Güncel:
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın grup toplantısı konuşması 25 02 2014 tam metni

Bugün milletvekilleri ve partililere seslenen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan dikkat çeken açıklamalar yaptı. Erdoğan'ın grup tolantısı 25 02 2014 toplantısı konuşması tam metnini oku. Başbakan Erdoğan konuşması sırasında ses kayıtlarına sinirlendi ve "bunlar alçakça saldırıdır" dedi. 
 

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan "Bunlar alçakça, hayasızca, edepsizce montaj yapıyorlar. Biz de bu teknoloji ile size aynı şeylere şeylere izleteceğiz. Senaryo yazmak zor iş değil. Yapılan Türkiye Cumhuriyeti Başbakanınına yapılmış haince saldırıdır. Bunu da kimsenin yanına bırakmayacağız." dedi.

 

Başkaları da rahatsızdı. Suriye, Mısır denmesinden, Filistin denmesinden rahatsızlardı.

Milletin iktidarda olmasından bir de vaiz lobisi vardı. Devleti esir almak isteyen, vaiz lobisi de milletin iktidarından rahatsızdı. 17 Aralık'ta bu gruplar bir araya geldi ve Türkiye'yi biz yöneteceğiz dediler. Biz de hayır bu ülkeyi millet yönetecek dedik.
  

Milletin iktidarda olmasından rahatsız olan , birde vaiz lobisi vardır. Devleti esir almaya gayret eden şantajları komploları ihanetleri ortaya döküne VAİZ LOBİSİ’de milletin iktidarından rahatsızdır.İşte 17 Aralık'ta  bütün bu vaiz lobisi bir araya geldiler. İşte bunlardan kurtulmak için Türkiyeyi biz yöneteceğiz , Türkiyeyi millet yönetecek. Var olduğumuz sürece nefes alıp verdiğimiz sürece . Milletin iradesini bunlara teslim etmeyecek , milletin iktidarını asla bunlarla paylaşmayacağız.  Dün akşam saatlerde kendilerinin kurguladıkları bir piyes’i  servis ettiler. Ben haftalardır çağrıda bulunuyorum ; eteğinizde ne varsa dökün diyorum , ama bunlar alçakça montajlarla karalıyorlar. Uydurmanında bir ahlakı var.1 hafta 10 gün içerisinde onların karşıtlarını bizde bu teknolojileri kullanarak bizde sizlere izleteceğiz.

 

Senaryo yazmak zor bir şey değil

 Aradan 2 ay geçmiş olmasına rağmen başarısızlığı hazmedemiyor ayakta durmuş gibi yapıyorlardı.

 Şunuda çok açık söylüyorum bu darbe girimişi hesapsız kalmayacak. 27 Mayıs ve 12 Eylül hesapsız kalmış olabilir 28 Şubat 15 yıl sonra yargılanmış olabilir. 17 Aralık darbesi inşallah o kadar gecikmeyecek. Önce millet sonra yargı bu darbe girişiminin hesabını mutlaka soracaktır.

 

Dün tarihimizin en büyük dinleme skandalı deşifre edildi. Kendileri hariç her siyasi partiden 2287 kişiyi dinlemişler. Dikkatinizi çekiyorum bu liste sadece 1 dosyaya ait , Bakanlarımızı millet vekillerimizi bürokratları,ailelelri, gazeteceleri, stkları yıllarca dinlemişler. Birbiriyle hiç alakası olmayan kişileri sözde terör örgütü kefesine koyup yıllarca dinlemişler. En temel hukuk ilkeleri ve usulü çiğnenmiştir. HSYK son değişimi istanbulda yapmış olmasaydı bu klasör ve dosyalar ortaya çıkmayacaktı. Geçmişde CHP ve MHP işte bu hukuksuz kayıtlar ile şantaj yapıldı. Şuanda işte bunu bize yapıyorlar,Daha önce bunu söyledim ama nedense birileri bunu anlamamakta direndi .

 

Bunlar alçak


Biz niye internet yasasını getirdik önünüze , niye MİT üzenlemsini şuanda huzurunuza getirdik. Bunlar olmassa düzenleme olmaz. İşte en son TUBİTAK olayı , TÜBİTAK’ta devletin kriptolu telefonlarını bile dinliyorlar işte bunlar bu kadar ALÇAK!

Değişiklik yapıldığı anca hopladılar , hemen kendi gazeteleri ile bunları farklı yerlere çekmeye çalıştılar. Bunların izini süreceğiz bunlar bu şekil kalamaz. Kaldığı sürece devletin ve ailleerin mahremi diye bir şey kalmaz.

 

Yapılan Türkiye Cumhuriyetinin Başbakanına yapılmış haince bir saldırıdır. Biz bunuda kimsenin yanına bırakmayız ve bırakmayacağız. Dün Gazetelerde gördünüz bugün devam ediyor  7000’i aşkın sadece kendi kesimleri hariç bütün insanları nasıl dinlediklerini gördünüz. Şimdi Cumhuriyet Halk Partisi çok büyük bir ihtimalle bugün dünki montajları gerçekmiş gibi lanse edip grup toplantısında izlettirecek.

 Siz kasetle Genel Başkan gönderip kasetle genel başkan olabilirsiniz, ama sizin kaset siyasetiniz Ak partiye sökmez ve sökmeyecek. Türkiye Cumhuriyeti bu ihanete bu alçakça saldırıya teslim olmayacak.

 Dün akşam CHP ve MHP toplantı yapmışlar aceba orda bir rant elde edebilirmiyiz.

Aç tavuk kendini darı ambarında görürmüş bunlar şimdi kendilerini darı ambarında görüyorlar “ Avuçlarını yalarlar avuçlarını!”

 Bizi buraya millet getirdi ancak millet götürür. Bu montaj kasetleriyle milletin emeklerini yere düşüreceğimizi sananlar ancak ve ancak yanılırlar. Aziz milletimin burayı özellikle dinlemsini rica ediyorum. Tüm iftiralara tek tek cevap vereceğiz , yaşadığımız süreç oynanan oyunu kurulan tuzağı yapılmak istenen itibarsızlaştırma’yı göz önüne sermiştir.

Bunların kirli tuzaklarıyla uğraşmaktan millete hizmet veremiyiz. Milletim şunu bilsin bu saldırı Recep Tayyip Erdoğan’a  yapılan bir saldırı değildir . Bu saldırı Türkiye Cumhuriyeti Başbakanına yapılan bir tuzaktır. Merhum menderese yaptıklarını  yapmak istiyorlar.

 

Bizim hiçbir HAİN’den korkumuz yok. Bizimle sorunu olan varsa gelsin 30 Mart’ta görüşelim.Açık şekilde istiklalimize yapılan bir saldırıdır. İstikbalimiz adına canımızı ortaya koymaktan bir an bile geri kalmayacağız. Ne yapalarsa yapsınlar SON KARARI MİLLET VERECEK!

 

Değerli Millet vekili arkadaşlarım ve Değerli misafirler

 

17 aralıkta milli iradeye milli kurum ve irademize açık bir saldırı yapılıyor,17 Aralık ardından 25 Aralık saldırısıyla Hükümeti af dışı bırakıp AK partiyi böleceklerdi. Bütün planlarını bunun üzerine yapmşlardı.Kendilerince kusursuz bir seneryo hazırlanmıştı.

 

ROBOT LOBİSİ  Tweetle vuracaktı. Faiz lobisi açıklama yaparak ekonomi kötüye gidiyor diye kışkırtacaktı. Uluslar arası sağdan soldan açıklama yaparak kınayarak eleştirerek vuracaklardı. Sokakta anarşi ile vuracaklardı. CHP ve MHP ‘de siyaseten vuracaklardı.

 

Aynı zamanda AK Parti içerisindeki  Tuzluklara Emir verilecek onlarda Sırttan vuracaklardı.

 

İşte bu paralel örğütün vagonu olarak bir bilinmeze bir uçuruma doğru ilerliyorlar. Tekrar ediyorum TOPLA , TÜFEKLE alınamayan bu ülkeyi şantaj’a teslim etmeyeceğiz.

 

Müslümanlara ve kendi ülkelerine yaptıkları büyük ihanetten dolayı inanın aynaya bakamayacak duruma düşecekler milletim müsterih olsun. Biz yeni internet yasasını işte bu şantaj’ın önüne geçmek için sürdük. Bu skandaldan ülkemizi yine biz düzlüğe çıkartacağız. İnşallah hafta sonuna kadar yoğun çalışmak suretiyle ardından tatil yapacağız. Günmemizinde DERSHANELER , MİT YASA TASARISI , DEMOKRATİKLEŞME PAKETİ var.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Necdet Paşa:2 bin yıllık bu şerefli formaya...
Genelkurmay Başkanı Necdet Özel bugün KKK Balıkesir Astsubay MYO'dan mezun olan astsubayların diploma törenine...

Haberi Oku