Güncel:
Lale Devri Son Bölüm İzle lale Devri Final İzle Lale Devri Fox Tv 8 Şubat Final Bölüm İzle
Ekranların ve Fox tv de oynayan 8 Şubat 2014 akşamı Final oynayacak olan Lale Devri dizisi son bölüm de acaba Zümrüt cezaevine mi koyulacak. Çınar bütün kozlarını oynayacak mı? Toprak acaba Zümrüt hanımı kendi kaderine mi mahkum edecek tüm bu soruların cevabı 8 Şubat 2014 cumartesi akşamı Fox ekranların da olacak.

Lale Devri dizisi yer Gök Aşk dizisi ile beraber canlandırılmış idi ve Yer Gök Aşk Final oynadıktan sonra Lale Devri dizi oyuncuları ile devam edip 135.Bölüm de Final ile sonuçlanması bekleniyordu. Dizi artık son bölüm ile 8 Şubat akşamı oynayıp ekranlara veda edecek. Çınar ve Toprak artık huzura erecek mi?


Lale Devri Dizisi 1 Şubat 2014 Akşamı Özeti şöyle


Şermin, Çınar ve Zümrüt hanım için önemli tanıktır. Oda bu olayı şahitlik etmemek için yurt dışına kaçacak mı? Zümrüt, halen tehdit ve kötü sözlerinden dolayı Çınar bu olayı bir an önce çözmek ister. Lale Devri Dizisinde bu hafta, Lale’ye doğum günü sürprizi hazırlanması için gerekli her şey hazırdır.


Çınar artık önünde engeli yoktur. Tek yol olarak Zümrüt’ü bir an önce suçlu gösterip cezaevine tıktırmasıdır. Zümrüt ise artık köşeye sıkışmış durumdadır. Nereye el atsa boş çıkar. Kozlar artık Çınar tarafındadır. Mahkeme günü geldiğinden dolayı Toprak ise şaşırtıcı bir hareket edecek mi?

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ikametgah ilmuhaberi...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün bazı açıklamalarda bulundu.Erdoğan yaptığı açıklamada ikamet...

Haberi Oku