Siyaset:
AK Parti Malatya mitingi canlı izle ne zaman saat kaçta Başbakan Recep Erdoğan konuşması 06 03 2014

Dün Ankara'da olan Recep Tayyip Erdoğan önce Elazığ'da ardından da Malatya'da mitingde olacak.
30 Mart tarihindeki seçimlerde partilerini ileri taşımak isteyen liderler kurmayları ile şehir şehir gezerek mitingler düzenliyorlar. AK Parti Malatya mitingi canlı izle ne zaman saat kaçta yapılacak 24 TV'den canlı olarak mitingleri izleyebilirsiniz. AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan geçtiğimiz günlerde seçim çalışmalarına Niğde'de başladı. Bugün ise AK Parti'de Malatya ve Elazığ mitingleri hazırlığı var.

AK Parti'nin Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın miting takvimi şu şekilde idi. Önce Niğde'de konuşan Erdoğan 3 Mart tarihinde Osmaniye'ye geçti. Buradan 04 Mart tarihinde Adıyaman'da miting düzenleyen Erdoğan Kırıkkale'de de vatandaşlara seslendi. 5 Mart tarihinde Ankara'da olan ve Genel merkez binasında yerel medyanın temsilcileri ile buluşan Başbakan Tayyip Erdoğan Polonya Cumhurbaşkanı ile de görültü. 1 günlük Ankara arasından sonra seçim çalışmalarına devam eden AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Malatya'da ve Elazığ'da mitingler düzenleyecek.
 

AK Parti Malatya mitingi canlı izle. 24 TV'den izle. Bugün AK Parti mitingi Malatya'da ve Elazığ'da miting düzenleyecek. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan bugün (06 03 2014) tarihinde önce Elazığ'da ardından da Malatya'da miting düzenleyecek. Çeşitli illerde gezen ve vatandaşlarda buluşan Başbakan Recep Erdoğan Elazığ ve Malatya mitingi canlı izle. AK Partili kurmayları ile miting meydanında olacak olan Erdoğan'ın konuşmasını canlı olarak izle. 
 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Genel Başkanı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan bugün Elazığ'da Ak Parti mitingine katılıacak. Başbakan Erdoğan Elazığ mitinginde seçmenleriyle buluşacak. Başbakan Elazığ mitinginde seçmenelerine seslenecek. 

Ak Parti Malatya mitingi izle,Ak Parti Elazığ mitingi canlı izle,Başbakan Recep Tayyip Erdoğan partisinin Elazığ mitinginde halka seslenecek. AK Parti Elazığ ve Malatya mitingi canlı donmadan izle. AK Parti mitinglerini haberevet.com üzerinden takip edebilirsiniz.

Başbakan Erdoğan miting programı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan bugün miting programına hızla devam ediyor...  6 Mart 2014 AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan miting programı.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, valiliği ziyaret edecek, İstasyon Meydanı'nda düzenlenen mitingde konuşma yapacak.

Başbakan Tayyip Erdoğan, daha sonra Malatya Valiliğine ziyarette bulunacak, Belediye Meydanı'ndaki mitingde halka hitap edecek. 

(Elazığ/12.00/12.30/Malatya/15.00/15.30) 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Kabineye giremeyen isimler
12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile sabah saatlerinde görüşen ve yeni kabineyi kurma görevini devir...

Haberi Oku