Siyaset:
MHP Kütahya Mitingi Devlet Bahçeli son konuşması 06 03 2014

30 Mart'taki yerel seçimlerde MHP'nin oyunu arttırmak ve daha ileriye taşımak için çalışan Devlet Bahçeli diğer liderler gibi şehir şehir gezerek açılılar yapıyor. Vatandaşlarla konuşuyor. Devlet Bahçeli Bugün (06 03 2014) Edirne'de olacak. Yarın ise Kütahya'ya geceçek. Bu illerde miting düzenlemeyecek olan Devlet Bahçeli vatandaşlarla birebir temasta bulunacak. 
 

8-9 Mart tarihinde de Samsunda olacak Devlet Bahçeli'nin 30 Mart seçimleri için başladığı çaşlışmaları her gün haberevet.com'dan takip edebilirsiniz. MHP Kırklareli mitingini sitemizden canlı olarak yayınlayacağız. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin MHP Kırkareli mitingi konuşmasını buradan canlı olarak izleyebilirsiniz. MHP'li Kazcıoğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin 7 Mart'taki mitingine herkesin davetli olduğunu kaydetti.

Milliyetçi Harket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli bugün MHP Kırklareli mitingine katılıyor.  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli MHP Kırklareli mitinginde seçmenleriyle bulaşacak. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli MHP Kırklareli mitinginde seçmenlerine seslenecek. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli MHP Kırklareli mitingini buradan canlı olarak takip edebilirsiniz. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli bugün Kırklareli ile Edirne'de ki mitinglere katılacak. 

-MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Demirköy ve P ınarhisar ilçelerini ziyaret ediyor. Kırklareli Seçim İletişim Merkezi'nin açılışını gerçekleştiriyor. MHP Kırklareli mitingi Bahçeli Kırklareli mitinginde Devlet Bahçeli neler diyecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Diego Ribas dev derbiye bileniyor
Fenerbahçe, Süper Kupa Finali'nde 25 Ağustos Pazartesi günü Galatasaray ile oynayacağı maçın hazırlıklarına...

Haberi Oku