Güncel:
18 Mart 2014 CHP Mitingleri canlı izle. Halk TV CHP mitingleri canlı izle. 18 03 2014
Yerel seçimlere az bir süre kala CHP mitingleri devam ediyor. 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimler için partililer çalışmalarına devam ediyorlar. 18 mart 2014 CHP mitingleri canlı izle. Halk TV canlı izle. 18 03 2014 Cumhuriyet Halk Partisi mitingleri canlı izle.

Halk TV canlı yayınını takip ettiğini süreçte CHP mitinglerini kaçırmazsınız. CHP mitingleri halk tv'den canlı olarak verilmeye devam ediyor. 18 Mart 2014 CHP Mitingleri canlı izle. Halk TV CHP mitingleri canlı izle. 18 03 2014.

TIKLA İZLE

Yerel seçimere az bir süre kala genel başkanlar seçim hazırlıklarına devam ediyorlar. Yerel Seçimler için son tarihler burada olacak. Yerel Seçimler 2014 CHP mitinglerini izlemek için sitemiz aracılığı ile Halk TV'yi takip edebilirsiniz. Halk TV canlı izlemek için burada kalabilirsiniz. Halk TV canlı izle. Mitingler devam ediyorlar. 18 Mart 2014 mitingler canlı izle.


Bugün pek çok parti için mitingler devam ediyor ve şu dakikalarda CHP'nin Tunceli Mitingi'de Kemal Kılıçdaroğlu konuşuyor ve açıklamalar yapıyor. CHP Tunceli Mitingi canlı izle video görüntüleri izle.Kemal Kılıçdaroğlu Dersim dedi gafı izle.

Öte yandan Bir kitleye Berkin’e yuh çektirdi. İnsanın yüreğinde toplu iğne kadar vicdan varsa 15 yaşında ölen çocuğun arkasından yuh çektirir mi? Kabul eder misiniz? Burak Can da annesinden izin almış akşam dışarı çıkacağım diye. Burak Can Dışarı çıkıyor, elektrikler kesiliyor. Çocuk öldürülüyor. Sonra biri çıkıp Kılıçdaroğlu’nun illegal militanları öldürülüyor diye. Nasıl bir ahlak var.

BU TOPRAKLARDA BARIŞ SAĞLANACAKSA ADRES CHP

Demokrasi ve özgürlüğü görmek istiyorsanız Dersim’e geleceksiniz.  Burada gösterilerin olduğu gün biber gazları atıldı. Ahmet diye bir polis kardeşimiz hayatını kaybetti. Ona da Allah’tan rahmet diliyoruz. Hiç kimsenin ölmesini istemeyiz.

AKP giderse barış süreci ne olacak diyorlar. Tunceli’den Dersim’den sesleniyorum. Barış süreci kimsenin tekelinde değildir. Bu topraklarda barış sağlanacaksa bunu sağlayacak parti CHP’dir. İnancı, kimliği ne olursa olsun herkesin benim başımın üstünde yeri var.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Şehit Annesi Dolandırıldı
Şehit annesini en bilindik dolandırıcılık yöntemi ile dolandırdılar. Şehit annesini aradılar ve banka...

Haberi Oku