Magazin:
Demet Akalın'ın Bebeği Hira
Geçtiğimiz günlerde doğum yapan Demet Akalın doğum öncesi yayınladığı fotoğraflarla gündemde konuşulan isim olmuştu. peki Demet Akalının bebeğinin fotoğrafı hira bebeğin fotoğrafı yayınlandı mı? İşte ayrıntılarıyla...


2012 yılında Okan Kurt ile nikah masasına oturan Demet Akalın ilk bebeğini dünyaya getirdi. Demet Akalın ne zaman anne oldu? Demet Akalın ile ilgili detaylar bu sayfada

Sezaryenle doğum yapan pop şarkıcısı Demet Akalın, kızının göbek bağını bankaya koydu.

Demet Akalın Kurt, dün sabah saatlerinde sezaryenle doğum yaparak kızı Hira’yı kucağına aldı. Eşi Okan Kurt’la Maslak Acıbadem Hastanesi’ne gelen şarkıcı, yapılan tetkiklerden sonra ameliyata alındı. Yapılan operasyon sonrası Hira’nın göbek bağı hastanenin Kordon Kanı Saklama Bankası’na konuldu.Son yıllarda yapılan araştırmalara göre göbek bağı kanı başta kan kanseri olmak üzere çeşitli kanser türlerini ve bağışıklıkla ilgili ya da genetik rahatsızlıkları önlemekte değerli bir kaynak olarak görülüyor.

DEMET AKALIN HİRA BEBEKLE İLGİLİ BU AÇIKLAMAYI YAPTI

Bu sabah saat 10:00’da Maslak Acıbadem Hastanesi’nde sezaryenle doğum yapan Demet Akalın, kızına Hira adını vereceğini aylar öncesinden duyurmuştu.

Hamileliğin son zamanlarında zorlandığını söyleyen ünlü sanatçı, kızı için aralık ayında ’Baby Shower’ partisi düzenlemişti. Hira bebek 3,70 kg, 47 cm olarak dünyaya geldi. Demet Akalın doğumdan saatler sonra sosyal medyada şu mesajı yayınladı:

Küçük Hira’mızı sağlıkla kucağımıza aldık. Dualarınız için güzel dilekleriniz için teşekkürler. Doğum gerçekleşince kurban adayacağını daha önceki ifadelerinde söylemiş olan Okan Kurt, bir magazin muhabirinin bu sözlerini hatırlatması üzerine "Hastane yönetimi izin vermedi. Ama 11 tane kurban işyerimde kesiliyor şu anda" dedi. Bebeğin fotoğrafını şu an için paylaşmayı düşünmediklerini söyleyen Okan Kurt, "Nazara inandığımız için belli bir süre göstermeyi düşünmüyoruz. Daha sonra annesi karar verecek ama ilk 40 gün göstermeyi düşünmüyoruz" diye konuştu. Açıklamadan sonra basın mensuplarına teşekkür eden Okan Kurt şeker dağıttı.

Doğum haberini alan Akalın’ın sanatçı dostları da hastaneye akın etti. Akalın’ı ziyaret eden Tuğba Özerk, "Demet de bebek de çok sağlıklı. Çok mutluyuz bebeğimizi gördük. Teyze olduk. Bebeğin çok halası, amcası, teyzesi var. Demet’e de benziyor çok tatlı. Allah nazardan saklasın. Tam bir aile oldular çok mutluyum. Göz göze geldik bebeğimize baktık, duygusal anlar yaşandı" dedi.

DEMET AKALIN HİRA’NIN FOTOĞRAFINI KAÇA SATTI?

Hira bebeğin babası Okan Kurt dün doğumdan sonra basın mensuplarına açıklama yapmıştı. Kurt, bebeğin fotoğrafının yayınlanması için kararı Demet Akalın’ın vereğini duyurmuştu.

NİYE 11 KURBAN KESTİ?

Hira bebek doğmadan önce abartılı hediyelerle gündeme gelen Demet Akalın ile eşi Okan Kurt, bebeğin dünyaya gelişinde de 11 kurban keserek şaşırttılar.

ÜNLÜ ÇİFTİN TWEETTARDAKİ FOTOĞRAF ALBÜMÜNDEN İLGİNÇ KARELER;

OKAN KURT : Hira bebeğin doğumu öncesinde hamilelik sürecini izlemek için kitap dahi okudu!

HİRA’NIN GARDROBU: Hira bebek için öyle bir hazırlık yapıldı ki inanılmaz. Bu aylar öncesinden hazırlanan giysi dolabı... Yok yok...
Anahtar Kelimeler
Demet Akalın

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Mahir'in kalemi kırılıyor.. Karadayı yeni...
Karadayı yeni sezona muhteşem bir giriş yapıyor. Karadayı yeni sezonda Mahir tutuklu Feride ise Mahir'in...

Haberi Oku