Kurt Seyit ve Şura 2. bölüm tek parça izle. Kurt Seyit Şura 3. bölüm fragmanları full HD kalite izle
Kurt Seyit ve Şura 3. bölüm fragmanları. Kurt Seyit ve Şura ilk bölüm izle. Kurt Seyit ve Şura ilk bölümde neler oldu? Kurt Seyit ve Şura 3. bölüm fragmanları yayınlandı mı? Kurt Seyit ve Şura izleyici yorumları. Kurt Seyit ve Şura ilk bölümünde beklenilen ilgiyi pek göremedi. Kurt Seyit ve Şura'nın ilk bölümünü sıkıcı bulan izleyiciler vardı. Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah'ın başrolünde oynadığı Kurt Seyit ve Şura ilk bölümü ile Kanal D ekranlarında yayınlanan Küçük Ağa'nın bile reytingini geçemedi.

 

 

Kurt Seyit ve Şura 2. bölümü ile 11 Mart Salı günü ekrana geldi. Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah'ın başrol paylaştığı Kurt Seyit ve Şura dizisi bütün görkemine rağmen yine reytinglerde aradığını bulamadı. Kıvanç Tatlıtuğ'un oyunculuğu ve yakışıklılığı reyting patlamasında etkili olamadı.

 


Kurt Seyit, Kırımlı Türk bir ailenin en büyük oğludur. Küçüklüğünden beri babasına hayran olan Kurt Seyit, tıpkı onun gibi Çar’ın en iyi subaylarından birisi olmuştur. Ve vakti geldiği zaman da kendisine söylendiği gibibir Türk kızıyla evlenecektir.

Soylu Rus bir ailenin en küçük kızı olan Şura ise babasının ölümcül bir hastalığa yakalanması sebebiyle mutsuzdur. Ablası olan Valentina ile babasını tedavi için Petrograd’a (St. Petersburg)'a götürürler. Buraya geldiklerinde Kurt Seyit’in eski silah arkadaşı Petro ve ailesinin misafiri olurlar

Savaştaki bir hatası nedeniyle mesleği bırakan Petro, Kurt Seyit ile Şura'nın tanışmasına aracı olur. Ancak Petro gizliden gizliye Kurt Seyit'e düşmanlık beslemektedir.

Bir davete katılan Kurt Seyit ve Şura ilk kez birbirlerini görürler.
 

Karakterler

Kıvanç Tatlıtuğ (Kurt Seyit Eminof)
Farah Zeynep Abdullah (Alexandra "Shura" Verjenskaya)
Ushan Çakır (Celil Kamilof)
Birkan Sokullu (Petro Borinsky)
Elçin Sangu (Güzide)
Seda Güven (Valentina Verjenskaya)
Serdar Gökhan (Mirza Mehmet Eminof)
Oral Özer (Mahmut)
Berk Erçer (Mişa)
Sümeyra Koç (Havva)
Tuğçe Karabacak (Nina)
Aslı Orcan (Barones Lola)
Barış Alpaykut (Osman Eminof)Merakla beklenen Kurt Seyit ve Şura 4 Mart Salı günü başladı. Kurt Seyit ve Şura 1. bölümünü tek parça izlemek için haberevet.com adresinde kalın. Kurt Seyit ve Şura 2. bölüm fragmanları. Kurt Seyit ve Şura ilk bölüm izle. Kurt Seyit ve Şura ilk bölümde neler oldu? Kurt Seyit ve Şura 2. bölüm fragmanları yayınlandı mı? Kurt Seyit ve Şura izleyici yorumları.3 aydır tanıtımları ile yetindiğimiz Kurt Seyit ve Şura'nın ilk bölümü 4 Mart Salı günü Star tv ekranlarında yayınlandı. Kurt Seyit ve Şura'nın merakla beklenen ilk bölümü için herkes ekranları başına kilitlendi. Kurt Seyit ve Şura'nın ilk bölümü için büyük bir heves ile ekranları başına geçen herkes ilk bölümü izlemeye başladı. Fakat 3 aydır büyük hevesle beklenen Kurt Seyit ve Şura'nın ilk bölümü beklentileri karşılayamadı.Kurt Seyit ve Şura'nın ilk bölümünde birşeyler eksikti fakat neyin eksik olduğu bir türlü bulunamadı. Kurt Seyit ve Şura'nın ilk bölümü izleyenleri hayal kırılığına uğrattı. Şuana kadar çekilmiş en pahalı yapım olarak dillere destan olan Kurt Seyit ve Şura'nın ilk bölümü durağan bulundu. Kurt Seyit ve Şura'da herşeyin en iyisi kullanılmıştı ve herşey gıcır gıcırdı. Kurt Seyit ve Şura'nın ilk bölümü belkide çok büyük beklentilere neden olduğu için beğenilmedi.Kurt Seyit ve Şura'da en çok dikkat çeken oyuncuların konuşmasıydı. Oyuncular sanki bir dönem dizisi çeker gibi değil normal günümüz şartlarında geçen bir dizide oynuyor gibilerdi. Kurt Seyit ve Şura sanki Çarlık Rusya'sında değil İstanbul Yıldız Sarayında bir kokteyle katılmışlar gibiydiler. 1910'larda Çarlık Rusya'da geçtiği söylenen Kurt Seyit ve Şura'nın ilk bölümü o tadı vermedi çünkü Rusya pırıl pırıldı. 1910'larda ki açlık ve sefaletten eser yoktu dizide. Gorki ve Tolstoy'un romanlarında geçen o pis açlıktan kırılan Rusya görülmüyordu. Kurt Seyit bir asker değil podyumdan yeni inmiş yakışıklı mı yakışıklı bir manken gibiydi dizide. -60 derecelerde soğuktan yanmış kavrulmuş bir yüz yoktu Kıvanç Tatlıtuğ'da..Kurt Seyit ve Şura'nın ilk bölümünde pek çok mantık hatası ve eksiklikler vardı. Kurt Seyit ve Şura'nın 2. bölüm fragmanlarını izlemek istiyorsanız haberevet.com adresinde kalın.
Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm yayınlandı. Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm büyük ilgi gördü. Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm nefesleri kesti. Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm izlenme rekorları kırdı. Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm full izlemek, Kurt Seyit ve Şura ile ilgili her şeye haberevet.com.tr'den ulaşabilirsiniz.

Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm yayınlandı. Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm büyük ilgi gördü. Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm nefesleri kesti. Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm izlenme rekorları kırdı. Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm full izle ve Kurt Seyit ve Şura ile ilgili her şeye haberevet. com.tr'den ulaşabilirsiniz. Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah'ın başrollerini paylaştığı Kurt Seyit ve Şura, 1. bölüm buradan izle.Henüz yayınlanmadan tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Kurt Seyit ve Şura 1. bölümü ile 4 Mart Salı akşamı Star TV ekranlarına geldi. Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah'ın başrollerini paylaştığı Kurt Seyit ve Şura, 1. bölüm burada. Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm yayınlanmaya başladığında Star TV'nin sitesiyle aynı anda haberevet.com.tr'den izleyebilirsiniz...

Henüz yayınlanmadan ilgi çekmeyi başaran Kurt Seyit ve Şura dün akşam ilk bölümüyle ekranlara geldi. Dizide Kurt Seyit rolünü Kıvanç Tatlıtuğ canlandırırken, Şura karakterine ise Farah Zeynep Abdullah hayat veriyor. Kurt Seyit ve Şura dizisinin yapımcılığını ise Ay Yapım üstleniyor. Bunun yanı sıra Kurt Seyit ve Şura dizisinin konusuna da aşağıdan ulaşabilirsiniz.

KURT SEYİT VE ŞURA (DİZİNİN KONUSU)

Kurt Seyit ve Şura dizisinin karakterlerinden Kurt Seyit, geleneklerine sıkı sıkıya bağlı Kırımı Türk bir ailenin en büyük oğludur. Babasına derin bir hayranlık ve saygı besleyerek büyüyen Kurt Seyit, tıpkı babası gibi Kurt Seyit ve Şura dizisinde Çar’ın en değerli subaylarından biri olmuştur. Zamanı geldiğinde de Kurt Seyit ve Şura dizisinde kendisine nasihat edildiği gibi Türk bir ailenin kızıyla evlenecektir. Asil bir Rus ailenin en küçük kızı olan güzeller güzeli Şura’nın mutlu hayatı ise Kurt Seyit ve Şura babasının ölümcül bir hastalığa yakalanmasıyla sarsılır. Ablası Valentina ile birlikte babasının tedavisi için Petrograd’a (St. Petersburg) geldiklerinde, Kurt Seyit’in eski silah arkadaşı Petro ve ailesi Kurt Seyit ve Şura dizisinde kapılarını onlara açar. Kurt Seyit ve Şura dizisinde savaş alanında yaptığı bir hatadan ötürü üniformasıyla şerefi arasında bir tercih yaparak yeni bir hayata adım atan Petro, Kurt Seyit ve Şura arasında köprü olur. Ancak Petro’nun gizliden gizliye Kurt Seyit’e beslediği düşmanlık, iki sevgili arasında aşılmaz bir engel haline gelecektir. Katıldıkları bir davette Kurt Seyit ve Şura’nın gözleri ilk kez birbirine değdiğinde, kaderleri de baştan yazılır. Yaşayacakları büyük aşk, zaman içerisinde onların vatanı, ailesi, hayattaki tek yaşama sebebi olacaktır.KIVANÇ TATLITUĞ DİZİ ÇEKİMLERİNDE KABURGASINI KIRDI

Dizi çekimleri için geçtiğimiz ay Rusya'ya giden Kurt Seyt & Shura ekibi reyting rekorları kıracak dizinin ilk bölümü ile bu gece izleyici karşısına çıkacak. Dizi çekimleri sırasında at üstünde çekim yaparken 3 kaburgasını çatlatan Kıvanç Tatlıtuğ dizinin bazı sahnelerinde dublör kullanmak zorunda kaldı.


Çekimleri Rusya'da yapılan Kurt Seyd & Shura dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Yılbaşı gecesi saat 00:00'da Star Tv ekranlarında ilk bölümü yayınlacak olan Kurt Seyd & Shura dizisinin konusu ve fragmanı spothaber.com adresinde.

İlk bölüm çekimleri için geçtiğimiz ay Rusya'ya giden Kıvanç Tatlıtuğ at kullanırken düşüp iki kaburgasını çatlattı. -25 derecede çekim yapan Kurt Seyd & Shura ekibi ilk bölüm çekimlerini ve montajlarını tamamladılar. Kuzey ve Güney dizisinden sonra magazin basınında pek görünmeyen Kıvanç Tatlıtuğ Kurt Seyd & Shura'nın ilk bölümü ile kendisini özleyen hayranları ile buluşacak.RUSYA'DAN İSTANBUL'A UZANAN AŞK MACERASI

Nermin Bezmen’in aynı adlı romanından yola çıkılarak senaryolaştırılan “Kurt Seyit ve Şura”da saltanat günlerinden 1920’lerin İstanbul’una uzanan sürükleyici bir aşk hikayesi anlatılıyor. Aluşta’dan işgal altındaki İstanbul’a, 1920’lerin Pera’sına kadar uzanan macera dolu yolculukları bir anlamda aşkın da yolculuğu olacak. Ekranlarda daha önce görmediğimiz bir masalı anlatacak olan Ay Yapım imzalı “Kurt Seyit ve Şura”, Star TV’de yayınlanacak.

RUS ORDUSUNDA BİR TÜRK SUBAY


Kıvanç Tatlıtuğ’un hayat vereceği Kurt Seyt Eminof, Kırımlı bir Türk ailenin oğludur. Babası gibi Rus İmparatorluğu ordusunda, muhafız alayında görev yapan onurlu, lider ruhlu, başarılı bir subaydır. Çocukluğundan beri asker olarak yetiştirilen Kurt Seyt, babası gibi askeri görevini tamamladıktan sonra aile topraklarında bir hayat kurmayı hayal etmektedir. Kendisi gibi asker olan yakın arkadaşlarına ölesiye sadık, adalet duygusu çok gelişmiş ayrıca sıcak, şefkatli ve çapkın bir erkek olan Kurt Seyit’in kaderi Shura’yla tanışması, ardından Rusya’daki devrimle tamamen değişir. Shura’yla olan ilişkisi onun içinde bulunduğu tehlikeyi daha da büyütür. Kurt Seyt’in aşkı, ailesi için mücadelesi onu çok çalkantılı bir serüvenle İstanbul’a doğru yola çıkaracaktır.

SOYLU AİLENİN GÜZEL KIZI

Farah Zeynep Abdullah’ın canlandıracağı Shura, zengin ve asil bir Rus ailesinin güzeller güzeli kızıdır. Shura, Petrograd’da ilk kez sosyeteye takdim edildiği baloda Kurt Seyt’le tanışır ve ona ilk anda aşık olur. Bu aşk her türlü engele, entrikaya rağmen güçlenerek büyürken, çeşitli zorluklarla da sınanır... Şura, Kurt Seyt’in elini tuttuğu ilk günden itibaren büyümeye başlar, küçük bir kızken şahane bir kadına dönüşür. Kurt Seyt’le yaşayacağı serüven, hayatının anlamını değiştirir. Bu fırtınalı aşk onu, heyecan dolu bir maceraya sürükleyecektir.

YILBAŞI SÜRPRİZİ


Star TV merakla beklenen dizi için yılbaşı sürprizi yapacak. Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah'ın oynayacağı Kurt Seyt ve Shura'nın ilk tanıtım fragmanı yılbaşı akşamı tam 12'de Star'da yayınlanacak. Tatlıtuğ e Farah Zeynep'in dans sahnesinden oluşan ilk fragman, 'Yeni yılın ilk dansı' olarak ekranda yayınlanacak.

Kıvanç Tatlıtuğ’un sette yaşadığı aksiliklerle gündemden düşmeyen dizisi “Kurt Seyt&Shura” bu kez aşk kokan sahneleriyle konuşulacak. Tatlıtuğ, Farah Zeynep Abdullah’la vals yaptığı sahnelerde dansın hakkını verdi.
“Kurt Seyt&Shura” için binicilik dersi alırken attan düşüp sakatlanan Kıvanç Tatlıtuğ önceki gün dizinin teaser çekimleri için iş başındaydı.

At binme sahnele-rinde dublör kullanan oyuncu Marmara Üniversitesi Haydarpaşa Kampüsü’ndeki çekimlerde Farah Zeynep Abdullah’la danstaki hünerlerini sergiledi. Çarlık RusyaSI’nın son dönemlerinde geçen hikayede Farah Zeynep Abdullah soylu bir Rus ailesinin kızı “Shura”yı canlandırıyor. Abdullah’la balo sahnesinde mavi askeri üniformasıyla vals yapan Tatlıtuğ büyük bir titizlikle çalıştı. 7 saat süren çekimlerin 4 saatini provaya ayıran ikiliyi dans hocaları da yalnız bırakmadı.

YILBAŞI SÜRPRİZİ

Dizinin senaristi Ece Yörenç twitter'dan dizinin ilk tanıtımının yılbaşı akşamı 31 aralıkta yayınlanacağını dizinin ise şubat ayında ekranlarda olacağını duyurdu.

KIVANÇ TATLITUĞ'A DUBLÖR DESTEĞİ


“Kurt Seyt & Shura” adlı dizinin setinde attan düşerek kaburgasını kıran Kıvanç Tatlıtuğ, çareyi dublör kullanmakta buldu. Tatlıtuğ için Rusya’dan dublör getirtildi.

Nermin Bezmen’in romanından uyarlanan “Kurt Seyt&Shura”nın çekimlerine Kocaeli-Kartepe’de devam ediliyor. Dizide Rus ordusunda görev yapan bir subayı canlandıran Kıvanç Tatlıtuğ, geçtiğimiz günlerde attan düşüp dört kaburgasını kırmasına rağmen çekimleri aksatmıyor.

Ancak atlı sahnelerde oynaması şimdilik mümkün olmadığından, ünlü oyuncu için bir dublör ayarlandı. Kıvanç Tatlıtuğ’a benzeyen dublör, Rusya’da bulundu. Rus dublör, önceki gün atlı sahneler için görev başındaydı.

Kıvanç Tatlıtuğ, ağrılarının dinmesi için düzenli olarak iğne yaptırıyor. Bunun için kaldığı otele her sabah 09.00’da bir hemşire geliyor.

RUSYA NİYETİNE KARTEPE

Kıvanç Tatlıtuğ, Rus ordusunda görev yapan bir subayı canlandırdığı “Kurt Seyt&Shura” dizisinin Kartepe’deki setinde görüntülendi. Rusya'daki soğuk hava koşullarından dolayı bazı sahneler şimdilik Kartepe'de çekilecek ekip ilerleyen günlerde Rusya'ya gidecek.

Sette yaşadığı talihsiz kaza, Kıvanç Tatlıtuğ’u yeni dizisinin çekimlerine devam etmekten alıkoyamadı. Nermin Bezmen’in aynı adlı romanından uyarlanan “Kurt Seyt&Shura” dizisinde başrolü üstlenen ünlü oyuncu, Kocaeli’nin Kartepe ilçesine kurulan sette bindiği attan düşmüş, iki kaburgasında kırık tespit edilmişti.

Diziyi yayın tarihine yetiştirmek için ağrılarına rağmen çekimlere devam eden Tatlıtuğ, önceki gün sette görüntülendi. Rus ordusunda görev yapan bir subayı canlandıran Tatlıtuğ, çekimlere ara verildiği sırada cep telefonunu kontrol ederken objektife yansıdı. Oyuncunun Farah Zeynep Abdullah’la başrolü paylaştığı dizinin çekimleri, 25 Aralık’tan itibaren Rusya’da devam edecek.

İLK GÖRÜŞTE AŞK

Dizide, Kurt Seyit’in askeri okuldan arkadaşları olan Petro karakterine Birkan Sokullu, Celil karakterine ise Ushan Çakır hayat verecek.

Kurt Seyit ve Şura, Rusya da sürdürdükleri görkemli yaşantıdan kopup İstanbul’a gelmek zorunda kalan çiftin masalsı aşk hikayesiyle izleyiciyi ekran başına bağlayacak. Dizinin Saint Petersburg’da gerçekleşecek sahnelerinin çekimine ise Ocak ayında başlanılacak.

Kurt Seyit ve Şura, 2014 yılının ilk aylarında Star TV ekranlarından izleyicisiyle buluşacak.

İKİ YENİ OYUNCU

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah’ın paylaşacağı “Kurt Seyt ve Shura” dizisinin kadrosuna iki yeni oyuncu daha katıldı. Fatih dizisinde Şehzade Mustafa'yı canlandıran Birkan Sokullu ve Leyla ile Mecnun dizisinden olaylı bir şekilde ayrılan Ushan Çakır, Kurt Seyt ve Shura dizisinde rol alacak. Birkan Sokullu'nun canlandıracağı karakter, Kıvanç Tatlıtuğ'un canlandıracağı karakterin en iyi arkadaşı olarak ekranlara gelecek.

ZORLU ŞARTLARDA ÇEKİM

Nermin Bezmen'in aynı adlı romanın uyarlanan ve başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Farah Zeynep Abdullah ve Yolante Cabau gibi isimlerin rol alacağı 'Kurt Seyit ve Shura' dizisinin çekimleri St. Petersburg'da Pazar günü başladı. Eski 10 dereceye yakın karlı bir havanın olduğu St. Petersburg'da çekimler tüm zorluklara rağmen sürüyor.

Ocak ayında Star TV ekranlarında yayınlanacak olan dizinin yapımını 'Ay Yapım' senaristliğini şu sıralar 'Medcezir' dizisini de yazan 'Ece Yörenç' yapacak. Dizinin yönetmen koltuğunda ise 'Hilal Saral' oturacak.

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizisi için sakal bıraktı. Nişantaşı'ndaki bir mağazada görüntülenen Kıvanç Tatlıtuğ, vitamin destek hapları alarak kaslarını geliştirmek istiyor.

STAR TV'DE EKRANA GELECEK

Nermin Bezmen'in aynı adlı romanından uyarlanan dizinin ilk bölümleri, St. Petersburg’da çekilecek. Dizi ekibi, kasım sonunda gidecekleri şehirde üç ay boyunca çekim yapacak.

Rus Çarı’nın muhafız alayında yer alan Seyt ile soylu bir Rus ailenin kızı olan Shura’nın Rusya’dan İstanbul’a uzanan öyküsünü anlatan dizinin çekimleri Rusya’nın yanı sıra Bulgaristan, Ukrayna ve İstanbul’da kurulan platolarda yapılacak. Senaryosunu Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu’nun kaleme aldığı “Kurt Seyt&Shura”nın ocak ayında Star TV’de ekrana gelmesi planlanıyor.

KIVANÇ'A 60 BİN ZEYNEP'E 40 BİN

Star TV'nin Şubat ayında ekranlara süreceği ve sezonun en iddialı işlerinden olması beklenen Kurt Seyd dizisinin başrolleri Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah'ın alacağı ücretler belli oldu.

Posta gazetesinin haberine göre Rus askeri Kurt Seyt'i oynayacak olan Kıvanç Tatlıtuğ diziden bölüm başına 60 Bin TL, Kurt Seyt'in dizide tutkulu bir aşk yaşayacağı, Aristokrat ailenin kızı Shura'yı canlandıracak olan Farah Zeynep Abdullah ise diziden bölüm başına 40 Bin TL kazanacak.

Bu arada Kıvanç Tatlıtuğ'un diziden kazanacağı bir yıllık parasını peşin aldığı öğrenildi.

YENGE KIVANÇ'IN DİZİSİNDE

Galatasaraylı futbolcu Wesley Sneijder’ın eşi Yolanthe Cabau, Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisinde rol alacak.

Nermin Bezmen’in “Kurt Seyt&Shura” romanından uyarlanan dizinin kadrosuna katılan Yolanthe Cabau, önceki gece başrol oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ ile Ulus Sunset’te buluştu.

YENİ DİZİYE YENİ İMAJ

“Kuzey Güney”in hemen ardından yeni dizi çalışmalarına başlayan Kıvanç Tatlıtuğ, yeni rol için imajını da değiştirdi.

Kıvanç Tatlıtuğ, Nermin Bezmen’in “Kurt Seyt&Shura” romanından uyarlanan dizide başrolü üstlendi. Yakışıklı oyuncu, Bolşevik ihtilaliyle birlikte Çarlık Rusya’sının görkemli yaşantısından kopup İstanbul’a sürüklenen hayatları konu alan dizide bir Kırım Türkü’nü oynayacak.

Tatlıtuğ, seyirci karşısına Çar Nikola’nın muhafız alayındaki genç bir üsteğmenken Bolşevikler’in ölüm listesine giren ve bir taka dolusu silahla İstanbul’a gelen Kurt Seyt olarak çıkacak. Oyuncu, bu rol için görüntüsünü de değiştirip sakal bıraktı.

KURT SEYD VE SHURA'NIN KONUSU

1890′ların Rusya’sından 1920′lerin Türkiye’sine uzanan bir dönemi anlatıyor ve aşkı anlatıyor Kurt Seyt & Shura’da

Çarlık Rusya’sının debdebeli yaşantısından Bolşevik ihtilali ile İstanbul’a sürüklenen hayatları anlatıyor. 1892′nin Yalta’sından St. Petersburg’un saltanat günlerine, Karpatlar cephesinden ihtilalin cehennemine ve nihayet işgal altındaki İstanbul’a, 1920′lerin Pera’sına, macera dolu bir yolculuk yapacaksınız. Onlarla beraber polkaların, troykaların sihirli alemini, ihtilalin acımasızlığını, parçalanmış Osmanlı İmparatorluğunun son günlerini yaşayacaksınız.
IFrame
Kurt Seyt: Mirza Eminof’un oğlu olarak servet ve ünvanla doğmuştu. Yakışıklıydı, hırslıydı, cesurdu. Çar Nikola’nın Muhafız Alayında genç bir Üsteğmen oluşu onu Bolşeviklerin ölüm listesine dahil etmişti. Kaçarken getirdiği bir taka dolusu silahı Mustafa Kemal’in Kuva-yi Milliyesine teslim ettiğinde, karşılık istemeyecek kadar gururluydu. Hayatına sıfırdan başlarken elinde kalan serveti sadece gururu ve aşkıydı.
Shura: Tchaikovsky nağmelerinin romantizmi ile sarılmış karlı bir Moskova gecesinde, henüz onaltısındayken saf güzelliği, beklentisiz aşkı ile Seyit’in dünyasına girdi. Ailesinin ünvanı, serveti onun da ülkesinde kalmasına yardımcı olamadı. Sevdiği erkekle atıldığı bu macerada bir daha hiç göremeyecekleri vatanlarının, ailelerinin, artık yaşamayacakları geçmişlerinin hasretlerini birbirlerinin aşklarında dindirmeye çalıştılar.

Büyük bir aşkın, harbin, ihtilalin, hasret ve hüzünlerin hikayesi ile okuyucuyu baştan sona kendine has bir tat, merak ve heyecanla sürükleyen, uzun süren araştırmaların gerçeklikle aktarıldığı bir roman, “Kurt Seyt ve Shura“.

KIVAÇ TATLITUĞ KİMDİR?

Kıvanç Tatlıtuğ (d. 27 Ekim 1983, Adana), Türk oyuncu ve eski manken. Edirneli bir anne ile Yugoslavya kökenli Adanalı bir babadan dünyaya gelmiştir.2002 yılında Best Model of Turkey ve ardından da Best Model of the World seçilmesiyle adını duyurmuştur.

Fakat popülerliğini 2005'te başlayan oyunculuk kariyeriyle sağlamıştır. İlk olarak Gümüş'te oynadığı Mehmet karakteriyle adından söz ettiren Tatlıtuğ, ardından Menekşe ile Halil ve Amerikalılar Karadenizde 2 gibi yapımlarda yer aldı.

Asıl çıkışını ise Halid Ziya Uşaklıgil'in aynı adlı romanından uyarlanan Aşk-ı Memnu ile yaptı. Behlül karakterini canlandırdığı dizide, başrolü Beren Saat ile paylaştı. 2010'da kısa bir süre Ezel dizisinde oynadı. Son olarak ise Kuzey Güney adlı dizide Kuzey rolünü oynamıştır.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Uğur Dündar, Yılmaz Özdil'e çağrı
Son yazısı sansürlenen Hürriyet gazetesi yazarı Yılmaz Özdil'e, Sözcü'den gelen çağrıların son halkası...

Haberi Oku