Güncel:
X Factor 2. Bölüm 17 Şubat 2014  Ferah Zeydan- Aşk-İlyas Yalçıntaş- İncir dinle
X Factor Yeni bölüm de bakalım Türkiye’nin yeni yıldızları için zorlu bir akşam olacak geçtiğimiz bölüm de iyi bir iş çıkaran yarışmacılar bakalım bu hafta da nasıl bir performans sergileyecekler. 2 milyon TL büyük ödüllü şarkı yarışması finalinde nasıl bir akşam yaşatacak.


Kanal D Ekranların sunuculuğunu ve Jüri Üyeliğini kim yapıyor.Bir çok genç kızlar tarafından sevilen ve diziler de ekranların aranan yüzü olan Kadir Doğulu'nun, jüri üyeliğini ise; O bir dünya’nın en çok satan ve en çok dinleten müzik sevdalısı şarkıcı Emre Aydın, Sesi ve güzelliği ile kendinden bolca bahsettiren Ziynet Sali, Sivri dili ile akranların en önemli yüzü Armağan Çağlayan ve TV programcısı, yayıncı, organizatör. Eğlence sektöründeki en önemli isimdir Ömer Karacan’ın


X Factor Star Işığı yarışmacısı İlyas Yalçıntaş'ın İncir şarkısını dinleGeçen Hafta X Factor Star Işığında en çok konuşulan vi izlenen yarışmacılarını sizinle paylaşmak istedik bunlar kimdi.


İlyas Yalçıntaş- İncir

Ferah Zeydan- Aşk
X Factor yıldız ışığı dünyada birçok yerde yayın hayatına çeşitli formatlarda devam ediyor bakalım Türkiye’de yarışma final haftasın da neler yaşanacak. İzleyicisi tarafından şimdiden beğeni ile karşılaşan yarışma programı sesleri toplayabilecek mi? Kanal D Ekranların sevilen programı X Factor yeni bölüm ile geliyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Erdoğan'ın ilk ziyaretleri belli oldu
Cumhurbaşkanlığı seçimini kazanan Recep Tayyip Erdoğan'ın ilk yurt dışı gezisi programı belli oldu.

Haberi Oku