Genel Sanat Yönetmeni Kenan Işık, Amerikan Hastanesi yoğun bakımına kaldırıldı.

Beyin kanaması geçirdiği bildirilen Kenan Işık’ın spor sonrası, saunaya girdiği ve çıkışında fenalaşarak düştüğü iddia ediliyor.

Amerikan Hastanesi yetkilileri şu aşamada açıklama yapmaktan kaçınıyor. Kenan Işık’ın nasıl düştüğü ya da başka bir biçimde mi yaralandığı bilinmiyor.

Yusuf Kenan Işık (d. 1947, Yeşilyurt, Malatya), Türk oyuncu, sunucu, eski gazeteci ve eski ana haber sunucusu.

Devlet Demiryolları'ndan emekli bir memur çocuğu olan Kenan Işık orta okul öğrenimi gerçekleştiği dönemde Malatya Halkevi'nde amatör tiyatro yapmaya başlamış, lise öğrenimini gerçekleştirdiği Ankara'da okurken ise Meydan Sahnesi'ne girmiştir. Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Kamu Yönetimi Bölümü'nden mezun olan Işık, 1972 yılında Devlet Tiyatrosu sanatçısı olmuştur.

Işık ayrıca, Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmenliği yapmıştır. Sanatçı devam eden kariyeri süresince çok sayıda tiyatro oyunu yazmıştır. 1974 yılında Köşe yazarlığı sırasıyla Resmî Gazete (1973-1995), Yeni Yüzyıl (1995-1998), tekrar Resmî Gazete (1998-2000), Yeni Binyıl (2000) ve Akşam (2000-2002) gazetelerinde çalıştı. Televizyon ekranlarında başrollerini Gülben Ergen ve Haldun Dormen ile paylaştığı "Dadı" adlı diziyle boy göstermiştir. 2005 yılında Kenan Işık Erdoğan Aktaş'la tanışıp 4 Nisan 2005 tarihinde Star Haber'i sundu. 12 Haziran 2005 tarihinde haberi sunmayı bırakan Kenan Işık 20 Ağustos 2005 tarihinde Star Haber'i bıraktı ve tekrar oyuncu oldu. Sanatçı ayrıca Türk televizyon programları arasında fenomenler arasına giren Kim 500 Bin İster yarışmasının sunuculuğunu yapmış, değişen yeni adı ile Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının halen sunuculuğuna devam etmektedir.

 

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Yas mı tutsaydı!
Sinem Kobal'ın İbrahim Çelikkkol ile olan ilişkisi iddiaya göre evliliğe doğru ilerliyor. Sinem Kobal'ın...

Haberi Oku