Elvan Halk TV canlı izle. CHP mitinglerini canlı olarak Halk TV'den izle. 11 Mart 2014 Halk TV canlı izle
Yerel Seçimlere sadece ve sadece 20 gün kadar bir süre kaldı.  30 Mart 2014 Yerel seçimlerine az bir zaman süre kala partililerde çalışmalarına devam ediyorlar. Halk TV canlı izle. 2014 30 Mart Yerel Seçimleri mitingler canlı izle. 10 Mart 2014 Halk tv canlı izle. Gazi Parkı olaylarında da en çok izlenen Kanal Haline gelen HALK TV canlı capcanlı izleyebilirsiniz.  Bugün seçim çalışmalarına Erdoğan Ağrı ve Muş'ta devam edecek.

TIKLA HALK TV CANLI İZLE

Mitingler'de Başbakan Erdoğan ve Kemal Kılıçdaroğlu birbirlerine yüklenmeye devam ediyorlar.

 Genel Başkan dün Mersinde konuştu. Gündeminde 17 Aralık operasyonu olan Kılıçdaroğlu, Başbakan Erdoğan'a yüklendi. CHP'nin ilklerin partisi olduğunu söyleyen Kılıçdaroğlu CHP'yi seçin çağrısında bulundu. Bakalım bugün yapılacak olan yerel seçim çalışmalarında Erdoğan ve Kılıçdaroğlu nasıl seslenecek. Halk TV canlı izle. 2014 30 Mart Yerel Seçimleri mitingler canlı izle. 10 Mart 2014 Halk tv canlı izle.

10 Mart Halk TV yayın akışı...

Saat 08:00 de güne başlarken ekranda sevenlerinyle buluşucak . hemen ardından ezgi değirmencioğlu ile gündüz haber saati sizlerle .saat 17:00 da akşam haberleri ekrana gelicek . bunun hemen ardından Hakan aygun ile analiz programı ekranda olucak .saat 20:00 da Ahmet Cortoğlu ile Neler Oluyor ekranlara gelicek .22:00 Zamanın Ruhu ekranlara gelicek . Gün sonunda ise İsmail Dukel ile gün sonu haberleri ekrana gelicek .

Halk TV televizyonunu internet üzerinden canlı olarak izleme imkanına sahipsiniz . Halk TV ekranından izlenebilen haberleri ve programları canlı olarak aşağıdaki linke tıklayarak sitemizden izliyebilirsiniz.Hergün Halk TV Televizyonunda yayınlacak olan programların ve haberlerin listesine ulaşmak için sitemizi takip edebilirsiniz ve ayrıca Halk TV nin canlı yayınına da sitemizden ulaşabilirsiniz
*
TIKLA İZLE

Halk TV canlı yayınına sitemiz haberevet.com adresinden ulaşabilirsiniz . Gezi olaylarından sonra Yerle Seçimlerde de oldukça gündemde lan Halk TV canlı yayınına buradan ulaşabilirsiniz. Halk TV canlı izle. Mitingler başladı. Halk TV canlı yayını burada olacak.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Misafir Avatar
6 ay önce

yaşasın chp yaşasın türkiye

Uğur Dündar, Yılmaz Özdil'e çağrı
Son yazısı sansürlenen Hürriyet gazetesi yazarı Yılmaz Özdil'e, Sözcü'den gelen çağrıların son halkası...

Haberi Oku