Magazin:
Fatih Harbiye son bölüm full izle tek parça. Fatih Harbiye 27.bölüm full izle youtube tek parça halinde
Neriman ve Macit aşkına büyük gölge Pelin düştü. Macit Pelin ile nişanlanıyor yeni bölümde. Macit hatasını düzeltmek ve Neriman'a herşeyi anlatmak istedi ama bu mümkün olmadı. Neriman büyük yara aldı ve büyük hayal kırıklığı yaşadı. Fatih Harbiye son bölümü full izle. Fatih Hariye 2.bölüm full izle. Fatih Harbiye izle. Fatih Harbiye yeni bölümü full izle haberevet.com farkıyla.. 15.03.2014


Neriman, Macit'in yaşattığı hayal kırıklığının yanında, Faiz beyin öfkesinin yatışıp, Kendisine makul davranmasının altında ezilir. Henüz olayın şokunu atlatamayan Neriman, Fatih Harbiye yeni bölümde babasına durumu nasıl açıklayacağının derdine düşer. Macit, kendisini doğru ifade etmek için Neriman'a ulaşma çabaları içindeyken Pelin intikamını almış olmanın verdiği zafer coşkusu içindedir. Bu arada Şahika, Fatih Harbiye 27. bölümde kendi çıkarları için Neriman'a sırtını dönmeye karar verir. Neriman yüzünden yeniden dağılan Şinasi, bu sefer Rüya'yı gerçekten kızdıracak gibi gözüküyor.
Fatih Harbiye son bölümü full izle. Fatih Hariye 2.bölüm full izle. Fatih Harbiye izle. Fatih Harbiye yeni bölümü full izle haberevet.com farkıyla..

Neriman, babasının güvenini geri kazanmak için elinden ne geliyorsa yapmaya kararlıdır. Kızı için endişelenen Faiz beyin, öfkesini geçiren ise her zaman ki gibi Gülter hanım olur.

Macit, ailesine vermiş olduğu sözün sonuçlarını düşünürken, bunu Neriman’a nasıl anlatacağı hakkında endişeler yaşamaya başlar.

Fatih Harbiye son bölümü full izle. Fatih Hariye 2.bölüm full izle. Fatih Harbiye izle. Fatih Harbiye yeni bölümü full izle haberevet.com farkıyla..Neriman, saf ve temiz duygularla büyüttüğü aşkını kendi dünyasında doludizgin yaşarken, Macit son kez bir karar vermek zorunda kalır.

Fatih Harbiye 25. Bölüm Özeti;

Rüya gibi başlayan gün, Macit ve Neriman için kabusa dönüşmek üzeredir. Macit, babasının kalp krizi geçirmesi ile altüst olurken, Neriman da babası tarafından çıkmazlara sürüklenmektedir.  Fatih Harbiye son bölümü full izle. Fatih Hariye 2.bölüm full izle. Fatih Harbiye izle. Fatih Harbiye yeni bölümü full izle haberevet.com farkıyla..

Macit ve Neriman aşkları için ailelerine direnmek zorunda kalırlar. Önlerine çıkan engeller, aşılmaz birer duvar olacak gibi gözüküyor.

Pelin, aşk ve en az aşk kadar güçlü olan intikam duygusu içindeyken, eline geçen fırsatları değerlendirmek için sonuna kadar gitmeye kararlıdır.

Fatih Harbiye son bölümü full izle. Fatih Hariye 2.bölüm full izle. Fatih Harbiye izle. Fatih Harbiye yeni bölümü full izle haberevet.com farkıyla..

Fatih Harbiye 23. Bölüm Özeti;

Neriman ve Macit, farklı dünyalara ait olsalar da aşkın gücüne bir kez daha tanık olacağız.

Büyük aşklarını yaşamaya kaldıkları yerden devam eden Macit ve Neriman, birbirlerine direnmekten artık vazgeçerler.

Fatih Harbiye 24. Bölüm Özeti;

Neriman ve Macit, farklı dünyalara ait olsalar da aşkın gücüne bir kez daha tanık olacağız. Büyük aşklarını yaşamaya kaldıkları yerden devam eden Macit ve Neriman, birbirlerine direnmekten artık vazgeçerler. Fatih Harbiye son bölümü full izle. Fatih Hariye 2.bölüm full izle. Fatih Harbiye izle. Fatih Harbiye yeni bölümü full izle haberevet.com farkıyla..

Şinasi ve Rüya, kurdukları ortak hayalleri olduğunu fark eder ve birlikte yeni bir adım atmaya karar verirler.

Nihat, intikam arzusuyla tutuşurken, Fatih’e gönderdiği adamlarını, güzel bir karşılama töreni beklemektedir. Şahika, Cihan’la yakınlaşırken Gülter Hanım, bir annenin evladı ile imtihanını yaşamaktadır. Fatih Harbiye son bölümü full izle. Fatih Hariye 2.bölüm full izle. Fatih Harbiye izle. Fatih Harbiye yeni bölümü full izle haberevet.com farkıyla..

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

31 Ağustos 2014 Pazar Reyting sonuçları.....
31 Ağustos Pazar Reyting sonuçları. Dün akşamının reyting sonuçları açıklandı mı? Eylül ayının...

Haberi Oku