Magazin:
Star TV Medcezir 20 bölüm fragmanı yayınlandı. Medcezir son bölüm fragman izle. Yamira!
Medcezir'in 20. bölümü heyecanla bekleniyor. Yarın akşam yayınlanacak olan 20. bölümün yankıları geçen hafta biten 19. bölümden bu yana sürüyor. Medcezir'de yarın akşam neler yaşanacak;? Fragmanı bir izleyen bir daha izliyor ve fikir yürütüyor. Kalan hayatta artık Orkun'u frenleyecek kimse yoktur. Babasının ölmesi ile birlikte oldukça tehlikeli bir düşman kimliğine bürünen Orkun bakalım Yaman üzerinde nasıl planlar uygulayacak? Orkun parasının da desteği ile büyük oynar. Medcezir 20. bölüm fragmanı sitemizde olacak. Artık Yaman'ın her zamankinden daha dikkatli olması lazım...

MEDCEZİR 20. BÖLÜM FRAGMANI SİTEMİZDE...

İzlenme rekorları kıran ve yayınkandıpı akşam iyi reyting alan Med Cezir'in son bölümünde neler oldu? Yaman'ın üvey babası Orkun'un yanında işe girdi. Yaman ise bunca şeyin arasında spor kulübünde işe girerek para kazanmaya çalışıyor. Mira da Yaman'ın sürekli kendisine kızmasından sıkıldı. Kendini affettirmek için uğraşan Mira son bölümde geri çekildi. Orku'nun ölen babasının ise yasak aşk yaşadığı ortaya çıktı. Arkadaşının karısı ilie birlikte olduğu ortaya çıkan babasının sırrını öğrenen Orkun Hale'den ayrılmak ister. Medcezir 20 . bölüm fragmanı izle. Merak edilen bölümde neler olacak. Yaman ile Mira'nın sarılarak bittiği bir önceki bölümde herkes Mira ile Yaman barışacak dedi. Orkun'un Hale'den ayyrılması ve Babasının ölmesinden Yaman'ı sorumlu tutması Orkun'nun ne yapacağı konusunda da merak uyandırıyor. Medcezir 20. bölüm fragamnını izle. Son bölüm full fragmanını izle. Medcezir dizisi yeni bölümüm son fragmanını full izle.
 

YAMAN VE ORKUN ARASINDA NELER OLACAK?
Orkun'un bu isteği Hale'yi çılgına döndürür. Mira'yı arabasına çağıan Hale arabayı uçuruma doğru sürer. Yaman da onlardı durdurmak için peşlerine düşer. Sonuç olarak uöuruman kenarında araba durdurukur ve Mira kurtulur. Orkun ise Hale'yi durdurmak için babasının Hale'nin annesi ile ilişkisi olduğunu söyler. Mede Cezir Dizisinin son bölümünü izle. Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya'nın baş rollerde oynadığı filmin yeni bölümü cuma akşamı Star TV'de olacaktır.
 

Star TV'de yayınlanan Medcezir'in 19. son yayınlanlanan bölümünde heyecan yine dorukta idi. Yaman ile Mira'nın aşkı tekrar başlayacak mı? Yoksa Yaman iki aşığın arasını açacak mı? Star TV'de yayınlanacak olan ve 20. bölümü ile ekranlara gelecek olan Medcezir'in son bölümünde neler olacak?  Medcezir 20 bölüm fragmanı izle. Medcezir son bölüm fragman izle. Kanal D ekranlarında olan ve her bölümü ayrı bir ap ayrı bir heyecan olan Medcezir son bölüm fragman izlemek için sitemizi takip etmeniz mümkündür. Medcezir 20. son bölüm fragman yayınlandı mı?

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Şahan boşuna yapmadı o şarkıyı...
İrem Derici son zamanların en çok dinlenilen ismi oldu. Kalbimin Tek Sahibi dedi herkesi kendine hayran bıraktı....

Haberi Oku