KVP Kurtlar Vadisi Pusu 217. bölüm fragman izle. Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm fragman izle. Polat Alemdar son bölüm 27 Şubat izle KVP
ATV Ekranlarında yayınlanan ve her bölümü ile ayrı bir heyecan yaratan Kurtlar Vadisi Pusu herkesi kendine hayran bıraktı. Nefesleri kesen bölümleri ile izleyici karşısına çıkan Vadi'de neler neler yaşandı? 20 Şubat Perşembe günü ekranlarda yerini alan ve seyirciyi yine ekran başına kilitlemeyi başaran Kurtlar Vadisi Pusu son bölümü ile yine herkesi kendine hayran bıraktı. KVP Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm fragman izle. 217. son bölülü ile önümüzdeki hafta ekranlara gelecek olan dizide neler yaşandı? KVP Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm fragman izle. Fragmanda ayrıntılar sitemiz haberevet.com'da olacak. 


KURTLAR VADİSİ PUSU 217. SON FRAGMAN İZLEMEK İÇİN TIKLA

ATV ekranlarında yayınlanan ve her bölümü ile ayrı bir heyecan yaratan Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm fragmanını sitemizden takip edebilirsiniz.KVP Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm fragman izlemek için sitemizi takip edebilirsiniz. Aslan büyük oynuyor. Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm fragman izlemek için burada kalabilirsiniz. Dün akşam yayınlanan 216. bölümde neler yaşandı? Ayrıntılar sitemiz haberevet.com adresinde olacak.


Dün akşam yayınlanan bölümde Cahit'in kurşunu ile yaralanan Polat Alemda hayati tehlikeyi atlatmayı başardı. Cahit ile Abdülhey bire bir kavga ettiler. Naipliği kabul etmeyen Abdülhey'e Cahit'in tepkisi büyük oldu ikili bire bir kimsesiz kavga ettiler. Kavga'nın sonunda Polat Alemdar'ın hayatta olduğunu Gaye e Ali'de öğrendi. Hücreye düşen Pusat hapishane'de ölümle karşı karşıya geldi. Baltazar ise Pusat'ın yokluğunu bir fırsat haline getirerek yol arkadaşlarını kafese kapattı silahla ölüm oyunu oynattı.  Şurup ve İmdat'tan biri hayatta kacak ama kim? Savcı Leyla ortağı olan Sarp'ı Murat'ın ölümü için sorguya aldı. Sorgudan sonuç elde edemeyen Savcı Leyla'yı büyük tehlikeler bekliyor. Marget ile birlik olan Sarp, Leyla'nın kardeşini bir şekilde ele geçirmeyi başardı. Leyla bu durumda nasıl bir yol izleyecek..  Kurtlar Vadisi Pusu 216.Bölüm nefes kesen bölümüyle burada...KVP Kurtlar Vadisi Pusu 217. bölüm fragman izle. Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm fragman izle.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Uğur Dündar, Yılmaz Özdil'e çağrı
Son yazısı sansürlenen Hürriyet gazetesi yazarı Yılmaz Özdil'e, Sözcü'den gelen çağrıların son halkası...

Haberi Oku