Güncel:
Atalay Demirci Yetenek Sizsiniz Türkiye yarı finaline konuk oldu, böyle güldürdü video
Atalay Demirci, Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarı Final Misafiri Gösteri  Videosu
Stand Up sanatının Türkiye'deki önde gelen isimlerinden Atalay Demirci, Türkiye çapında şöhret bulmasına vesile olan Acun Ilıcalı'ya vefasını gösterdi. Atalay Demirci, Acun Ilıcalı'nın STAR TV ekranlarında yayınlanan  markası Yetenek Sizsiniz Türkiye adlı yarışma programının 22 Şubat 2014 tarihinde gerçekleştirilen yarı finaline onur konuğu olarak katıldı. Eser Yenenler, Hülya Avşar ve Acun Ilıcalı'nın jüri üyeliklerini yaptıkları programı izleyenleri yine gülmekten kırıp geçiren Atalay Demirci formunun zirvesinde olduğunu birkez daha gösterdi.

ACUN ILICALI TEŞEKKÜR EDER

Atalay Demirci'nin en büyük keşiflerinden biri olduğunu ifade eden Acun Ilıcalı, "Kendisi bizi kırmayıp yarı final programımıza şeref konuğu olarak katıldı. Atalay Demirci'ye teşekkür ediyorum." dedi
Atalay Demirci, uzun yıllar boyunca Ankara'da Stand Up gösterileri yapan ve belki de İstanbul medyasının Anadolu'ya körlüğünden dolayı şöhreti bir türlü yakalamayan bir sanatçıydı. Onun gibi profesyonel bir ismin Yetenek Sizsiniz Türkiye gibi, amatör kabiliyetlerin yarıştığı bir programa katılması, onu yakından tanıyanları ilk etapta şaşırttı. Ancak, Atalay Demirci'nin katılımıyla, Yetenek Sizsiniz Türkiye adlı programın seviyesi de "amatör yarışmasını" aştı, profesyonelleşmeye doğru evrildi.
ATALAY DEMİRCİ HÜLYA AVŞAR ATIŞMALARI
Atalay Demirci, birinci olduğu yıl jüri üyelerinden Hülya Avşar'la yaşadığı ilginç diyaloglarla da dikkat çekmişti.
Atalay Demirci'nin Yetenek Sizsiniz Türkiye sahnesine ilk çıkışından sadece 30 saniye sonra çarpı butonuna basarak beğenmediğini belli eden Hülya Avşar, sonraki bölümlerde gösteriye hayran kalmış ve çarpı butonuna basmasından dolayı duyduğu pişmanlığı biraz da Atalay Demirci'nin kıvrak zekasıyla üzerine gitmesiyle dile getirmişti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Ulan İstanbul Yaren Carlos Yeni Düeti / Ben...
Kanal D'nin sevilen dizilerinden Ulan İstanbul Yaren Carlos Düeti / Ben Hala Deliyim Hala Sevdalı Youtube (...

Haberi Oku